📚 زیبوک گردی. 1400

@abalfazl , واژگان اخبار ،انگلیسی در یک دقیقه اشو اگه نخوندید حتما امتحان کنید مخصوصا واژگان اخبار تکنیک های پنج گانه رو راحت میشه روش پیاده کرد :blush:

6 پسندیده

ممنون بابت پیشنهادتون.به ترتیب تا آخر می خونم :blush:

5 پسندیده

6 پسندیده

سلام دوستان عزیز :cherry_blossom::blossom:

6 پسندیده

چه تکنیکهایی هستن؟ ‌‌

5 پسندیده
8 پسندیده

آقا کامبیز توضیح کامل دادن :blush:

5 پسندیده

ممنونم از شما :potted_plant:‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌

5 پسندیده

6 پسندیده

سلام دوستان عزیز :cherry_blossom::blossom:
شروع دوره جدید . به نظرم خیلی کتاب جذابی هست .
مقدمش :
اگر کتاب های که پایانش خوشحال گننندس را دوست دارید ، بهتر است این کتاب رو نخوانید.اگر هم فکر می کنید این کتاب با شادی آغاز می شود ، بهتر است این کتاب را نخوانید . این کتاب با بدبختی ۳ بچه و پایانش هم با بدبختی آنها تمام می شود . فقط قیمتی هایی از وسط آن شاد است :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

اینم همون همیشگی :joy::grin:

6 پسندیده

چهار میثاق

1. Be Impeccable with Your Word
    منظورش اینه که حرف خوب بزنید هم به خودتون هم بقیه

2. Don’t take it personally
    ینی هر کس هرچی میگه به تودتون نگیرید تا اذیت نشین … حتی اگه کسی بهتون توهین میکنه داره در درجه اول خودش توهین میکنه

3. Don’t Make Assumptions
    ینی برا خودتون فرضیه نسازید مثلا نگید فلانی با من مشکل داره شاید فلانی کلا آدم مشکل داریه

4. Always Do Your Best
    اینم که مشخصه دیگه

9 پسندیده

چقدر جالب :heart_eyes:
ممنون از اینکه گفتین بهم :rose:

6 پسندیده

سه شنبه 3 اسفند ماه :seedling:
سلام و شب بخیر :rose:

داستانهای مصور صوتی

:blue_heart: :seedling:

6 پسندیده

سلام، ادامه قصه های گوسبامپس:

این هفته ۷ تا کتاب از این مجموعه رو ادامه دادم. باورم نمیشه این تعدادو خوندم. بی شک بهترینش تا الان با اختلاف روح همسایه بود، هم ترسناک بود، هم مرموز بود هم پایانش ناراحت کننده بود و در عین حال قابل قبول. اصلا انتظار اینو بین این داستانا نداشتم
هرچند از وسطاش خودم یه حدسایی زدم…
گرگینه باتلاق فیور هم داستان جالبی بود، البته اون بیشتر پایانش جالب بود تا کلیتش.
بقیه کتاب ها هم بد نبودن در کل ولی احساس میکنم به جز چندتا خوبش که گفتم بقیشون فرمول تکراری رو هی تکرار میکنن…
در اخر هم یه نکته ای رو بگم که تو داستان “مدرسه روح زده” کیفیت صدای راوی خیلی خیلی بد بود؛ حالا نمیدونم یا صدا قدیمی بود یا بی کیفیت آپلود شده. امیدوارم درستش کنن واقعا اذیت کننده بود.
فک کنم کل مجموعه رو چند روز دیگه تموم کنم.

6 پسندیده

6 پسندیده

سلام روز بخیر .
چها میثاق از اون کتاب هایی است که ادم می خواد دوباره بخونتش.از صوت دلنشین راوی گرفته ، تا نکاتی که بیان می کنه :rose: :rose: :ok_hand: :ok_hand: :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: :heart_eyes: :heart_eyes: :innocent: :innocent:

9 پسندیده

یک کتاب دیگه از نویسنده جیمز وهلوی غول پیکر، چارلی و کارخانه شکلات سازی تموم شد بسیار دلپذیر و جذاب بخصوص قسمت های آخر،راوی خوب بود لهجه بریتیش،فقط بعضی جاها گوشخراش می‌شد :sweat_smile: یادم رفت بگم پیشنهاد _ مطالعه

7 پسندیده

سلام دوستان عزیز :cherry_blossom:

خیلی غم انگیز هست ولی پیشنهاد مطالعه :joy:

5 پسندیده

تو فیلمش آخرش خوب بود ها :thinking::joy:

5 پسندیده

والا تو این اولین کتاب آدم دلش می خواد گریه کنه :joy::joy::joy::joy::joy::joy::sob::sob::sob::sob::sob::sob::joy::sob::joy::sob::joy::sob::joy::sob::joy::sob::joy::sob::joy::sob::joy::sob::joy::sob:

4 پسندیده