تالار زبانشناس

ارزیابی دوره «قصه های گوسبامپس»

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره «قصه های گوسبامپس» نرم افزار زبانشناس است.
توضیح مختصری از این دوره:
قصه های گوسبامپس
تهیه کننده: Scholastic
سطح: 6

8 Likes

اولین نظر رو من میدم. کتاباش عالین. تا الان انگار هر چی خوندم جوک بودند. با زبانشناس کتاب خوندن یه چی دیگست. مرسی بابت اینکه این مجموعه رو قرار دادید :heart::heart: به دوستانی که سطحشون متوسط به بالاست پیشنهاد می کنم بخونن. خیلی خوبه.

14 Likes

دمتون گرم
خدا پدرو مادرتون رو براتون حفظ کنه
@Yo_Kambiz
@hnaseri

8 Likes

خیلی خوبه من درس اول و خوندم

5 Likes

خیلی ممنون که این دوره خوب رو اضافه کردین

4 Likes

امشب برای جلسه دوم درس اول خانه ارواح را با لذت بیشتری خواندم البته جلسه اول گوش داده بودم از لحاظ شنیدن خوب هستم و کاملا متوجه میشوم اما جهت بهبود قرائت و تلفظ باید بیشتر کار کنم ، اما نظرم را راجع به این نگارش و سبک نویسنده و همچنین راوی داستان عرض می کنم.
راوی که ظاهرا دختر کوچکی است با طرز بسیار زیبایی قرائت می کند جدا با احساس و هنرنمایی خودش شنونده را مبهوت می کند. البته نگارش داستان هم برای من خیلی خوشایند و کشنده و شیوا و جالب بود ، واقعاً نگارنده استاد زبر دستی بوده است من از این همه مهارت در بیان جداً لذت بردم . جمله هایش زیبا و خواندنی است. من از نثر فارسی هم لذت می برم اما این سبک برایم جدید و گوارا بود . فکر می کنم بخاطر سبکش و زیبایی جملاتش هیچ موقع خسته نخواهم شد پس سعی می کنم که بیشتر اینو خوانده و بخاطر بسپارم و همچنین به دوستان توصیه می کنم این داستان زیبا را از دست ندهند و البته از آقای ناصری هم برای انتخاب چنین داستان زیبایی تشکر می کنم -

10 Likes

سلام آقای رستگار. خیلی خوشحال کنندست که نکاتی که گفتید دقیقا همون نکاتیه که منم بهشون توجه کردم و برای من جذاب بودند.
نوشتار نویسنده و داستاناش فوق العادست.

tara sands صداپیشه این داستانه و بدون هیچ تعارفی میگم عاشق صدای ایشونم. طوری که چند تا داستان دیگه از ایشون پیدا کردم . نگه داشتم سر فرصت بخونم
ایشون سنشون بالاست 42 سالشونه ولی صداشون واقعا بچگونست

http://www.tarasands.com/

اینم سایتشونه

10 Likes

سلام آقا کامبیز ممنون, راستش قرایت و حسشون حرف نداره ,لطفا اگه ممکنه کتابهای دیگرش را به منم لطف کنید البته خودم حدس می زدم بزرگسال هم باشه چون خانمها استعدادش رو دارند صوت بچه ها را کپی کنند خصوصا این مورد که فرمودی tara sands در واقع اصلا حس یک کاراکتر خوبی داره و مسلما استعدادش در این مورد ستودنی است , متشکرم

3 Likes

داستان روزی در سرزمین وحشت که تو همون پک گوس بامبز هست هم این خانوم گویندگیشو انجام میدن.

کتابای ایشون خیلی هستند. .

https://www.audible.com/search/ref=a_search_c7_1_srchPg?advsearchKeywords=tara+sands

اینجا کتاب هایی که ایشون گویندگی کردن هست. البته باید خرید. اگه نمونه ای رو گوش دادید و خوشتون اومد بهم بگید براتون پیدا کنم.

5 Likes

ممنونم از توسعه دهندگان این برنامه که با زحمت فراوان این برنامه را تهیه کردند. ممنون. خیلی عالی بود

2 Likes

من چندروزیه که خوندن این مجموعه رو شروع کردم به نظرم خوبی این داستان ها اینه که نسبتا ساده نوشته شده جوری که بدون معنی کردن کلماتی که هایلایت کردیم (در مورد من معمولا بین ۱۵ تا ۲۰ درصد کلمات جدیده) روند داستان رو میشه خیلی خوب فهمید حالا میفهمم چرا جزو کتابهاییه که ای جی پیشنهاد میکنه
واقعا از دست اندرکاران این نرم افزار ممنونم که شرایط خوندن اینجور کتابهایی رو برامون فراهم کردن

9 Likes

برنامه مفید و منظمیه…بهترین حالت یادگیری زبان داستانه

3 Likes

عالیه.بهترین اپلیکیشن موجود

2 Likes

واقعا بی نظیره :tulip::heart::heart_eyes:
@Yo_Kambiz
اقا کامبیز یه سوال داشتم شما این دوره رو چه خوری خوندید؟با چه روشی؟
ممنون میشم کمک کنید تا منم بهره کامل ببرم🌷

2 Likes

سلام

اینجا من یه توضیح کوچیک داده بودم محدثه خانوم

در کل مثل همه کتاب هاست. روز های اول چون دشوار بود با تکرار بالا ولی به مرور رسوندم به یک بار گوش دادن و کاملا روش گسترده خوانی.

ولی لغاتش رو داخل لایتنر مرور میکردم. که تو لینک بالا بهش اشاره کردم

5 Likes

سپاس از شما :tulip:

3 Likes

چون لهجه امریکن هست بهش امتیاز میدم ولی ای کاش غیر از داستان های ارواح داستانهای دیگه ای هم بود

2 Likes

با سلام خدمت دوستان عزیز من هم با شماها کاملا موافق هستم ولی ای کاش غیر از داستانهای ترسناک داستانهای دیگری رو هم اضافه میکردین
من به شخصه چندان طرفدار این ژانر نیستم
ولی با این وجود نمیتونم بابت مجموعه ی فوق العاده ای که در این نرم افزار جمع اوری شده تشکر نکنم
فوق العاده است من روزی 6-7 ساعت دارم گوش میدم حتی شبها موقع خواب :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:
متشکرم

2 Likes

@Yo_Kambiz

کامبیز جان کتاب هایی که این خانوم گویندگی کردن لطفا اگه بشه به مرور به زیبوک اضافه کنین خیلی عالیه صداش یک داستان خوب با روای خوب
من تازه این مجموعه رو شروع کردم اولش درک جملات برام یخرده سخت بود با تکرار دروس کم کم راحت میشه. البته برام میانگین لغات آبی در هر بخش بیش از 10 درصد نیست.
ممنون از تهیه این مجموعه داستان :heartbeat:

3 Likes

سلام آقا حسین عزیز. خیلی مخلصیم.

یه کتاب دیگه از این خانوم هست. فک کنم اسمش به پارک وحشت خوش امدید.

ولی چشم حتماً اضافه میکنم.

4 Likes