تکیه کلام های ای جی

با سلام یکی از تکیه کلام های ای جی که هر سری میشنوم you know هست وبعضن از a هم خیلی استفاده میکنه که انگار دست خودش نیست و ناخودآگاهه
اگر جمله یا کلمه ای از ای جی که تکیه کلامش هست وزیاد استفاده میکنه لطفن اینجا قرار بدین

این تاپیک مربوط به درس« درس اصلی » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « دید کلی »

12 پسندیده

واااای من دقت نکرده بودم که دلیل استفاده من از you know به خاطر گوش دادن به درسای AJهست.
من خیلی از you know استفاده میکنم…همش فک میکردم چرا اینطوری شدم:joy::joy:

6 پسندیده

Right
هم زیاد میگن تا جایی که من گوش دادم😁

11 پسندیده

again and again and again

اینم زیاد میگه

14 پسندیده

So that
اینم زیاد میگه

4 پسندیده

اینقدر خوب توضیح میده که من اصلا به این چیزها توجه نمیکنم. اما حس کردم a رو واقعا دیگه زیاد به کار می‌بره .

10 پسندیده

Crap , bullshit

چیزهایی که تو ذهن بنده مونده ولی اصولا ای جی بنا بر موضوعی که صحبت میکنه تیکه کلامهاش فرق میکنه چون به خوبی رو موضوعات تسلط داره اون تاکیدهایی که داره به جا هست و این خاصیتشه که شما رو مشتاق میکنه بارها بارها گوش بدید به حرفهاش

9 پسندیده

You know که میدونم ربطی به جملاتی که میگه نداره، من و یاد یه سریال میندازه که رضا شفیعی جم هی میگفت میدونی😂 تکیه کلامش بود

4 پسندیده

No, no,no ,no
من اینو خیلی دوست دارم خیلی خوب میگه

7 پسندیده

سلام، یکی از نکات پرتکرار و البته به نظر من پر ارزش ایشون که یادگیریش شمارو حرفه ای تر نشون میده تو مکالمه استفاده از wh question ها در جملات خبری هست مثل
It’s what…
یا بجای because میگن that’s why…
پایدار باشید

6 پسندیده

واقعا خوب میگه:joy::joy: