آپدیت جدید طرح لایتنر پس از بررسی نظرات کاربران

ادامه دادن بحث از طراحی جدید صفحه لایتنر و صفحه دیکشنری داخل دروس:

دوستان عزیز با توجه به فیدبک ها طرح رو آپدیت کردیم. لطفا مشاهده بفرمایید:

آیا طرح آپدیت شده نظر شما رو جلب میکنه؟
  • بله الان دیگه خیلی عالی شده
  • بله اما هنوز جای کار داره
  • خیر هنوزم فکر میکنم طرح اپلیکیشن فعلی که دارم بهتر از اینه

0 رأی دهنده

اگر نکته ی خاصی باقی مونده بفرمایید که بررسی کنیم.

29 پسندیده

سلام
خسته نباشید، خیلی عالیه

فقط امکان داره که بشه بین کلمات بدون زدن دکمه هم جابجا شد؟، نمیدونم چی میگن بهش ولی فکر کنم میشه سوایپ کردن

صرفا یه قابلیت اضافیه که اگه باشه هم کار رو شاید راحت تر کنه و هم حس واقعی تری میده به این طرح جدیدتون

10 پسندیده

بله کاملا امکان پذیره و هدفمون هم در نهایت همینه.

8 پسندیده

سلام
خسته نباشید
امکان داره کلمه ای که واسش مثال انگلیسی زده شده متن مثال فارسیش هم باشه؟

8 پسندیده

میتونه قابل اجرا باشه. بایستی بررسی کرد.

8 پسندیده

سلام آقای ناصری. بسیار عالی شده :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:
فقط می تونیم قبل از اینکه معنی فارسی رو ببینیم ، مثال ها و معانی مختلفی انگلیسی رو ببینیم؟
و یک سوال در اون داشبورد ها ،می تواند اضافه کنید که من مثلاً خانه ۱. فلان لغت توش هست ،خانه دو و…؟
و اینکه قسمت آماری اپ خیلی مفید هست . حذفش که نکردید؟

10 پسندیده

سلام و ارادت، آقای ناصری :cherry_blossom::blossom:

یه پیشنهاد دارم در مورد تمرین املاء کلمات، تو همین لایتنر.

نمی دونم تا چه حد، پیاده سازی اش، امکان پذیر هست … و اینکه، اصلاً با این ایده من، موافق هستید یا نه …

می شه کارت رو برگردونیم و به تعداد حروف یک کلمه، خط تیره یا جای خالی “_” قرار بدیم و کاربر، املاء کلمه رو تو اینجا بنویسه و تمرین کنه. بعد برنامه، درستی املاء یا میزان خطای کاربر رو محاسبه کنه و اعلام کنه.

البته این گزینه، کاملاً اختیاری باشه، حالت تمرینی داشته باشه و تاثیری در “شاخص لغت” نداشته باشه.
.
.
.
در مورد این آبدیپ جدید، اون دکمه “سطل آشغال” که می تونستیم باهاش کلمه ها رو به طور دستی از جعبه لایتنر حذف کنیم و علامت “گیاه در حال رشد” که نشون می داد این کلمه در حال حاضر، در کدام خانه از لایتنر قرار دارد، دیگه وجود نداره؟
.
‌.
امکان دوباره هایلایت آبی کردن لغات سفید هم، خیلی می تونه کمک کننده باشه. برای مواردی که اشتباهی، لغتی رو از هایلایت آبی در می یاریم یا فعلاً می خواهیم از لایتنر، خارج اش کنیم؛ ولی نمی خواهیم اون لغت، تو قسمت “می دانم” آمار برنامه، ثبت یا حساب بشه. این امکان دوباره هایلایت آبی کردن لغات، حتی برای مواردی که لغتی تو متن، سفید هست؛ اما ما معنی اون رو نمی دانیم یا فراموش کردیم؛ ولی نمی خواهیم اون رو هم به لایتنر اضافه کنیم، کاربرد دارد.

