انگیزه بدهید لطفا

سلام.خدمت بچه های تالار.بچه ها میخواستم یه چیزی رو بگم من چند روزی هست که اشتیاق برای خوندن زبان رو ندارم.اونم فقط به خاطر یه بازی ویدویی .که رفته رو اعصابم.و نمیتونم از فکر اون به زبان فکر کنم.و میدونم که این به من ضرر میرسونه.یه چند تا تاپیک خوندم دیدم خوب انگیزه میدید:rofl::rofl:.ممنون میشم که برام بنویسیدمخصوصا @abalfazl

11 پسندیده

بازی رو بزارید کنار درس بخونید،اینم انگیزه :joy::joy::joy:

16 پسندیده

خیلی خوب بود پر از انرژی مثبت. :joy::joy::joy::joy::joy:

16 پسندیده

منم خیلی انگیزه گرفتم :smile:

12 پسندیده

سلام، به نظر من افراط و تفریط تو هیچ کاری به نفع انسان نیست، بازی خوبه تا حدی که لطمه ای به برنامه های دیگه ی زندگی، از جمله مطالعه و یادگیری زبان وارد نکنه. یه پیشنهاد واست دارم: به نظر من مطالعه ی خودتو انجام بده و تایمشو یادداشت کن. اونوقت هرقدر که مطالعه کردی همون قدر هم بازی کن. اینجوری تشویق میشی که به خاطر بازی بیشتر، بیشتر هم مطالعه کنی. ولی باید به خودت قول بدی که به عهدت وفادار باشی و قانون خودتو زیرپا نذاری. موفق باشی.:rose:

16 پسندیده

ای خدا :joy::joy:
یک پیشنهاد بازی رو بفرست باهم مسابقه بدیم :joy::joy:
اما پیشنهاد آقا وحید هم بدون شوخی خوبه . لحظه ای رو تصور کن که از من جلوزدی و وارد سطح ۴ شدی :joy::joy:

13 پسندیده

بعضی چیزا با بالا رفتن سن حل میشن. منم تا وند سال پیش قبل از اینکه بدونم چیکار میخوام بکنم همه فکر و ذکرم پیش بازی کردن بود و از این بابت حق میدم بهت. زیاد سخت نگیر به خودت فقط میتونم بگم اون تکلیف روزانتو انجام بده!کمش کن ساعات مطالعتو ولی متوقف نکن اینطوری میتونی به یه عادت تبدیلش کنی که اگه یه روز نباشه انگار یه چیزی نیست و گمش کردی و تا اونو پیدا نکنی کلافه میمونی و‌ اروم‌نمیگیری!

13 پسندیده

بهتره که از کم شروع کنی ،ولی هر روز بخونی یعنی خودت رو مجبور کن که بخونی مثلا همونطور که دوستمون گفتن هر چقدر بازی کردی همونقدر زبان بخون و یا برعکس
ولی اول کار به خودت سخت نگیر
تا اینکه زبان خوندن واست تبدیل به یک عادت بشه

12 پسندیده

بازی کردن خوبه اگه با برنامه ریزی باشه و بازیهایی انجام بدید که َadventure باشند داستان داشته باشند و داستان به انگلیسی درحین بازی براتون حکایت بشه البته بازی باید در حدی باشه که بتونید 80 درصد صحبتها رو متوجه بشید تو خلال Video game میشه خیلی چیزها اموخت اما سعی کنید زمان تعیین کنید زیاد روی نکنید و اولویت اولتون نباشه تایم بزارید برای مدت زمان و الارم و خودتون وارد نظم و چارچوپ کنید بهش پایبند باشید و دوستی که میگید درس بخون این تفکر قدیمیه اگر می خوایید چیزی واقعا یاد بگیرید این تفکرات از خودتون دور کنید راه درست باید در زندگی هرشخص پیدا کنه و بهش پایبند باشه همین

موفق باشید

9 پسندیده

چه انگیزه ای بالاتر از اینکه بتونی فیلمهارو سانسور نشده ببینی :joy::joy::joy:

13 پسندیده

سلام آقا وحید . چه پیشنهاد فوق‌العاده‌ای :star_struck:
من باید این ایده رو اینستاگرام حتما پیاده کنم :ok_hand::ok_hand:

9 پسندیده

سلام، شما لطف دارید، ممنونم از حمایتتون🌹

9 پسندیده

سلام آقا سجاد.
یه تکنیک روانشناسی یادتون میدم که هر وقت فکرایی از این دست اومد سراغتون بتونید باهاش مقابله کنید و ذهنتون رو مدیریت کنید. هر وقت اون بازی ویدیویی یا حتی ملاقات یه دوست صحبت های اون، سکانس یه فیلم. هر چیز میخواد باشه اومد تو ذهنتون و مثل یه نوار ویدیویی جلوتون رژه رفت. اینجا به خودتون بگید Ok, STOP. دست از خوندن زبان یا هر کار دیگه ای که دارین انجام میدین بردارید و به خودتون 5 یا 10 دقیقه زمان بدید و فقط به اون یه چیزی که ذهنتون رو مشغول کرده فکر بکنید، لحظه لحظه های اون بازی ویدیویی و حرفهایی که آدم‌های اون بازی با هم ردو بدل میکردن رو به خاطر بیارید وقتی 10 دقیقه زمانتون به پایان رسید اینجا دوباره تلنگر رو به خودتون بزنید OK, STOP.
دیگه وقت زبان خوندنه افکار مزاحم.
اون موقع می‌بینید که چقدر راحت و متمرکز تر از همیشه زبان رو قورت میدید انشاالله :pray:t2::lady_beetle::hibiscus:

