انگیزه بدهید لطفا

تو دیگه چرا لوم می‌دی؟! :joy: یه مشت خائن دور و بر خودم جمع کردم. :neutral_face:

11 پسندیده

اگه خانم بود اسم خودشو میذاشت ماری کوری یا فلورانس نایتینگل یا اقلا میذاشت ننه ادیسون پس خانم نیست، آقاست:slightly_smiling_face::rose:

10 پسندیده

خائن و خوب گفتین

وااااای ننه ادیسون. خیلی خندیدم.
از این به بعد با همین اسم صداشون میکنیم :joy:

10 پسندیده

Be careful, maaaaaaaaan!!! :neutral_face: (:rofl:)

راستش Addison یه اسم دوجنسیه؛ هم مال پسره هم مال دختر. نمی‌دونم اتفاقی سجاد این سوالو پرسید یا می‌دونست. :joy:

9 پسندیده

خدا نگم چی کارت کنه خانم ادیسون . تایپیک جنگی شده یا طنز؟ سجاد فکر کنم دفتر ۵۰ برگ رو پاره کرد من کنترلش کردم :joy::joy::joy::joy:

9 پسندیده

اسمش توماس بوده و فامیلش ادیسون و برابر رسوم کشورهای اروپایی مادرشم فامیلشو از پدرش گرفته.پس مادرشم میشه خانم ادیسون صدا کرد.

9 پسندیده

پیشنهاد می‌کنم شمام بیشتر مراقب خودت باشی، زندگی همینطوریش هم کوتاهه. :neutral_face:
ولی اگه دیدی یه کامیون 18چرخ داره میاد طرفت، نترس، منم. :neutral_face:

8 پسندیده

هیستوری و بک‌گراند برام درست نکن دیگه، مرد حسابی :sweat_smile:

7 پسندیده

پس شما هم یادتون باشه که هیچوقت منو تهدید نکنین. ننه ادیسون :hocho:
:cold_sweat:
:zipper_mouth_face:
:running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman:

8 پسندیده

سلام، ابوالفضل خان؛ من هادی اسممه. با بچه‌ها داریم شوخی می‌کنیم. :joy: جنگی در کار نیست.

9 پسندیده

خب دیگه گفتیم، خندیدیم، به اندازه کافی به هم انگیزه دادیم. حالا من میرم با روحیه ای مضاعف به مطالعه ادامه بدم.see you later🌹

7 پسندیده

:smile: :smile: :smile: اسم روم نذار، عادت می‌کنی. :joy:

(پاشو برو درباره‌ی تاپیک گیسو خانم مطلبتو بنویس. :neutral_face:)

8 پسندیده

روز خوبی داشته باشی؛ تا بعد! همگی روز خوبی داشته باشید.

8 پسندیده

یا خدا چه خبره یه ۱۰ دیقه نبودم .اقا اشتباه شد الان همتونو لایک میکنم:man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming:

8 پسندیده

سخته خیلی خیلی خیلی. :dizzy_face:

6 پسندیده

ظاهر کلمه‌اش سخته. معنیش می‌شه “ادب”. یعنی واقعاً نمی‌تونی یه پاراگراف کوتاه درباره‌ی ادب بنویسی؟

بذار یه رازی رو بگم، چیزی که باعث می‌شه نویسنده‌ی خوبی بشی موقعی که داری می‌نویسی اتفاق نمی‌افته؛ وقتی شروع به نویسنده شدن می‌کنیم که داریم به مطلب (به انگلیسی) فکر می‌کنیم. پس پیشنهاد می‌کنم شروع کنی به فکر کردن به “ادب” به زبون انگلیسی. عجله هم نکن؛ هر وقت 5 تا جمله برای نوشتن به ذهنت رسید، شروع کن به نوشتن، یا اگه ممکنه جمله‌ها رو فراموش کنی، هر بار که یکیش به ذهنت رسید، یادداشت کن. چون زیاد ننوشتی فکر می‌کنی سخته، ولی درواقع می‌تونی موضوع گیسو رو به میل خودت هم تغییر بدی، و از جنبه‌ای دیگه بهش نگاه کنی، مثلاً باادب‌ترین آدمی که می‌شناسی کیه و چه خصوصیاتی داره؟ کسی که ادب رو بهت آموخته یا هرچیز دیگه درباره‌ی ادب. اون سوالای آخر که گیسو اضافه کرده، فقط پیشنهاده.

بذار مدیر رو تگ کنم ببینه چی می‌گیم. @gisoo13

(راستش هر چی دیرتر مطلبت رو بنویسی و بیشتر بهش فکر کنی، زودتر پیشرفت می‌کنی؛ پس یه هفته به خودت وقت بده)

7 پسندیده

بینهایت ممنونم بخاطر راهنماییتون.
چون نوشتن جزو اهدافم نبوده و بهش نیاز نداشتم تمرکز نکردم. اما دارم تلاش میکنم که انجامش بدم و حتما هم اینکارو میکنم.
مینویسم. به سؤالاتشون هم پاسخ میدم.
بازم ممنونم که راهنمایی کردین :hibiscus:

6 پسندیده

من هم طبق معمول از شنبه میخوام رایتینگ رو شروع کنم!!! :grin:

6 پسندیده

اولاً اینکه خواهش می‌کنم منو جمع نبند. من این کارو نمی‌کنم. (شوخی کردن رو برام سخت می‌کنه :smile:)
ثانیاً، نوشتن بهترین مهارت و نهایت هدف یه زبان‌آموزه. چیزیه که بهت یاد می‌ده چطور به انگلیسی فکر کنی. راستش وقتی یه نفر می‌گه من به انگلیسی فکر می‌کنم ولی هیچوقت نمی‌نویسه، من که می‌گم دروغ می‌گه. آدم سریع به مهارت تند صحبت و فکر کردن به انگلیسی نمی‌رسه، بلکه با تمرکز و نوشتن این مهارت به دست میاد. (هر وقت از “اولاً” و “ثانیا” استفاده می‌کنم حس می‌کنم دارم کسی رو توبیخ می‌کنم :sweat_smile:)

مهراب گور به گوری، از الان بهش فکر کن، از شنبه بنویس. :smile: (فحشی که می‌خواسم بدم خیلی آب توش بستم، تا تندیش از بین بره. :joy:)

6 پسندیده

دقیقا به همین علت که شروع کردم به تمرین نوشتاری.
و البته چون گیسو خانوم منو دعوت میکنه به نوشتن خودم و مجبور میکنم انجامش بدم وگرنه بازم تنبلی میکردم :joy:

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

مطمئن نیستم اینطور باشه. بهرحال شما راحت باشین :woozy_face:

7 پسندیده