تست نسخه‌ی جدید اپلیکیشن زبانشناس (نسخه ۸)

سلام و خداقوت به تیم خوب زبانشناس
اول از همه تشکر ویژه بابت زحماتتون، من یه بررسی اجمالی کردم یه سری موارد رو عرض میکنم خدمتتون :pray::pray:

۱. وقتی که توی متن درس علامت w رو میزنم تا فقط متن انگلیسی نمایش داده بشه بعد از رفتن به بخش کامنت ها تو تالار و برگشتن به متن درس دوباره دو زبان نمایش داده میشود، پیشنهادم اینه که بشه تنظیم کرد که متن فارسی اصلا نمایش داده بشه یا نه

۲. توی لایتنر نسخه فعلی گزینه‌ای به اسم نمایش معنی وجود داشت که با کلیک روی اون لیست دیکشنری‌ها نمایش داده میشد و یک علامت ضربدر هم داشت که وقتی میزدی برمیگشت به مثال اصلی که ذخیره شده، حس میکنم این مکانیزم الان وجود نداره، حداقل حالت برگشتش نیست

۳. توی لایتنر قبلا جمله مثال با صدای گوینده اصلی متن پخش میشد ولی الان انگار کامپیوتری شده

۴. یه بار برنامه رو بستم باز کردم دوباره ازم تعیین سطح میخواست بگیره

۵. اون صفحه که بعد از تعیین سطح میاد خیلی خوب و جذابه، ولی گویا فقط همون یه بار نمایش داده میشه و بعد از رفتن به صفحه کتابها و دوره ها دیگه نمیشه دیدش

۶. این حالت که اسم دوره ها روی عکسش میخوره به نظرم قشنگه ولی کاش یه مقدار محوتر میشد و با تاچ مثلا پررنگ میشد، حس میکنم خیلی شلوغش کرده، با توجه به اینکه احتمالا امکان جستجو در نسخه نهایی هم اضافه میشه به نظرم میشه کمی تغییرش داد

بازهم خداقوت و خسته نباشید به تیم حرفه‌ای زبانشناس
من بازم میگردم اگر موردی بود میگم حتما :pray::heart:

8 پسندیده

موافقم :ok_hand:t5:
و اینکه فضای زیادی رو ابزارها اشغال میکنند، به نظرم بهتره بیشترین فضا به معنی لغت اختصاص داده بشه، حس میکنم اینطوری تمرکز بیشتری روی متن میشه کرد

7 پسندیده

و اینکه به نظرم آواتار درجه بندی داشته باشی بهتره

6 پسندیده

و اگر کلمات جدید همون آبی بودند بهتر بود و من هر چی لغات هایی که قبلاً سفید کرده بودم رو الان سفید می‌کنم ، آواتار تغییری نمی‌کنه و با آواتار اپ اصلی مغایرت داره که این واقعا رو اعصاب منه

9 پسندیده

منم با نظر ایشون کاملا موافقم،:ok_hand:

5 پسندیده

لایتنر تغییر میکنه و شبیه چیزی که اینجا ارائه دادیم میشه:

9 پسندیده

موافقم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:قشنگ تر میشه

6 پسندیده

سلام، خدا قوت به تیم زبانشناس :muscle:

به نظرم رابط فعلی بهتره، و برای من تجربه بهتری رو داره
(شاید به خاطر عادت کردن به علائم و نشانه‌های فعلی باشه)

البته پخش صوت قسمت لایتنر بهتر شده و تاخیر نسخه فعلی رو نداره :+1:

به نظرم این جغده از این وسط برداشته بشه و مثلا قسمت بالا وسط، یچیزی کوچولوتری بشه خیلی بهتره
چون
میزکار برنامه رو بازتر میکنه و اگه مثلا صفحه اصلی تقسیم بندی بشه برای “دوره و فیلم و کتاب” شاید بهتر باشه :man_shrugging:

سه‌تا ایراد برای من وجود داره، علاوه بر مطالبی که گفته شده:

۱. اگه از درسی بیایم بیرون و دوباره بریم، از اول پخش میشه -که اهمیت این مورد نیاز به بیان نداره-

۲. نوتیفیکیشنِ صوتِ بخش ها همراه با دوبار صدا یا ویبره است که در نسخه فعلی این نیست، و یا باید اعلان توسط کاربر سایلنت بشه یا اینکه مثل نسخه فعلی دیفالتش بدون صدا یا ویبره باشه

۳. اگه غلط املاییِ گوشی فعال باشه، زیر تعداد زیادی از کلمات درس خط قرمز کشیده میشه که با یبار زدن میپره

یه نکته خیلی خوب هم اسکرول متنه که خیلی بهتر شده :+1:

موفق باشید :rose:

6 پسندیده

توی قسمت پشتیبانی این بازیه داستانش چیه واسه اینه حوصلمون سر نره؟ خیلی خوب بود :joy:

ظاهر کلی نسخه جدید آیکون ها درشت تر و و فونت های ریز تر شدن(بیشتر شبیه نسخه قبل فعلی شده)،همچنین من اون کاربری جمع و جور الان رو دوست دارم :slightly_frowning_face:

7 پسندیده

خوب میریم سر اولین مشکل.

امکان دانلود دیکشنری نیستش.و باید انلاین استفاده بشع.
۲.

