چگونه یک کتاب انگلیسی را به شکل بهینه بخوانیم؟

پس حسابی داغ دلتون رو تازه کردم :joy::joy::joy:
از این بابت شرمنده :pray::pray::pray:
حالا زنجیره اون روز که پر می شه، می گم باید حتماً خونه اون روز، به رنگ آبی تیره بشه … بعد اون می رم تو لایتنر … حالا مگه بیرون می یام؟ :sweat_smile::sweat_smile::smiley:

5 پسندیده

البته از حق نگذریم که زبان شناس اصلاً قابل مقایسه با همراه اول نیست :raised_hand::raised_hand::raised_hand:
خوب چاره چیه دوستان؟؟؟ :joy::joy::smiley:

6 پسندیده

اتفاقا خوبه. همینجوری بخونید :grin:.
اگه شب برای شما مفیده خب شب بخونید. البته اینم بگما هر کسی تایمش متفاوته. یه نفر شب خوبه یه نفر ظهر و…
باید ببینید کدوم برای شما کار میکنه :+1:

6 پسندیده

سلام… من حدود دو هفته اس نرم افزار رو نصب کردم و هر روز مطالعه کتاب داشتم… مشکلی داشتم اگر دوستان بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم… کتابهای فوق متوسط برای من ساده هست و چالشی نداره، اما سراغ کتابهای متن اصلی هم میرم خیلی سطحش بالاس… نمیدونم کتاب مناسب سطحم رو چطور پیدا کنم

8 پسندیده

برای من مطالعه زبان، تایم خاصی نداره. بیشتر بخاطر اینکه زنجیره ام از بین نره و رنگ خونه مخصوص اون روز، تبدیل به آبی تیره بشه، شب ها قبل خواب با زبان شناس کار می کنم.
حالا توی طول روز هر چقدر که وقت کنم، یک راست … زبان شناس! :joy::sweat_smile:
البته بیشتر وقتم تو قسمت لایتنر صرف می شه تا گوش دادن به درس ها.
حالا از یه درسی هم خوشم بیاد، مگه ولش می کنم؟! بیش از ده بار بهش گوش می کنم. :hibiscus::rose::heart:

5 پسندیده

کتاب های سطح نوجوانان رو امتحان کردید؟

از طرفی خیلی عالیه و از طرفی خیلی خطرناک.

به این ثبات ادامه بدید. ولی مواظب وسواستون نسبت به زنجیره هم باشید. اگه یه روز نرسید بخونید بنا به هر دلایلی یهو صفر بشه ممکنه خیلی مایوستون کنه.

یادتون باشه یاد بگیرید 7 بار زمین بخورید اما 8 بار پاشید. همیشه برگردید و با قدرت شروع کنید

9 پسندیده

اینو ندیده بودم تا الان

3 پسندیده

امروز هاکلبری فین رو شروع کردم… امتحانشون میکنم… ممنون

4 پسندیده

واقعااا سپاااس آقا کامبیز بخاطر مطالب مفید و بینظیرتون
دقیقا مقالاتتون حکمِ یه اَهرم رو دارن ک ادم رو به جلو هُل میدن و شور و شعف درون ادم ایجاد می کنند
هر بار که یکی از مطالب مفیدتون رو مطالعه میکنم یک شوک اساسی بهم وارد میشه که باید عملکرد بهتری نسبت به دیروز خودم داشته باشم
تشکر از محبت و زحماتتون رو نمیشه در قالب کلمات توصیف کرد
براتون ارزوی سلامتی و پیشرفت روز افزون در تملم جنبه های زندگیتون رو دارم :rose:

8 پسندیده

خیر … نا امید نمی شم.
علاقه ام به انگلیسی بیشتر از این حرف هاست که بخاطر شکسته شدن زنجیره، رهاش نکنم و بی خیالش نشم. می دونم که ساز و کار زنجیره اینه که افراد کم انگیزه رو به برنامه، بیشتر متعهد می کنه. ولی افرادی که توی یادگیری، خودشون تعهد دارند، این زنجیره، یجورایی شیرینی کار است. ولی خودمونیم ها … در کل، دل کندن از زنجیره یادگیری، خیلی سخته …!
از طرفی، یکم وسواس برای موفق شدن تو هر کاری لازمه. جدی بودن، لازمه کاره.
حالا من خودم به زبان عربی، اصلاً علاقه ندارم. تو دبیرستان و کنکور، فقط برای نمره و رتبه، عربی رو می خوندم. ولی این قضیه در مورد زبان انگلیسی، کاملاً برعکسه …
به انگلیسی، به عنوان یک تکلیف یا وظیفه، یک موضوع یادگیری یا اجبار، نگاه نمی کنم. به انگلیسی به عنوان یه تفریح نگاه می کنم. یجورایی باهاش زندگی می کنم. البته انگلیسی آمریکایی … با انگیسی بریتانیایی، میونه ی خوبی ندارم. تو زبان شناس هم با منابع انگلیسی بریتانیایی که مواجه می شم، فقط تحملش می کنم.

9 پسندیده

سلااممممم
ممنون از عمو کامبیز عزیز بابت این مقاله زیبا
من این مقاله تو استوری امشب زبانشناس تو اینستا دیدم
و بعد از اون خوندمش
عالییییی

5 پسندیده

دستت درد نکنه زینب جان @zeinabss :ribbon::ribbon::ribbon::dizzy::dizzy::dizzy:
عجب تاپیک خوبی رو کامنت گذاشتی و اومد بالا :joy:
کلی برام تجدید خاطره شد :joy::joy:
:blue_heart::green_heart::purple_heart::yellow_heart::two_hearts:

4 پسندیده

سلام
موقعی کلمه ای وارد لایتنر میشه روی 1روزه یعنی هرروز نمایش میشه
اگه میدانم رو بزنین میشه 2روز یعنی یک روز درمیان اگه نزنین همون یک روز میمونه
دوباره اگه میدانم رو بزنین میشه4 روز یکبار
دفعه بعد8روز یکبار
16…
و الی اخر
تاموقعی که از جعبه لایتنر پاکش کنین

5 پسندیده

چقدر مطالب که گفتید مفید بود من خودم همش که کتاب انگلیسی میخوانم کلمه که نمیدونم همون موقع مینویسم معنی به انگلیسی و این که adj-n -v-adverb به نطرتون خوبه ولی جمله نمیسازم . ودرک نمیکنم توان جمله part of speach چیه یا چه معنی میده .

4 پسندیده

من این مقاله رو چند وقت پیش مطالعه کردم
به نظرم دوستان مطالعه رو بذارن برای صبح ها مثلا ساعت ۶ تا ۷ البته این شخصیه ولی قبل خواب شاید کسل باشن و کتاب خوندن هم کمی خواب آوره شاید زیاد از کتاب نفهمند

2 پسندیده