ارزیابی دوره «قصه های گوسبامپس»

ارزیابی دوره «قصه های گوسبامپس»
none 4.617021276595745 47

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره «قصه های گوسبامپس» نرم افزار زبانشناس است.
توضیح مختصری از این دوره:
قصه های گوسبامپس
تهیه کننده: Scholastic
سطح: 6

13 پسندیده

اولین نظر رو من میدم. کتاباش عالین. تا الان انگار هر چی خوندم جوک بودند. با زبانشناس کتاب خوندن یه چی دیگست. مرسی بابت اینکه این مجموعه رو قرار دادید :heart::heart: به دوستانی که سطحشون متوسط به بالاست پیشنهاد می کنم بخونن. خیلی خوبه.

22 پسندیده

دمتون گرم
خدا پدرو مادرتون رو براتون حفظ کنه
@YoKambiz
@hnaseri

11 پسندیده

خیلی خوبه من درس اول و خوندم

6 پسندیده

خیلی ممنون که این دوره خوب رو اضافه کردین

5 پسندیده

امشب برای جلسه دوم درس اول خانه ارواح را با لذت بیشتری خواندم البته جلسه اول گوش داده بودم از لحاظ شنیدن خوب هستم و کاملا متوجه میشوم اما جهت بهبود قرائت و تلفظ باید بیشتر کار کنم ، اما نظرم را راجع به این نگارش و سبک نویسنده و همچنین راوی داستان عرض می کنم.
راوی که ظاهرا دختر کوچکی است با طرز بسیار زیبایی قرائت می کند جدا با احساس و هنرنمایی خودش شنونده را مبهوت می کند. البته نگارش داستان هم برای من خیلی خوشایند و کشنده و شیوا و جالب بود ، واقعاً نگارنده استاد زبر دستی بوده است من از این همه مهارت در بیان جداً لذت بردم . جمله هایش زیبا و خواندنی است. من از نثر فارسی هم لذت می برم اما این سبک برایم جدید و گوارا بود . فکر می کنم بخاطر سبکش و زیبایی جملاتش هیچ موقع خسته نخواهم شد پس سعی می کنم که بیشتر اینو خوانده و بخاطر بسپارم و همچنین به دوستان توصیه می کنم این داستان زیبا را از دست ندهند و البته از آقای ناصری هم برای انتخاب چنین داستان زیبایی تشکر می کنم -

13 پسندیده

سلام آقای رستگار. خیلی خوشحال کنندست که نکاتی که گفتید دقیقا همون نکاتیه که منم بهشون توجه کردم و برای من جذاب بودند.
نوشتار نویسنده و داستاناش فوق العادست.

tara sands صداپیشه این داستانه و بدون هیچ تعارفی میگم عاشق صدای ایشونم. طوری که چند تا داستان دیگه از ایشون پیدا کردم . نگه داشتم سر فرصت بخونم
ایشون سنشون بالاست 42 سالشونه ولی صداشون واقعا بچگونست

http://www.tarasands.com/

اینم سایتشونه

11 پسندیده

سلام آقا کامبیز ممنون, راستش قرایت و حسشون حرف نداره ,لطفا اگه ممکنه کتابهای دیگرش را به منم لطف کنید البته خودم حدس می زدم بزرگسال هم باشه چون خانمها استعدادش رو دارند صوت بچه ها را کپی کنند خصوصا این مورد که فرمودی tara sands در واقع اصلا حس یک کاراکتر خوبی داره و مسلما استعدادش در این مورد ستودنی است , متشکرم

3 پسندیده

داستان روزی در سرزمین وحشت که تو همون پک گوس بامبز هست هم این خانوم گویندگیشو انجام میدن.

کتابای ایشون خیلی هستند. .

https://www.audible.com/search/ref=a_search_c7_1_srchPg?advsearchKeywords=tara+sands

اینجا کتاب هایی که ایشون گویندگی کردن هست. البته باید خرید. اگه نمونه ای رو گوش دادید و خوشتون اومد بهم بگید براتون پیدا کنم.

5 پسندیده

ممنونم از توسعه دهندگان این برنامه که با زحمت فراوان این برنامه را تهیه کردند. ممنون. خیلی عالی بود

2 پسندیده

من چندروزیه که خوندن این مجموعه رو شروع کردم به نظرم خوبی این داستان ها اینه که نسبتا ساده نوشته شده جوری که بدون معنی کردن کلماتی که هایلایت کردیم (در مورد من معمولا بین ۱۵ تا ۲۰ درصد کلمات جدیده) روند داستان رو میشه خیلی خوب فهمید حالا میفهمم چرا جزو کتابهاییه که ای جی پیشنهاد میکنه
واقعا از دست اندرکاران این نرم افزار ممنونم که شرایط خوندن اینجور کتابهایی رو برامون فراهم کردن

10 پسندیده

برنامه مفید و منظمیه…بهترین حالت یادگیری زبان داستانه

3 پسندیده

عالیه.بهترین اپلیکیشن موجود

2 پسندیده

واقعا بی نظیره :tulip::heart::heart_eyes:
@YoKambiz
اقا کامبیز یه سوال داشتم شما این دوره رو چه خوری خوندید؟با چه روشی؟
ممنون میشم کمک کنید تا منم بهره کامل ببرم🌷

2 پسندیده

سلام

اینجا من یه توضیح کوچیک داده بودم محدثه خانوم

در کل مثل همه کتاب هاست. روز های اول چون دشوار بود با تکرار بالا ولی به مرور رسوندم به یک بار گوش دادن و کاملا روش گسترده خوانی.

ولی لغاتش رو داخل لایتنر مرور میکردم. که تو لینک بالا بهش اشاره کردم

5 پسندیده

سپاس از شما :tulip:

3 پسندیده

چون لهجه امریکن هست بهش امتیاز میدم ولی ای کاش غیر از داستان های ارواح داستانهای دیگه ای هم بود

2 پسندیده

با سلام خدمت دوستان عزیز من هم با شماها کاملا موافق هستم ولی ای کاش غیر از داستانهای ترسناک داستانهای دیگری رو هم اضافه میکردین
من به شخصه چندان طرفدار این ژانر نیستم
ولی با این وجود نمیتونم بابت مجموعه ی فوق العاده ای که در این نرم افزار جمع اوری شده تشکر نکنم
فوق العاده است من روزی 6-7 ساعت دارم گوش میدم حتی شبها موقع خواب :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:
متشکرم

2 پسندیده

@YoKambiz

کامبیز جان کتاب هایی که این خانوم گویندگی کردن لطفا اگه بشه به مرور به زیبوک اضافه کنین خیلی عالیه صداش یک داستان خوب با روای خوب
من تازه این مجموعه رو شروع کردم اولش درک جملات برام یخرده سخت بود با تکرار دروس کم کم راحت میشه. البته برام میانگین لغات آبی در هر بخش بیش از 10 درصد نیست.
ممنون از تهیه این مجموعه داستان :heartbeat:

3 پسندیده

سلام آقا حسین عزیز. خیلی مخلصیم.

یه کتاب دیگه از این خانوم هست. فک کنم اسمش به پارک وحشت خوش امدید.

ولی چشم حتماً اضافه میکنم.

4 پسندیده