13 پسندیده

سجاد خان، از روی جمله‌ی “دیدم خوب انگیزه می‌دید هاهاها :rofl: :rofl:” و اینکه همه رو به حرف گرفتی ولی نه حتی پیاماشونو خوندی که لایک کنی یا حتی انقدر برای “آدمهایی” که احترام سوالت رو گرفتن و جوابت رو دادن احترام قائل شدی که جوابشون رو بدی، حدس می‌زنم نوجوونی (بخون “بچه”)؛ یه نکته رو بذار بهت یاد بدم (از قصد نگفتم “یادآوری کنم”):
کسی که فرق “تلاش برای موفقیت” و “تفریح و وقت فراغت” رو نمی‌تونه درک کنه، همون بهتر که بشینه بازیشو بکنه.

13 پسندیده

سجاد عزیز، ادیسون یکم شوخ طبعه و معمولا از افعال معکوس استفاده میکنه. اگه میخوای موفق بشی هرچی میگه شما برعکسشو انجام بده.:rose::slightly_smiling_face:
Mr. Edison, as soon as dear Sajjad is here, it means that he is interested in learning English, so it is better to encourage him instead of making fun of him. I have a lot of devotion😂

11 پسندیده

بابا، چرا لوم دادی!؟ :joy: بذار بره تو فکر، وحید جان! :smile:

(البته اینکه گفتم هیچکدوم از پستاتون رو نخونده، راست گفتم؛ بذار تگش کنم بخونه)

@sajjadbabolghani
یه آدم فهمیده جواب کسایی که باهاش حرف می‌زنن رو می‌ده :neutral_face:

11 پسندیده

خیلی خوب اول بگم که نمیدونم خانم ادیسون یا اقای ادیسون.بگم که اگه شما بزنی رو پروفایل من اخر نوشته ام امروز صبح بوده .و من این نوشته رو دو روز قبل فرستادم.دیروز اصلا وقت چک کردن نداشتم.و میمونه امروز که فقط ا مدم یه شات از بخش لایتنر گذاشتم .و بازم وقت نداشتم .چون موقع امتحانات هست‌.تا اینکه پیام شما برای من اومد.و اینکه یه چیز دیگه هم بگم.ما مدرسه مون یکم از حالت نرمال بدتره سوالات خیلیی سخته ‌.و وقت سر خاروندن ندارم .فقط میام یه شات از لایتنر میزارم میرم تازه اونم بعضی موقع ها اونم نمیام.و اینکه لازم نیست بگی لایک کن.به موقعش همشو میخونم و لایک میکنم

9 پسندیده

ممنون! بالاخره یه نفر این سوالو پرسید! :joy: خانمم :neutral_face:

خب سجاد خان، شما که وقت سر خاروندنم نداری، لطفاً پست اول همین تاپیک رو بخون یه بار دیگه. نه، بذار خودم بهت بگم، انقدر داری بازی کامپیوتری می‌کنی، که وقت نمی‌کنی انگلیسی بخونی، همین بود؟ :joy:

خدا لعنتت نکنه :sweat_smile: آدمی که چند روزه انگیزه‌اش کم شده و از بقیه کمک می‌خواد که نمیاد سوال کنه بره “هر وقت وقتش شد” بیاد پیام انگیزه دهنده‌ها رو بخونه. الان انگیزه می‌خوای، بمون بخون. الان وقتشه. :grin:

ولی در کل، داشتم شوخی می‌کردم، وحید فهمید :smile: (خدا اونم لعنتش نکنه :joy:)

11 پسندیده

منم پابجی بازی کردم شش انگشتی هم میزدم رو تبلت ولی کللن گذاشتم کنار و فروختمش. کلش رویال ۴ساله بازی میکنم تاپ پلیر هم بودم برا خارجی وایرانی کاپ میبردم بالا یاچلنج سخت میزدم براشون شدیدن تو بازی بودم اکثر روز . درآمد داشتم از این بازی ، ولی الان به صورت معمول بازی میکنم. چون هدف خاصی نبود توش و خسته شده بودم وآسیب چشمی وبدنی داشتم میدیدم و ازکارام عقب میفتادم . حتی اکانتمو باورت شاید نشه ۱۵ میلیون فروختم که پر از افتخارات بود که البته فقط یه رویال باز میدونه چی میگم.
زندگی وزمان داره میگذره باید وقتمون درست صرف کنیم نه به بطالت ،ببینیم آینده چی بیشتر بدردمون میخوره از الان انجامش بدیم نه توزمان حال بمونیم فقط و زندگی کنیم و هرچی باداباد. تازه من درآمد داشتمو ول کردم تو که مطمئنم هیچ درآمدی نداری و فقط میخای لذت ببری ازبازی
این از تجربه من امیدوارم مفید باشه برات

12 پسندیده

فکر نکنم :thinking:

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

11 پسندیده