چگونه سطح زبان خود را بالا ببریم و پیشرفت کنیم؟

Fantastic i wish you the best

4 پسندیده

یه سال پیش این مقاله رو خوندم و واقعیتش فکر نمیکردم به سطح متوسط تو انگلیسی برسم و در واقع به چیزایی که تو مقاله اشاره شده اونا رو یجورایی تجربه کنم. الان میبینم که حتی کسایی که میشناسم از من خیلی قبل تر انگلیسی یاده گرفته اند تا یه حدی پیشرفت کرده اند و در واقع تو اون حد مونده اند. و شاید هم سطحشون یجورایی افت کرده.خب ساده نیست یجورایی باید بین نیتیو زبان ها زندگی کرد کلا یک کشور انگلیسی زبان.
خوشبختانه کسایی که زیاد فیلم و سریال تماشا میکنن تا حد قابل قبولی این کمبودو جبران میکنن بعلاوه کسایی که پارتنر مکالمه دارن
چندین بار مکالمه ایی که با دوستم داشتم هر چند دست و پا شکسته پی به اهمیت فوق العاده ی مکالمه بردم هر چند فعلن نتونستم مکالمه رو جز برنامه روتین و روزانه ام کنم ولی واقعیتش هیچی به مکالمه در جهت بالا بردن سطح زبان و نگه داشتن لغات بصورت فعال, نمیرسه

16 پسندیده

مقاله خیلی کامل و جامعی بود ولی میدونید مشکل ما چیه؟ مشکل اینه که ما نمیتونیم صحبت کنیم بخش اسپیکینگمون به شدت مشکل داره و باید درستش کنیم و خوب اینو چجوری درست کنیم ما که تو امریکا زندگی نمیکنیم ! به نظرم باید از اپلیکیشین های خارجی استفاده کنیم دوستای انگلیسی زبان پیدا کنیم و باشون صحبت کنیم و اینجوری هست که میتونیم پیشرفت کنیم . در آموزش زبان انگلیسی سخت ترین کار پیدا کردن پارتنر هست حتما یک پارتنر خیلی خوب پیدا کنید .

4 پسندیده

عالی عالی
مرورش عالی بود :rose::rose:

3 پسندیده

دوستان این مقاله رو بخونید
فوق العاده ست

و اینکه من الان خودم به گسترده خوانی و گسترده شنیدن رو آوردم و میخوام ببینم به کجا میرسم :grin:

8 پسندیده

من به خوندن مجدد این مقاله واقعا نیاز داشتم :grin:
تشکر مجدد از اقا کامبیز که همه ی مباحث زبان آموزی رو پوشش دادن :rose::rose:
مرسی آقا فرزاد @Farzad_Poodineh برای بالا آوردن این مقاله :rose::rose:

7 پسندیده

منم همینطور :sweat_smile:

خواهش میکنم :rose: :rose:

4 پسندیده

ارادتمندیم. :rose::rose::rose:

فک کنم این مقاله باید در اولویت ویدئو شدن قرار بگیره. ببینیم چطور پیش میره :grin:

مردم ویدئو رو بیشتر دوست دارن کلا

7 پسندیده

آره
چقدر چیز به درد بخور تو تالار هست که میتونی همونارو براشون ویدیو ردیف بکنی و بذاری اینستا

4 پسندیده

آره حتی میشه یه کار دیگه هم کرد.
میشه تجربیات کاربران هم درباره برخی از این مقالات و چیزهایی که داخلش انجام شده رو مثل یه مصاحبه درست کرد و گذاشت تو اینستا.

که آقا مثلا ما تو این مقاله گفتیم گسترده خوانی خوبه. آیا واقعاً تاثیری داشته ؟

اینو یه زبان آموز بگه مشخصاً تاثیر بهتری داره. مثلا مصطفی نمونه بارز یه گسترده خوان عالیه که کلی سطحش با گسترده خوانی اومده بالا.

8 پسندیده

البته مردم ایرانو که میشناسی
دیگه مثل قدیم به هر چیزی اعتماد نمیکنن (میگن اینا از خودشون برداشتن آدم آوردن که تبلیغ کنن)
من یبار تو مایکت از زبانشناس تعریف کرده بودم، بعد چند تا گفتن این از خودشونه و بامبول در آوردن

3 پسندیده

ممنونم آقا کامبیز. واقعیتش من این ایده ی اهمیت گسترده خوانی رو از شما و ای جی اخذ کردم و واقعا از این بابت نمیدونم چجوری تشکر کنم. :pray:

5 پسندیده

تو اینستاگرام یکی به من فحش داد که چرا داری تدریس میکنی و چقدر زر میزنی و…؟ آیا من باید بیخیال تدریس شوم بخاطر چند عدد ابله؟

زنده باشی برادر. ایشالا بری رو ابرا. تا الانش که حسابی سربلندی :+1:

5 پسندیده

بیخیال که نه
اما همه چیز باید به ذهن مردم خوشایند باشه که استقبال کنن
من حرفم اینه

4 پسندیده

کارت درسته داداش :muscle:

5 پسندیده

مثل همیشه انگیزه یادگیریم دوچندان شد

4 پسندیده

موفق باشید :tulip::+1::+1::+1::tulip:

6 پسندیده

سربلند باشین برادرم :wave:

3 پسندیده

بابا دمتون گرم.من هر روز یک ساعت مطالعه کتاب های فارسی زبان تو برنامم هست‌.از امروز تصمیم گرفتم هر روز یک مقاله بخونم و بعد ادامه کتابم رو از بس که عالی هستید چه در مورد زبان و چه در بقیه عرصه های زندگی.
خدارو شکر میکنم که همچین سایتی رو پیدا کردم که همه چیش عالیه.دمتون گرم.
راستی یه تاپیک با عنوان

هست.ایا هنوز اپدیت میشه؟
میخوام به عنوان مرجع مطالعم ازش استفاده کنم.

7 پسندیده

سلام آقا آرمین
راستش همون موقع که تاپیک ایجاد شد از دوستان درخواست کردیم که مقالات رو به تاپیک لینک کنن واکثر مواقع اینکار انجام شده
ولی ممکنه برخی مقالات هم اونجا نباشن
در کل به لطف حضور آقا کامبیز شما از الانم که استارت مقاله خوندن بزنید قشنگ تا سال دیگه مطلب اماده هست :grin:

5 پسندیده