چالش شدت 1400 💎

سلام شب بخیر
سه شنبه ۳۰ شهریور

11 پسندیده

سلام شب همه دوستان پر از سلامتی و تندرستی :hibiscus:

12 پسندیده

خدایا سپاس بی‌کران مرا بپذیر که تو را عاشق دیدم و غریبانه عاشقت شدم. تو را بخشنده پنداشتم و گنهکار شدم. تو را وفادار دیدم و بی‌وفایی نمودم. ولی هر کجا که رفتم سرشکسته بازگشتم. تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم. اما تو مرا چه دیدی که همچنان بخشنده و توبه پذیر و مشتاق بنده‌ات ماندی؟ خداوندا! به دل نگیر اگر گاهی، زبانم از شکرت باز می‌ایستد. تقصیری ندارد، قاصر است. کم می‌آورد در برابر بزرگی ات؛ لکنت می‌گیرند واژه‌هایم در برابرت. در دلم اما همیشه ذکر خیرت جاریست. تو را دوست دارم و بی‌نهایت سپاسگزارم.
من خدا را برایتان آرزو دارم.:green_heart::purple_heart:

253a5b9d4ff334f2437af93c029b1e56

زخمهای دلت را فقط به خدا بسپار
خودش بهترین مرهم ها را دارد
باورکن،آرام آرام همه چیز
خوب می شود…:orange_heart:

عاشقی رو از خدا یاد بگیر
که همه بنده هاش رو
چه خوب،چه بد دوست داره
هر کی نامهربونی کنه،با
مهربونی جوابشو میده!
هر کی اشتباه کنه،خیلی راحت میبخشه…
هر جا صداش کنی ، حضور داره
و همه جوره کمکت می‌کنه!
13d2efc8b836c53dd0b6bb19c5b58eb6

“سخن بد” می رنجاند
اگر چه پوشش شوخی
را بر قامتش بپوشانی…

و “سخن نیک”
غم را می زداید
و شادی آفرین است
اگر چه از روی تعارف باشد…

سعی کن
برای “زبانت” نگهبانی بگذاری
تا واژه هایت را انتخاب کند.

2Q==(3)

بنویس، خدای مهربانم تنها امیدم تویی🦋توکل چه کلمه زیبایی ست
“تو” و “کل”…
وقتی “تو” ، “کل” را داری …
به چه می اندیشی؟؟
ناراحت چه هستی ؟؟
غصه چه را می خوری؟؟
وقتی با کلْ ، هستی…
با کل جهان هستی …
با خالق کل دنیا هستی …
دلت قرص باشد …
:sparkles:چه زیباست “توکل”!!:sparkles:
#توکل یعنی :
برای موفقیت در درس و زندگی تلاش کنی و در آخر منتظر تصمیم خداوند باشی…
زیرا اوست که بهترینها را برای بندگانش رقم میزند.:heart::sparkles:

12 پسندیده

12 پسندیده

چ نکته سنجججج :smiley::smiley::smiley::smiley::grinning::grinning::grinning::grinning: تا حالا بهش فک نکرده بودم :clap::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

لیا بانو خیلی قشنگ بود و همچنین با کیفیت :sparkling_heart::sparkling_heart: دست گلت درد نکنه عزیزم :kissing_heart::kissing_heart:

12 پسندیده

سلام دوستان :smiling_face_with_three_hearts:
امید وارم همه خواب های رنگارنگ ببینید :upside_down_face::rose:

شب خوش✨

12 پسندیده

شبتون بخیر دوستان :tulip::tulip::hibiscus:

سه شنبه ۳۰ شهریور

12 پسندیده

ژینوس جون مدت زیادی نیست باهات آشنا شدم ولی از انرژیت خوشم میاد قدرش رو بدون و مواظبش باش دوستم

12 پسندیده

لیاجونم :kissing_heart::kissing_heart: شما لطف داری گلم :hugs: :sunflower: من شما و دوستانو ک می‌بینم ب وجد میام :upside_down_face::heart_eyes::star_struck:

12 پسندیده

مثل همیشه عالی:pray:t2::pray:t2::pray:t2:

12 پسندیده

مرسی لطف دارید :pray:t4: :pray:t4:
صبح آخرین روز آخرین ماه تابستون همه دوستان بخیر
اول صبحی یک سیب خوشمزه تقدیم همتون

13 پسندیده

وای این جمله چه حس خاصی بهم داد :smiling_face_with_three_hearts::pleading_face:
از یه طرف دلم برای تابستون تنگ می شه چون انگار همین دیروز بود اومده بود :smiling_face_with_tear:
از یه طرفی هم خیلی دلم برای مدرسه تنگ شده :pleading_face:

مرسی بابت اشتراک عکس لیا جان :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::pray:t2::ribbon:

12 پسندیده

خواهش میکنم دوستم
شما و ژینوس جزو کاربرای جدید تاپیک و تازه نفس هستید
از هر دوتون مرسی به خاطر انرژی خوبتون
ولی من هنوز که هنوزه اسم روز اول مدرسه میاد استرس میگیرم دلیلش رو هم نمیدونم :grinning_face_with_smiling_eyes:
اینم برای اینکه دلت نگیره

امروز بی‌وقفه لذت ببر و لبخند بزن
و از پرورگار به خاطرِ این صبحِ دل‌انگیز
و نور زیبا عمیق تشکر کن
سلام صبحتون بخیر💛

13 پسندیده

من هنوزم خواب امتحان میبینم :rofl:،تازه اخراج هم میشم :joy:،دیشب هم با مادر بحث میکردم بیا شهریه امو بده امتحانات ام شروع شده :persevere::persevere::persevere::joy::joy::joy: البته تو خواب ها

12 پسندیده

سلام

اصلاااااا بوی ماه مهر نمیاداااااا :person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming:

13 پسندیده

اینجور که پیداست باید از همه یه امتحانی گرفته بشه :roll_eyes::confused:

یعنی همه دارن خودشون برای مدرسه آماده میکنند :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

13 پسندیده

:pray:t2::heart_eyes::ribbon:

:joy::joy::joy::joy: طبیعیه

ای خدا چقدر نازه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::gem::gem::gem::gem::gem::gem::gem::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2::heart_eyes::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::star::star::star::star::star::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

دانلودش کردم بزارم استاتوسم :pray:t2::heart_eyes:

12 پسندیده

:joy::joy::joy::joy: من با اینکه خیلی فکرم حتی تو تابستون درگیر مدرسه اس خوابش رو ندیدم

13 پسندیده

یه کلیشه ای هست که می گه بوی مهر رو فقط دانش آموز احساس می کنه چند روز پیش رفته بودم پیاده روی با مامانم انقدر بوی مهر رو غلیظ احساس می کردم که مامانمم احساس می کرد :joy::joy::joy::joy:

12 پسندیده

منم راجبش کنجکاوم :joy:

وای بد ترین کابوس :confounded::confounded::confounded:

ما اینیم، درسخون :relieved::relieved::relieved::relieved::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

12 پسندیده