چالش شدت 1400 💎

سلام روز بخیر :sunflower:
8 شهریور ماه

تمرین لیسینینگ با تکتیس 15m
(باید حتما زنجیره رو ترمیم کنم :sweat_smile:)

10 پسندیده

تبریک به دوستانم به خصوص محسن آقا :rose:
همیشه موفق باشین.

:blue_heart: :seedling:

11 پسندیده

سلام دوستان حالتون خوبه، اگه اجازه هس منم هر موقع درسی را خوندم اینجا اعلام کنم، اجازه هس :raising_hand_woman:؟

12 پسندیده

سلام دوست عزیز :hibiscus: :hibiscus:
به چالش شدت خوش اومدید
منتظر گزارشهای خوب شما هستیم

12 پسندیده

:smiling_face_with_three_hearts: چشم، هر وقت خوندم اعلام میکنم آخه من هر روز نمیتونم بخونم :no_mouth: مرسی از خوش‌آمدگویی :rose::rose::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::heart::heart::heart:

11 پسندیده

خیلی خوشحالم اختیار دارید لیاخانم غول شمایید ما اداتونو در میاریم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: چون آقا مهراب تو مدال گرفتن حق آب و گل داره این مدال رو به ایشون تقدیم میکنم . :rose::rose::rose:.
البته صادقانه بگم خیلی دوست دارم مدال شیرین خانم رو ببرم اما راست میگه حالا حالا ها مال خودشه . فا صله خیلی زیاده . یادتونه یه روز 15 ساعت درس خونده بود . ایشون خیلی غولن .:exploding_head: .
نکنه مثل این فیلما یه رباط پیشرفته باشه اومده بین زمینیا :scream::scream::scream::scream::scream:
قول میدم به هیچکس حرفی نزنم قسم میخورم:zipper_mouth_face::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face::no_mouth::no_mouth::no_mouth:

11 پسندیده

خیلی ممنونم . خداییش رسیدن به مرتبه غولایی مثل شما سخته امید با همراهی شما و همه دوستان ممکنه .
همه تون فوق العاده اید :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:

10 پسندیده

سلام خییلی خوش آمدید . مطمئن باشید تو این تا پیک بعد چند وقت پیشرفت خیلی خوبی خواهید داشت . اینج تاپیک غولاس :boom:

11 پسندیده

ان شاءالله که مدال رو ببرید تا به خودتون بیایید می بینید
که هم شنیداری بالایی دارید هم مطالعه بالایی

نه بابا این و گفتم که حداقل تنبلی نکنم و برای این حرفمم شده زبان بخونم تا شب یهو دیدید من اصلا جز برندگان هم نشدم ولی میشممممم :wink:

شما لطف دارین غولی از خودتونه :sweat_smile:

اره اومدم زمین و باخاک یکسان بکنم حواستون باشه :imp::imp: و گرنه خورده میشید ها ها ها ( اینم خنده غولی) :sweat_smile:

افرین پسر خوبی باشید و نگید وگرنه انتقام سختی از شما گرفته خواهد شد :imp:

اینم حرف زدن شبیه غولا :astonished:

خداخیرتون بده با پیامتون باعث شدید این جواب هارو بدم یکم به این جواب هام بخندم دلم شاد بشه :rose:

12 پسندیده

شیرین خانم،آقا محسن انشاالله هردو موفق باشید :pray:

11 پسندیده

ممنونم نوشین جان ان شاءالله شما هم همیشه موفق باشید :rose:

11 پسندیده

من دیشب با همسر بحثم شد خودمو تو اتاق حبس کردم از بیکاری زبان خوندم :rofl::joy::joy:

12 پسندیده

یا خدااااااا پس من دیگه امیدوار نباشم به نفر اول شدن
گررررررررریهههههههه :sob::sob::sob::sob::sob::sob:

11 پسندیده

چرا؟:joy: نه بابا تهش یک ساعت و خورده ای شد،اموزشگاه تد رو میخوندم باید تمرکز میکردم

12 پسندیده

والا این طوری شما گفتید از بیکاری نشستین زبان خوندین گفتم دیگه 10، 11 ساعتی زبان خوندید و گفتم بشینم تا ساعت 12 شب زبان بخونم :sweat_smile:
حسوووووووودم نیستممممم هرکی بگه حسوده باهاش قهلم گلیییهههه :sob:

امروز رفتم تو کار بچه ها همش می خوام گریه کنم :smile:

11 پسندیده

نه عزیزم راحت باش، :joy::joy::joy:،

10 پسندیده

چشممم هرچی شما بگید همون میشه ببینید چه دختر حرف گوش کنیم من :face_with_hand_over_mouth:

12 پسندیده

یعنی منم اینکار کنم؟؟؟:thinking::thinking::thinking:

یعنی جواب میده:joy::joy::joy::joy:

11 پسندیده

زبانشناس من مشکل پیداکرده نمیتونم چیزی بفرستم:unamused::unamused::unamused:

11 پسندیده

شما از همسر قهر کنی بچه ها رو چکار میکنی ؟:joy::joy::joy: اونا خواهر بهت چسبیده ان :rofl:

12 پسندیده