یک عضو خاموش هستم🙃

سلام دوستان
من حدود یک سال و سه ماه(اگه اشتباه نکنم) که زبان شناس رو دارم. من قبلا کلاس زبان می رفتم و علاقه ی زیادی داشتم…ولی رها کردم…از طرفی کلاس ها برام کس کننده شده بود…خودم تو خونه می خوندم، مثل داستان و گرامر ولی کمک زیادی نمیکرد چون سطح های بالا هم داستان می خوندم. دنبال روش های یادگیری بودم که یک روز اتفاقی توی لینکتین زبان شناس رو دیدم که خیلییییی ازش تعریف شده بود…منم سریع دانلودش کردم…و تمام ایمیل هایی که برام می اومد برای راهنمایی میخوندم و سعی میکردم انجام بدم…ولی راستش هنوز اشنا نبودم و فقط روی داستان های واقعی تمرکز کرده بودم که چون روش جدیدی بود برام سخت بود ولی هر طور شده بود روزا حداقل نیم تا یک ساعت گوش میدادم و یا تکرار میکردم…چند درس اخر رو واقعا خسته شده بودم…حدود شش ماه بود که میخوندم و گوش میدادم که یه مشکلی پیش اومد و من رها کردم…البته گاهی گوش میدادم اما کممممم…تا اینکه امتحان های دانشگاه شروع شد…من باید مقاله به انگلیسی مینوشتم…پرزنت به انگلیسی…و اونجا بود که متوجه شدم واااااای من خیلی راحت تر از قبل دارم مینویسم…دارم پرزنت میکنم و با مشکل کمترررررر…اااااا چقدر جذاااااابی تو زبان شناس،ای جی خااااان…پس دوباره با دانش بیشتر و اطلاعات بیشتر شروع کردم به خوندن…دوره انگلیسی قدرت رو با قدرت شروع کردم…در ۱۰ تیر ۱۳۹۸ من شروع کردم به خوندن…با روزی دو ساعت شروع شد…الان روزی پنج ساعت زبان میخونم…داستان ها…دوره انگلیسی قدرت…پاپا…اقای کامبیز…امشب هم کتاب قانون پنج قانیه رو شروع کردم…اینا چیزایی هست که من فعلا در زبا شناس میخونم و گوش میدم…
البته من پنج شنبه و جمعه زبان نمی خونم،یعنی تمرین نمی کنم…فقط گوش میدم…
یه چیز دیگه…الان به جایی رسیدم که درس های انگلیسی قدرت رو بعد سه روز، میتونم پرزنت کنم و خیلی بهم انرژی میده…
من عاشق درس های AJ هستم…روی زندگیم خیلی تاثیر گذاشته…
ممنووووووووون از همگییییییییییییی

دوشنبه هم به مصاحبه دارم که به انگلیسی هست…ارزوی موفقیت کنید…:roll_eyes::blush:

28 پسندیده

درود بر شما. خیلی عالی هستین. آفرین به تلاش و مداومتتون. امیدوارم تو مصاحبه ای که در پیش رو دارین موفق باشین :rose:

6 پسندیده

ممنووووونم از شما…همیشه تالار هستم ولی چون وقت ندارم اینجا کامنتی نمی زارم…شما یه عضو فعال هستید.زیاد دیدمتون…شمام موفق باشید

7 پسندیده

ایول موفقققق باشی دوسته گرام :kissing_heart:
شماام بر ما ارزو موفیقت کن😂

4 پسندیده

سلام دوست عزیز :sunflower::yellow_heart:

آرزوی موفقیت بیشتر تو ادامه مسیر زبان آموزی، براتون دارم. :pray::gem:

این تجربه های “سالگرد و بعدش” واقعاً خیلی شیرین هستند. :ok_hand::hibiscus::two_hearts:

:green_heart::yellow_heart::blue_heart:

8 پسندیده

مرسی سپاسسسس واقعا شیرینن :kissing_heart:

3 پسندیده

اشتباهی رو کامنت شما، ریپلای کردم؟! :joy: :woman_facepalming:

می خواستم رو خود این تاپیک، ریپلای بزنم. ولی به هر حال، آرزوی موفقیت برای همه. :pray::gem:

حالا که اینطور هست، این هم “تاپیک سالگرد” خودم :birthday::grin:

یک ماه :crescent_moon: می شه که ازش گذشته.

2 پسندیده

سلاااام
چقدر انرژی و انگیزه دادی بهمون :slight_smile:
امیدوارم یه مصاحبه عالی داشته باشی

3 پسندیده

:joy::joy::joy::cherry_blossom::rose::wilted_flower::rose::rosette:مبارکهههههه واقعا مبارکه خدا بده از این اشتباها

4 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:ممنووون
موفق باشیییی

2 پسندیده

این تالار برا انرژی مثبت دادن…منم گفتم شاید یه نفر انرژی مثبت بگیره…مرسیییی

4 پسندیده

:heartbeat::heartbeat::heartbeat:ممنووونم.
موفق باشید شمام

2 پسندیده

:tulip::tulip::tulip::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat:بله واقعا خوبه…ادم تازه میفته رو دور

3 پسندیده

همین الان با سرچ غیر مستقیم دیدم دلم خواست عضو شدم :smiley:

4 پسندیده

آرزوی درخشش برای این همه زحمتی که میکشید :heart:

3 پسندیده