این سالگردِ شیرین

امروز نوتیفیکیشن تالار بهم یادآوری کرد که یکسال شد این برنامه رو نصب کردم.
و خب تمام خاطرات شیرینِ این یک سال با زبانشناس برام مرور شد. :blush:

از ابتدا که دنبال یک برنامه خودآموز خوب میگشتم و چندتا برنامه رو امتحان کردم و راضی نبودم و بصورت اتفاقی سایت زبانشناس رو پیدا کردم.

برنامه رو که نصب کردم امیدی نداشتم چیزی که میخوام باشه اما با گذشت زمانِ کمی دیدم بالاتر از حد انتظارمه.

روز اول که به پشتیبانی پیام دادم کدوم پکیج رو بخرم و با چه دوره هایی شروع کنم. چند نفر راهنماییم کردن، یکیشون حنانه بود. :heart:

ویدئوهای انگیزشی و کمکی آقا کامبیز که هرروز منتظرشون بودم. :heart_eyes: :heart_eyes:

شروع دوره انگلیسی قدرت با ای جی که دیدم رو به زبان آموزی عوض کرد و برای من که به تدریس زبان فکر میکردم خیلی مفید بود. (از داد زدنها و فریاد کشیدن تو بعضی درسهاش هم بگم که کلافه ام میکرد :smile:)

کتابهایی که کنار این دوره یکی یکی میخوندم. کتابهای عالی که دوس داشتم بخونم حالا به زبان اصلی در اختیارم بود و گاهی با صدای خودِ نویسنده. و چقدر لذت بخش بود همین که به کسی گوش میکردم که با زبان دیگه ای صحبت میکنه و من متوجه میشدم. خیلی اوقات فقط همین مورد، حالم رو حسابی خوش میکرد.

کمپینهایی که برای تایپ متن دروس تو تالار تشکیل میشد و با اشتیاق داوطلب میشدم باعث شد ببینم چقدر این کار رو دوس دارم.

همون زمان تو تالار هم فعال بودم. به سوالات تا جاییکه میدونستم جواب میدادم و به ترسم برای فرستادن ویس از خودم غلبه کردم که تجربه شیرینی بود. :smiling_face_with_three_hearts:

تا اینکه بالاخره پیامی که مدتها منتظرش بودم رسید. :hugs: از طرف زبانشناس برام پیام فرستادن که آیا تمایل به همکاری با ما دارین و من چی میخواستم غیر ازین. :clap:

از روزی که شروع به کار با این مجموعه کردم هم بسیار به کارم علاقه دارم. همینطور به کار با این تیم حرفه ای و دوست داشتنی‌.

آقا کامبیز، آقا فرزاد و شخص آقای ناصری که همیشه برای کمک کردن، اونم به بهترین شکل حاضرن.
افسانه ی عزیز که حجت رو تموم کرده در ساپورت همه جوره و کاربلدی. خودمونیم اگه چند روز بگذره و پیامی نداده باشیم دلتنگش میشم و یک بهانه جور میکنم واسه پیام دادن :wink: :grin:
حنانه ی عزیزم @afarkhani که از قبل شروع همکاری باهاش در ارتباط بودم و بهم لطف داشت همیشه، مهربون همکار. :kissing_heart:
از شقایقِ بینظیر @ShaghayeghAlavi نگم حق مطلب ادا نمیشه و اینکه از خوندن تک تک جوابهاش تو تالار لذت میبردم و میبرم.

صحبت طولانی شد اما خواستم درین روز سالگرد بگم یک سال خیلی خوب رو با زبانشناس گذروندم. چه زمانی که همه جا همراهم بود و بهش گوش میدادم و چه الان که با افتخار عضوی از تیم هستم.

