انگیزه بدهید لطفا

ممنونم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
میخوام شرکت کنم ولی رایتینگم نمیاد😂
چشم حتما از همین هفته شرکت میکنم
چیزاییکه توی این تاپیک گفتین خیلی برای من مفید بود تک تک پاراگراف هاتون رو چند دور خوندم (مخصوصا اون شوخی اولی که با اقا سجاد کردین) و پیامهاتون رو نشان کردم :tulip::tulip::tulip::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

6 پسندیده

آفرین به هوش و ذکاوت شما :clap:t2:
من پیشنهاد اش رو دادم :relieved::ok_hand:t2:

6 پسندیده

بازم گیسو داره کتاب می‌نویسه :joy:

6 پسندیده

گفتم جمع نبند :neutral_face: قمه‌ام کو؟ :expressionless:

دوستان، همش تقصیر اینه. هر چی فحش دارید به ایشون بدید؛ موضوع سخت تقصیر اینه. :joy:

6 پسندیده

به قمه نیازی نداری
میتونی با یک دستت منو خفه کنی😂

6 پسندیده

آخه این چه پیشنهادیه؟!
هان؟!
:hocho::hocho::hocho::hocho::hocho::hocho:

6 پسندیده

:rofl: :rofl: :rofl:

می‌بینمتون دوستان.

6 پسندیده

من چی کارم؟! :joy:

من خودم موضوع رو انتخاب میکنم، میگین نوشتن در موردش سخته. ازتون میخوام پیشنهاد بدین، کسی چیزی نمی گه. موضوع این هفتم پیشنهاد یکی از دوستان بود، نه پیشنهاد خودم.

نوشتن سخت نیست، فقط یکم فکر کردن نیاز داره. سوال اول من این بود که چطور احترام گذاشتن به طرف مقابلتون توی تداوم روابطتون تاثیر داره. خوب اگه در موردش فکر کنین کاملا واضحه. اون رعایت احترام نشون دهنده ی اون ارزشی هست که طرف مقابل براتون قائل هستش و خب کسی از اینکه مورد توجه و احترام دیگران قرار بگیره و بتونه با اون ها ایده هاش و افکارش رو بدون هبچ فیلتری به اشتراک بزاره و بحث کنه بدون اینکه بهش بی احترامی بشه، بدش نمیاد و هیچ کی هم دوست نداره جایی باشه که دیگران براش هیچ ارزش و احترامی قائل نیستن.

من خودمم اصلا الان هیچ ایده ای ندارم که چی میخوام بنویسم ولی بعد ی مدت کم کم ی چیزایی تو ذهنم شکل میگیره. حتی ممکنه اون حرفایی که نوشتم از ریشه غلط باشه ولی خب، چ اشکالی داره؟

6 پسندیده

گیسو جان منظورم از اینکه گفتم سخت نوشتن در مورد موضوع نبود. کلا نوشتن برای من یکم سخت چون تازه شروع کردم به نوشتن و توقع دارم که خوب هم بنویسم :joy:
وگرنه موضوعات شما همیشه عالیه و خوبه که میتونیم خودمون و به چالش بکشیم.
از اینکه همیشه منو دعوت به نوشتن میکنی ازتون ممنونم باعث میشه که پیشرفت کنم. وحتما مینویسم در مورد هر موضوعی که شما اراده کنین :rose:

6 پسندیده

همش هم تقصیر ننه ادیسون که شمارو صدا کرد :joy:

7 پسندیده

اهااا. ببخشید، من درست متوجه نشدم.
اخه همین ی ساعت پیش تو همون تاپیک رایتینگ بهم گفتن موضوعات یکم آسون تر انتخاب کنم، فکر کردم شمام منظورتون موضوع چالش هاست.

می فهمم. منم همینطورم. ولی شما همین الانشم خوب می نیویسین. من اولین باری که تو این چالشای رایتینگ شرکت کردم سر جم ۷ یا ۸ خط نوشته بودم.

شما لطف دارین.

6 پسندیده

دارم درست می‌بینم؟ :smile: الان التماس دعا کردی؟ بابا، همه دارن نفرینت می‌کنن. :joy:

دوست داشتم بهت بگم “هرچی آتیشه از گور خودت بلند می‌شه” ولی چون جمله‌ی خوبی نیست، نمی‌گم. :sweat_smile:

چون خانم محترمی هسی بذار آخرین تصویری که قراره توی عمرت ببینی رو بهت نشون بدم. فقط زیاد تکون نخوریا، ممکنه زجرکش بشی. :expressionless: :point_down:
download

زری خانم، بذار یه چیز دیگه هم به این که گفتم “راز نویسندگی توی فکر قبل از نوشتنه” اضافه کنم. نکته‌ای که توی فکر کردن به انگلیسی هست اینه که توی فکرت ممکنه چندجور جمله نقش ببنده، آخرش یکی رو انتخاب کنی؛ ممکنه زیاد اشتباه کنی، آخرش همه رو درست کنی. پس اون چیزی که باعث پیشرفتته اون "چرک‌نویس"ـیه که توی ذهنت می‌نویسی؛ اون چیزی هم که برای ما می‌نویسی فقط “پاک‌نویس” و نسخه‌ی نهاییه. من خودم گاهی برای نوشتن یه پاراگراف، اول به 5تا پاراگراف دیگه فکر می‌کنم، آخر یکی رو انتخاب می‌کنم. پس به اشتباهاتت احترام بذار، همونان که باعث پیشرفتت می‌شن، نه اون پاکنویس آخر که به قول خودت دوست داری خوب از آب در بیاد.

7 پسندیده

به من هم بگین :joy::joy::joy:

6 پسندیده

لعنتی، جمع نبند. :joy: ‌‌‌‌‌‌‌

6 پسندیده

ممنونم. این جمله بد جور تو مغزم جا گرفت مینویسمش میزارمش جلوی چشمم.
الان دیگه میدونم چی میخوام بنویسم :rose:

6 پسندیده

منم فهمیدم چی بنویسم. می‌خوام از ادب زیاد از حد که آدمو ناراحت می‌کنه بگم. ممنون از ایده‌اش :neutral_face:

6 پسندیده

گفتین دیگه. :roll_eyes: :joy:

شبتون بخیر. :rose:

6 پسندیده

من آپشن دعام از کار افتاده، ولی نفرینام همه مستجاب می‌شن؛ نفرین به کارت نمیاد؟ :smile:

6 پسندیده

ای وااااای عادت کردم خب چیکار کنم :joy:
دیگه جرئت نمیکنم بگم ببخ… :zipper_mouth_face:

:rofl:

6 پسندیده

یکی از راه‌های قانونی توهین کردنه. یاد بگیر. :joy:

6 پسندیده