20 پسندیده

سلام آقا ناصری
من هم با حرف های الهه خانم کاملا موافق هستم چون یک سری از اصلاحات من به صورت هایلایت شده در متن ها قرار دادم تا به مرور زمان آن ها یاد بگیرم در این لایتر جدید من دکمه مثل سطل اشغالی ، لایتر الان ندیدم خیلی این سطل اشغالی لایتر الان خوب و مفید است اگر امکانش هست این گزینه رو هم حتما اضافه کنید

14 پسندیده

سلام خیلی ممنون از تغییراتی که ایجاد کردین نسبت به طرح پیشنهادی قبلی خیلی بهتر شده
به نظرم یک مورد دیگه که خیلی میتونه کمک کننده باشه اینه که رنگ هایلایت کلمه‌ای که بلد نیستم و داخل لایتنر نیست با رنگ هایلایت کلمه‌ای که تو لایتنر هست متفاوت باشه
ممنون :raised_hands:t5:

15 پسندیده

سلام خیلی خوبه فقط گوگل ترنسلیته اختیاری چون میخوان گوگل ترنسلیت اشتباه کلمات معنا میکنه .
چون من از گوگل ترنسلیت استفاده نمیکنم پرسیدم .

10 پسندیده

اگه این آپدیت صورت بگیره من اپلکیشن ممرایز رو از گوشیم‌ پاک میکنم و فکر نکنم دیگه به هیچ اپی نیاز داشته باشم . خلا تمارین املایی واقعا حس میشه :ok_hand:

16 پسندیده

سلام خسته نباشید
امکانش هست جملات مختلفی که توی برنامه میبینیم رو بتونیم به مثال های اون کلمه اضافه کنیم؟

الآن به این شکله که وقتی کلمه book رو از داخل جمله This is a book لایتنر کنیم، حالا بعدا جلمه I bought a book رو ببینیم، نمیشه این جمله رو هم به مثال‌های book اضافه کرد.
نمیشه که بشه I bought a book رو هم اضافه کنیم به مثال‌های کلمه book؟

12 پسندیده

پیشنهاد خوبیه بررسی میکنیم…

11 پسندیده

پیشنهاد خوبیه

قابل بررسی هست

15 پسندیده

اون مجموعه لغات هایلایت خیلی خوبه به نظر من حتما اضافه بشه.

اینکه تو حالت شب اصلا نمیشه خوند متن ها رو، یعنی حتما باید گوشی از حالت شب خارج کنی. یه بهینه سازی ای نیاز داره نمی‌دونم مثلا متن سفید بشه و اینا. یا کلا یه حالت شبم اضافه بشه به اپ.

و اینکه اتو اسکرول تو گوشی من کار نمیکنه. و اینکه تو گوشی های دیگه ام با یه سرعت ثابتی سکرول میشه. فک میکنم اگه این حالت سکرول دستی رو میمیک کنه خیلی باحال تر میشه.

11 پسندیده

سلام جالبتر شد مرسی🌷
به نظرم یه دیکشنری که خیلی خوبه اضافه بشه هم دیکشنری آبادیسه

14 پسندیده

سلام، مرسی از زحماتتون
آیا امکانش هست که اون مثالی که روی بخش front کارت نشون میده، آدرس اون جایی که متن مثال تو کتاب مورد مطالعه بود هم نشون بده؟
و این که توی این نمونه اولیه ای که نشون دادین این مورد که مثلا ۷۳ لغت از ۱۰۰ لغت رو ندیدم که توی این نسخه هست؛ این تو نسخه جدید هم هست یا نه؟
خیلی ممنون واقعا:cherry_blossom::cherry_blossom:

10 پسندیده

سلام عالی شده ولی خب هنوز دکمه ای ک بشه کل لغتای لایتنر رو یکجا خالی کرد نیست
و اینکه بعدش دسترسی ب لغاتی ک از لایتنر خارج میشن هم باشه

12 پسندیده

آره من با این مورد موافقم، هم آبی کردن لغت هم سرچ واقعا نیازه

11 پسندیده

سلام فاطیما خانم :heart: :crescent_moon:

می شه اسم این اپلیکیشن رو برام، به انگلیسی بنویسی؟ :pray: :blue_heart: ممنونت می شم. :cherry_blossom::sunflower:

6 پسندیده