به نظرم اون بالا رنگ زنجیره و شاخص لغتو عوض کنید که به چشم بیاد.و اینکه اون روزی یکم تغیر رنگ بدید تو اپلیکیشن.
۳.

گفتید برای لایتنر میخوایم مثال اضافی بزاریم ولی نبود .و اون گیاه یکم کوچیکتر شده اگه میشه بزرگترش کنید .پخش کننده لایتنر هم خیلی دیر پخش میکنه .ولی واقعا تغیر خیلی خویی کرده‌.نسبت به الان.
۴.

اسم دوره ها زیرش نوشته بشن .چون اسم دورهها روی خود دوره نوشته شدن و عکس دوره مشخص نیست.
چرا جای زیبوک و زوم عوض شده🤣؟
۵.

و یه اشکال دیگه توی پخش درس ها اینه که .وقتی ما گزینه حرکت خودکار متن هنگامی که درس داره پخش میشع.میتونی خودتم متن رو بالا و پایین ببری چه کاری ولی تو نسخه۷ وقتی اجازه حرکت خودکار متن رو بزنی بهت اجازه نمیده صف
صفحه رو تکون بدی .فقط برای سفید کردن و لایتنر زدن.
۶.و اینکه سرعت اپلیکیشن نسبت به فعلی خیلیی پایین اومده.

10 پسندیده

یک چیزی هم هست که خیلی روی اعصابم اینه لغات سفید نمیشن

و اگه هم سفید بشوند ، آواتار تغییر نمی کنه . در رابطه با مغایرت آواتار ، به پشتیبان نسخه تست پیام دادم اما جواب نداد

9 پسندیده

بله شدیدا موافقم . انگار از جذابیتش کاسته شده .
@hnaseri

7 پسندیده

نه همه چیز سر جاش میمونه نگران نباشید. اگر هم اتفاقی افتاد در خدمت شما هستیم.

اگر یک مقداری با اپلیکیشن کار کنین و با جزئیات بیشتری توضیح بدین که چه مواردی رو میبینین ممنون میشم. مطمئن باشین به همه موارد رسیدگی میکنیم.

این رو بیشتر توضیح میدین منظورتون چیه؟

این مورد رو بیشتر توضیح میدین؟ متوجه نشدم.

این اشکال نیست بلکه بهبوده. به کاربر اجازه مقداری بازی با محل متن دادیم. اما اگه دستش رو برداره مجدد بر میگرده سر جاش. چون شاید کاربر بخواد یخورده بالاتر رو ببینه.

لطفا با جزئیات میفرمایید سرعت کجا پایین اومده؟

7 پسندیده

سرعت در لود درس.در لایتنر.و پخش جملات لایتنر. وقتی میخوایم لغت سفید کنیم

6 پسندیده

سلام خسته نباشید :hibiscus:
نسخه تست رو نصب کردم و با حساب فعلی وارد شدم
یه سری مغایرت با نسخه فعلی داره :point_down:

من دیروز با نسخه فعلی 170 تا لغت مرور کردم
و… و این اسکرین هم برای امروزه همون لغات دیروز رو اورده

و زنجیره ام توی نسخه تست قطع شده

و اینکه فایلایی که قبلا دانلود کرده بودم تو نسخه تست وجود ندارن

7 پسندیده

سلام خداقوت
نمی‌دونم مشکل حساب میشه یا نه ولی من زنجیرم تو نسخه ی تست صفره

6 پسندیده

در قسمت لایتنر، وقتی میریم تو دیکشنری و معنی لغت رو میبینیم دیگه راه برگشتی برای دیدن صفحه اصلی لایتنر نیست . وقتی برمیگردیم عقب، میاد تو قسمت آواتار و از لایتنر خارج میشه

و اینکه چطور میشه بصورت پیش‌فرض دیکشنریمون فارسی نباشه؟؟

و اینکه وقتی مثال از متن درس میاره صدای گوینده، صدای گوگل ترنسلیت هست . نمیشه صدای خود راوی اصلی درس باشه؟؟ آخه من بیشتر کلمات رو با صدای راوی یادم میاد . لطفا به این موضوع مهم رسیدگی کنید

و اینکه تو نسخه آزمایشی که آقای ناصری چند وقت پیش گذاشته بودن، قرار بود یه سری مثال هم برای هر لغت وجود داشته باشه . اما الان نمیتونم پیداش کنم

7 پسندیده

اقای ناصری به نظرم یه نسخه بیتا بدید هر کی دوس داشت این نسخه رو نگه میداره .هر کی دوس داشت میره نسخه بعدی

5 پسندیده

مثلا قسمت کلی درس ها که همرو نشون میده پس زمینه هاش خیلی درشت و بزرگ شدن و جمع و جور نیستند

زمینه های درس ها بزرگ تر و جاگیر تر شدن و فضای خالی بیشتر شده و اینکه راحتی رو کمتر کرده
اما فکر می کنم که نقطه قوت حساب میشه چون ظاهر برنامه رو قشنگ تر کرده
تنظیمات هم نبود توش بگردیم :joy:

7 پسندیده

به نکته خوبی اشاره کردین. بررسی میکنیم.

باز هم موردی بود بگین.

7 پسندیده