Spritely or Sprightly

با سلام،
با واژه spritely در متن برخورد کردم که قابل انتخاب برای لایتنر نبود. معنی رو در اینترنت جستجو کردم:

(especially of an old person) lively; full of energy.

اما نکته جالب این بود که واژه sprightly خیلی معمولتر از spritely بکار میره ظاهرا و تفاوت خیلی خیلی جزئی با هم دارند.

این تاپیک مربوط به اپیزود« What will happen to Little Red Riding hood? » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان انگلیسی به صرف لغات »

1 پسندیده

سلام.
این موارد رو توی این تاپیک مطرح کنین احتمالا سریعتر بررسی بشه.

1 پسندیده

اتفاقا میخواستم سوال کنم که چرا از درسی که قراره در موردش سوال یا نکته نوشته بشه مستقیم نمیشه وصل شد به تعمیرگاه؟ اگر دقت کرده باشید اگر از درس مربوطه وارد تالار بشیم و بخواییم موضوع بحث جدید اضافه کنیم فقط گزینه بازخورد قابل انتخاب هست و تعمیرگاه رو نشون نمیده. به همین دلیل من همیشه بازخورد رو انتخاب میکنم.
ممنون میشم راهنمایی کنین.:tulip:

1 پسندیده

1 پسندیده

تعمیرگاه یک تاپیک هست مهسا جان و یک دسته بندی جداگونه نیست. زیرمجموعه ی “بازخورد” حساب میشه. وقتی شما تاپیک جدید میزنین خب فقط دسته بندی کلی رو میتونین براش انتخاب کنین چون تاپیک جدید میخواین اضافه کنین.
تعمیرگاه خودش تاپیکی هست که از قبل ایجاد شده.
پس فقط تاپیک تعمیرگاه رو باز کنین و بهش “پاسخ” بدید

1 پسندیده

ممنون از پاسخت شقایق جان :pray:t2:
من حقیقتش یک دلیل مهمی که از داخل خود ویدئو وارد بازخورد میشم اینه که دیگه به لطف نرم افزار نیازی نیست آدرس بدم که در کدوم درس فلان مشکل یا نکته وجود داره. بعد هم در همون بخش حفظ میشه و باقی می مونه و هر بار وارد اون ویدئو بشیم موضوع مورد نظر هم در قسمت گفتگوش قابل مشاهده اس. اما تعمیرگاه به این شکل نیست.

1 پسندیده