آپدیت جدید طرح لایتنر پس از بررسی نظرات کاربران

سلام
خیلی ممنون بابت زحماتتون
میشه لطفا این مورد و هم اضافه کنید
وقتی یه لغتی و میبینیم براش میتونیم سه گزینه “میدانم” و “اضافه به لایتنر” و “نمیدانم” و انتخاب کنیم ولی بعضی لغات جزو اسامی خاص هستن و هیچکدوم از این دسته ها جای مناسبی برای اون لغت نیست اگرم بزاریم در میدانم اینجوری آمار لغات میدانم زیاد میشه در صورتیکه اون لغت مثلا اسم یه آدم بوده و ارزش یادگیری نداشته… میشه یه دسته دیگه حالا به هر عنوانی مثلا “لغات اضافه” هم به اون سه دسته اضافه بشه که این لغات در هیچ آماری نیاد.
خیلی ممنون

11 پسندیده

دقیقا، الان کلی لغت به امارم اضافه شده که یا غلط املایی بوده یا حرف اضافه و اسم . دوست داشتم امار خالص رو می‌دیدم همیشه از امارم ۲۰۰ ۳۰۰ تا کم میکنم @hnaseri ای کاش به این مورد رسیدگی بشه

8 پسندیده

قبلا هم عرض کردم اگه ممکنه صفحه آخر لایتنر رو هم که مینویسه ۱ روز تا مرور بعدی تغییر بدید. زیبنده زبانشناس نیست. حداقل تعداد لغات مرور شده و شاخص لغت رو بنویسه و این متن هم داخل یه صفحه گرافیکی زیبا باشه.
@mohammad_adib

9 پسندیده

سلام آقای ناصری ، وقتتون بخیر
من چندین بار پیام داده بودم ، مطالعه جعبه لایتنر هم به میزان مطالعه زنجیره روزانه مون اضافه بشه،
چون من برای مطالعه خیلی وقت کمی دارم ، الان جعبه لایتنرم خیلی پر شده ، اگه امکانش هست این مورد رو هم توی آپدیت های بعدی اضافه کنید :hugs::hugs::hugs:

@mohammad_adib

با تشکر از زحمات شما ، خدا قوت :pray::pray::pray:

12 پسندیده

سلام روز بخیر :blossom:
من این ایده از یکی از دوستان گرفتم ایده جالبی بود
ایشون میگفتند چقدر خوب اگر مثل بخش شنیداری یک نمودار حالت زنجیره روزانه داشتیم که هم تعداد لغات دقیق ذکر می کرد هم تعداد مطالعات هر روز را اینجوری یک تعهد به زنجیره هم بود هم یک انگیزه جالب بعد این نمودار هم از یک حداقلی شروع میشود تا بینهایت البته اگر میشود برای هر درس که مطالعه می کنیم نمودار لغت در اون روز معلوم بود جالب می‌شود

11 پسندیده

آهان منظورتون رو متوجه شدم. چشم بررسی میکنیم و اگه بشه یا توی همین ورژن یا توی ورژنای بعدی اضافه میکنیم. ممنون از پیشنهادتون!

8 پسندیده

سلام، موردی که فرمودید کاملا درسته و امکان حذف لغات از فرایند لایتنر رو اضافه میکنیم. سپاس از توضیحتون.

7 پسندیده

سپاس از دقتتون، سعی میکنیم طراحی صفحه انتظار رو بهتر کنیم!

9 پسندیده

جالبه اینطوری! ممنون بابت پیشنهادتون، بیشتر بررسی میکنیم و یه راهی برای نشون دادن پروسه یادگیری لغات هم اضافه میکنیم

8 پسندیده

درود بر تیم نرم افزاری :bouquet: @mohammad_adib
اگه امکانی باشه برا امتیاز دهی به هر درس و رضایت زبان آموز از گوینده ،وهم امتیاز به مربیان و عوامل محترم اپ ،تا یک نظرسنجی هم باشه برای مدیریت محترم
مثلاً وجود گزینه راه حل کفایت نمی کنه و باید جزئیترباشه .
:stop_sign: یک دوره هم درابتدای مطالب بصورت اجباری باشه برای افراد مبتدی و اعضای جدید که تا اون دوره آموزشی (نحوه کار با اپ)رو نبینن نتونن وارد دروس بشن،این مورد باعث میشه وقت مربیان و زبان آموزان بابت پاسخ به افراد مبتدی گرفته نشه و تالار شلوغ نشه ،خوب همه ما اولش چون با محیط اپ آشنا نبودیم سردرگم بودیم و باعث کم شدن انگیزه میشد :stop_sign:
سپاس بابت زحماتتون :bouquet:

15 پسندیده

سلام و درود!
دقیقا، دنبال راه حلی هستیم برای این موضوع که رابط کاربری اپ برای تازه وارد ها راحتتر قابل یادگیری و استفاده باشه. نکته ای که فرمودید هم یکی از راه‌حل هاییه که بهش فکر میکنیم. بازم بررسی میکنیم ببینیم راه بهتری اگر بود باهاتون به اشتراک میذاریم و امتحانش میکنیم.
سپاس از شما بابت اهمیتی که به بهتر شدنمون میدید :heart:

6 پسندیده

بادرود و اینکه میتونید دوره آ مو زشی پودمانی ارائه بدین که مرحله به مرحله آموزش و بعد امکان دسترسی با توجه به نوع اشتراک ،سپاس :bouquet:

7 پسندیده

سلام
متشکرم خیلی بهتر شده، خدا قوت .
یکی از مواردی که من متوجه شدم ، همه قسمت ها ، فارسی نوشته میشه با توجه به اینکه در تنظیمات هم چک کردم و این قابلیت وجود نداره که به صورت انگلیسی برگردونم؟!!! یا چون فعلا آزمایشی هست اینجوریه؟

7 پسندیده

@hnaseri سلام وقت بخیر،، آفای ناصری ممنون میشم پیام من رو بخونین ، من به مشکلم رسیدگی کنین

7 پسندیده

اگه میشه این قابلیت رو بزارید که بشه چند تا مثال اضافه کرد . مثلاً الان ما فقط میتونیم یه مثال برای هر کلمه داشته باشیم . در حالی که یه کلمه ممکنه چندین معنی داشته باشه . یا اصلا نه من می‌خوام علاوه بر مثال قبلی یه مثال دیگه هم از تو متن هایی که روزانه میخونم ، بهش اضافه کنم.
دوم اینه یه قابلیت اضافه کنید که تلفظ ما رو برسی کنه . برای مثال الان تو اپلیکیشن Elsa با هوش مصنوعی ، به ما میگه که کلمه رو درست تلفظ کردیم یا نه .
یا اصلا یه لایتنر واسه تلفظ و املا هم جداگانه بزارید . ممکنه یک نفر معنیه کلمه رو بدونه ولی فقط بخواد املاش رو یاد بگیره .

11 پسندیده

That is a great idea. I agree with you.

4 پسندیده