چگونه زبان انگلیسی بخوانیم و یادگیری را از کجا شروع کنیم - زبانشناس

اگر با جستجوی سؤال “برای یادگیری زبان انگلیسی از کجا شروع کنیم” یا “چگونه زبان انگلیسی بخوانیم” به این صفحه واردشده‌ای احتمالاً می‌خواهی زبان انگلیسی را یاد بگیری اما هنوز شروع به خواندن آن نکرده‌ای. بگذار ابتدا سؤالی را از شما بپرسم:

این گفتگو همراه این جستار است برای ورود اصلی در https://zabanshenas.com/شروع-یادگیری-زبان-انگلیسی/
3 پسندیده

با عرض سلام و خسته نباشین
اقای ناصری من هروز نیم ساعت از برنامه زبانشناسان استفاده میکنم ینی فقط گوش میکنم و تکرار همه روشهایی رو ک گفتین رو نمیتونم بکار ببرم در واقع میتونم بگم ک سر در گم موندم چجوری و از کجا شروع کنم روی یک داستان تمرکز نمیکنم هرروز ی داستان گوش میدم برنامه خاصی براش ندارم ک روزانه انجام بدم
لطفن راهنماییم کنین ک هرروز ی داستان گوش کنم یا رو ی داستان چندین روز تمرکز کنم برنامه روزانه ام برای یاد گیری از برنامه زبانشناسان چجوری باشه شما ی برنامه کلی گفتین ک این تکنیک سایه رو بکار ببرین من نمیدونم تو ی روز اینکارو انجام بدم یا تو طول هفته.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

1 پسندیده

ببخشید شما نوشته ی استراتژی های تقویت مکالمه رو خوندین؟ بایستی این استراتژی ها اعمال بشه. در ضمن هر داستان بایستی چندین روز خونده بشه. البته برای اینکه خسته کننده نباشه میتونین موازی چند داستان رو مثلا در دو هفته کار کنین و بعد برین سری بعدی

2 پسندیده

سلام.
بله استراتژی تقویت مکالمه رو خونده ام ولی فقط تکرار و گوش کردنشو انجام دادم که بی نتیجه بود از امروز سعی میکنم بیشتر وقت بذارم و هر روز یک استراتژی رو بکار ببرم تا کامل مسلط شوم. رشته من مترجمی زبان نمیخوام با سطح پایین شروع کنم چون سطح دانشگاه پیشرفته هست.و فعلن فقط و فقط ب مکالمه نیاز دارم که خیلی برام مهم هست. میخاستم سه ماه تابستون را برای یادگیری مکالمه موسسه زبان بروم ولی دیدم مکالمه چیزی نیس که کسی یاد بدهد وکب میخاد و گرامر. امیدوارم با این برنامه کنار برنامه ی دانشگاهیم بتوانم پیشرفت کنم.
واگر میشود ی کتاب داستان یا رمان سطح متوسط ب بالا یا پیشرفته معرفی کنین که عید همزمان با برنامه شما کار کنم.کتاب" اگاتا کریستی"رو بهم پیشنهاد دادن ولی نمیدانم کدام یک از کتابش بدرد من میخورد ک بتوانم مکالمه ام رو بهتر کنم.
ببخشین ک متنم طولانی شد.
با سپاس فراوان

2 پسندیده

من هم خیلی تلاش کردم که انگلیسیم خوب بشه ولی تا الان موفق نشدم توی اینترنت سایت شما رو دیدم و نرم افزار رو از اونجا برداشتم و پس از مطالعه نرم افزارتون به نظرم خیلی بهتر از روش هایی بود که قبلا امتحان کردم و موفق نشدم من خیلی دوست دارم زبان رو یاد بگیرم با نرنم افزار و راهکار های شما بتونم زبان رو خیلی خوب صحبت کنم اما چند تا سوال داشتم اول اینکه چقد طول میکشه من زبان انگیلیسی رو به طور کامل بتونم با استفاده از نرم افزارتون حرف بزنم

دوم اینکه حداقل در روز چقد وقت بزارم برای یادگیری

چون مطالبتون رو که خوندم احساس کردم ادم با تجربه ای هستین می خواستم این سوال رو هم ازتون بکنم من الان تو سنی هستم که باید زبان رو خیلی وقت پیش تموم می کردم و الان خیلی راحت باید حرف می زدم ولی به دلایلی نتونستم اینو گفتم چون من سال دیگه باید کنکور بدم ایا می تونم در حدی یاد بگیرم که تو کنکور هم بزنم یا باید کلاس هم برم

چون دو سال پیش من کلاس می رفتم ولی الان دیگه نمی رم

1 پسندیده

اقای ناصری در بعضی از مطالبی که در پاسخ به دیگر کاربران گفتن ،زمان یکسال رو برای یادگیری زبان انگلیسی مناسب دیدن البته اگه این یکسال به صورت منظم باشه و نه به صورت پراکنده ،طبق گفتشون هم حداقل زمان مطالعه در طول روز با این نرم افزار یک ساعت هست.
این اپلیکیشن هم خیلی میتونه در کنکور کارشناسی به شما کمک کنه چون دایره ی لغاتتون رو به خوبی افزایش میده و مبحث گرامریش هم که با خوندن خود کتاب های مدرسه میشه جواب داد،ولی کلا این برنامه در زمینه ی افزایش دایره ی لغات و تقویت درک مطلب که خیلی میتونه در کنکور به شما کمک کنه،موثر هست.

4 پسندیده

سلام. چنتا نظر دارم راجع به نرم افزارتون. جایی رو پیدا نکردم بگم دیگه اینجا میگم خدمتتون. البته از فرم صفحه ی تماس با ما هم اقدام کردم ولی نشد.
اول اینکه دیکشنریتون واقعا ضعیفه. من یه اپلیکیشن زبان دیگه رو با قیمتی خیلی کمتر از قیمت شما خریداری کردم، دیکشنریش و بخش لایتنرش خیلی خیلی بهتر از مال شماست. حتما پیشنهاد میکنم دیکشنریتون رو تغییر بدید. من که شخصا نرم افزار شما رو گذاشتم کنار.اسم اپلیکیشنش هم هست “دهکده زبان” . حتما یه نگاهی بهش بندازید. اونم مثل شما داستان داره ولی واقعا آدم لذت میبره از کار کردن باهاش.
مورد دیگه ای که میخواستم خدمتتون بگم دسته بندی داستان هاتونه. خیلی از داستان هاتون داستان هاییه که پر از کلمات غیر ضروری و سخت هستند. من سطحم مقدماتیه. وقتی رسیدم به دسته ی سوم داستانهای کودکانه واقعا اذیت شدم و نرم افزارتون رو گذاشتم کنار.
امیدوارم نظراتم کمک کنه تو بهبود کیفیت نرم افزارتون.

3 پسندیده