دست مریزاد به همه :heart: :v:

25 پسندیده

عزیزممم خیلی خوشحالیم که در تیممون داریمت فاطمه جانم…از قبل فعالیتت رو تو تالار میدیدیم و طولی نکشید که به این فکر کردیم چه کسی بهتر از تو برای تیم زبانشناس…ممنونم ازت که همیشه پیگیر بودی تا اپلیکیشنی که متعلق به هممونه به بهترین شکل ممکن عرضه بشه…خوشحالم که باهم تو این مسیر هستیم :heart_eyes: :heart_eyes: :heart:

12 پسندیده

فاطمه گرامی ،مربی عزیز تالار زحمات شما قابل ستایش و تقدیر است ،آرزوی حضور متمادی شما دراین اپ فاخر همراه باسلامتی و بهروزی را داریم.
موفق باشی مربی گرامی :+1::+1::+1::clap::clap::clap::clap::hibiscus::hibiscus::hibiscus::rosette::rosette::bouquet:

8 پسندیده

سلام فاطمه جان :dizzy::ribbon:

چقدر خوب که این تاپیک رو زدی و چه حس خوبی :blue_heart::blue_heart: به آدم می ده این متن تاپیکت. :smiling_face_with_three_hearts: :star_struck: :heart_eyes:
تو تالار، چقدر به من انگیزه و انرژی دادی. :pray::gem:

:green_heart: :herb::green_heart:

9 پسندیده

The pleasure is all mine. :kissing_heart: :kissing_heart:

ممنون از آرزوی خوبتون. لطف دارین همیشه :bouquet:

ای جان، الهه جان ما تقریبا باهم شروع کردیم :blush: :heart: مرسی عزیزم. خودت منبع انگیزه بودی، با اون ساعتهای مطالعه ات :wink: :clap:

7 پسندیده

چه پست شیرینی :heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart: فاطمه ی عزیزم خیلی خوندن تجربه ت بهم چسبید و کلی کیف کردم. من از روز اولی که توی تالار پیام‌ها و کامنتهات رو میدیدم به شدت لذت می‌بردم و بعدم که با هم بیشتر حرف زدیم هر روز بیشتر دوست داشتنی شدی برام و دانش و افتادگیت هم که جای خود داره.
چی بهتر از این که در کنار هم هستیم و سعی می‌کنیم زبانشناس هر روز بهتر و بهتر باشه و بتونیم تجربه ی بهتری به کاربرا عرضه کنیم، تازه با پستای قشنگ اینجوری هم خستگی همدیگه رو هم در می‌بریم :smile::heart_eyes::heart::heart:
همیشه سرحال و خوشحال و راضی باشی عزیز دل

9 پسندیده

مرسی از شما شقایق جان :heart: :heart: :heart:
حتما همینطوره :kissing_heart: :cherry_blossom:

5 پسندیده

سلام فاطمه جان چقد خوندن این متن برام جالب و دلچسب بود تو تنها کسی بودی که تو همه فراخوان ها همیشه باهامون همراه بودی و با جون دل کمکمون کردی و هوای بچه ها رو داشتی و من به چشم دیدم که از هیچ کمکی بهشون دریغ نکردی :heart::heart:
خوشحالم عضوی از تیمی هستم که همکارای خوبی مثله شماها دارم :blush::heart:

5 پسندیده

سلام فاطمه خانوم :rose:
منم خوشحالم که شما رو در تیممون داریم که چه قبل از ورودتون به تیم و چه بعدش از بهترین و فعال ترین کاربرای زبان‌شناس بودین و هستین
امیدوارم تجربه ی شیرین این یک سال براتون سال ها ادامه داشته باشه :blush:

6 پسندیده

خوندن پیام قشنگ تو هم همینطور، محدثه جان :heart_eyes:
چه خوب که اینطور یادت میاد و محبتت رو میرسونه :heart:
همکارا مثل خودت نمونه این، تک تک :kissing_heart:

آقا فرزاد عزیز :bouquet: نظر لطفتونه. الان که فعالیتم مسیر دیگه ای گرفته :wink:
همراه شما و این تیم عالی حتما شیرین ادامه پیدا میکنه :pray: :cherry_blossom:

5 پسندیده

چه کار زیبایی!!
گذاشتن تجربه هاتون به ما تازه کار ها انگیزه ادامه دادن میده!
وقتی این متن رو خوندم حس خیلی خوبی بهم دست داد!!
متشکرم.پیروز و موفق باشید:blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom:

5 پسندیده

چه عالی… خوشحالم که اینطور بوده :relaxed:
انگیزه تون رو حفظ کنین که قراره شاهد پیشرفتتون باشیم. :v:t2:

4 پسندیده