آپدیت جدید طرح لایتنر پس از بررسی نظرات کاربران

فقط اومدم که بگم کی آپدیت جدید از راه می‌رسه.؟؟ دل تو دلم نیست :joy::face_with_hand_over_mouth:

11 پسندیده

سلام
یکی از مواردی که به نظر من خوبه اضافه بشه قابلیت های لایت کردن جملات و عبارت ها است.خیلی از عبارت ها است که معنی و کاربرد خاصی دارن و خیلی خوبه اگر بشه اون ها رو های لایت کرد تا دوباره بتونیم مطالعه کنیم، یا حتی ممکنه توی یک درس یا داستان جمله آموزنده ای باشه که بخواهیم بعدا استفاده کنیم، این امکان رو اپلیکیشین های کتاب هم دارن.

14 پسندیده

این هم فک کنم هست توی نسخه جدید

7 پسندیده

اینجوری ک دیدم گفتن انگار ک کارهای آپدیت انجام شده و در حال باگ گیری هستن و در هفته های آتی اینجا میزارن تا اگه باگ دیگه ای هم داره ما هم نظر بدیم و بعدش میتونیم استفاده کنیم
منم خیلی ذوق دارم ک بدونم کی اوکی میشه دیگه ازین نسخه قدیمیه خوشم نمیاد:laughing::laughing::laughing:

9 پسندیده

دکمه trash و علامت گیاه چرا دیگه نیست؟؟؟؟

8 پسندیده

اون علامت گیاه رو بزارید خیلی کاربردیه

10 پسندیده

آره دقیقا علامت گیاه ضروری هست

10 پسندیده

دوستان علامت گیاه حذف نشده نگران نباشین :rose::blush:

13 پسندیده

کجاست علامت گیاه؟ و کاربردش چیه؟

8 پسندیده

نشان دهنده این است که لغت در چه خانه ای هست

9 پسندیده

اگه در دروس قابلیت سرچ کلمه داشته باشیم خیلی خوب میشه

8 پسندیده

سلام، سپاس از پیشنهادتون؛ اسم اپلیکیشن رو لطف میکنید بگید؟

7 پسندیده

سلام وقت بخیر
اسم اپلیکیشن LingQ هست

9 پسندیده

سلام و خسته نباشید

امکانش هست یه بخشی هم‌ایجاد کنید که لغت های لیتنر رو بصورت لیست کنار هم‌ نشون بده؟

7 پسندیده

سلام و درود؛ بله در ورژن جدید این مورد هم هست.

5 پسندیده

لطفا حالتی ایجاد کنید که در آن کاربر خودش بتونه کلمه به دیکشنری شخصی خودش اضافه کنه … مثلا من بتونم بنویسم abc و بعد هر معنی که میخوام براش بنویسم بدون اینکه تو دیکشنری اصلی باشه.
اینطوری بعضی اصطلاحات که تو دیکشنری ها نیستند یا بهردلیل نمیام رو خودمون میتونیم با دیکشنری شخصیمون اضافه کنیم.
بلحاظ ظاهر من کماکان لایتنر فعلی رو بیشتر میپسندم

6 پسندیده

با شیوه فعلی امتحان کردید معانی دلخواهتون رو برای کلمات مدنظرتون بنویسید، مثل این تصویر؟

اگر جزئیاتی که بیشتر میپسندید رو هم اشاره کنید، خیلی خوب میشه

10 پسندیده

نه حالت سرچ میاد

7 پسندیده

روی اون"توضیح خود را بنویسید" کلیک کنید، نه روی علامت ذره‌بین.

7 پسندیده

ببینید منظور بنده رو درست متوجه نشدید … بحثم این نیست که توضبح اضافه کنم …میخوام یه کلمه جدید به دیکشنری اضافه کنم که قابل لایتنر شدن و توضیح نوشتن داشته باشه.اصلا یکسری حروف بی معنی رو تصور کنید میخوام براش توضی بنویسم و به لایتنرم اضافه کنم … مثلا dghfds رو چجوری لضافه کنم

11 پسندیده