نظرسنجی کاراکتر جدید اپلیکیشن

‍‍‍

سلام دوستان! امیدواریم حالتون خوب باشه. در نظر داریم برای آپدیت جدید، طرح کاراکترِ کارتونیِ داخل اپلیکیشن (جغد) که مراحل پیشرفت شما رو نشون میده رو تغییر بدیم. این طرح اولیه‌ِ طراحیِ دستی هست که بعد از تایید به صورت کامل در کامپیوتر طراحی و رنگ‌آمیزی میشه. ممنون میشیم که نظرتون رو با ما به اشتراک بذارین.

آیا این طراحی کاراکتر رشد خوب شده؟
  • خوب شده

• همون جغد قشنگتره

0 رأی دهنده

24 پسندیده

سلام ایده خوبیه تغییر جغد ولی ی مقدار بچه گونس حس میکنم اون جغده بیشتر حس رشد رو توی ادم تقویت میکرد

14 پسندیده

خصوصا وقتی کلاه کالج میزاشت سرش

16 پسندیده

و اینکه جغد بیشتر نماد دانایی بوده از قدیم

14 پسندیده

سلام خسته نباشید خانم برومند

به نظر من جغد بهتره، چون همه ازش خاطره داریم، از تخم در اومدنش، کتابخوان شدنش و مدرک گرفتنش و…
همه شون حس خوبی دارند

15 پسندیده

البته ربات هم نماد هوش هست ولی حرف شما هم درسته :ok_hand:

16 پسندیده

ای کاش سطح ها یذره بیشتر میشد تعداد لغات کمتر مثلا یک سطح که ۴۰۰۰ لغت داره کلی طول میکشه تا پرش کنی ولی اگه کمتر باشه زودتر پر میشه تنوع ایجاد میشه.
سطح های بالا شاید یک سال تو یک سطح بمونی

16 پسندیده

اره اینم پیخواستم پیشنهاد کنم

12 پسندیده

اره ولی خب با اون قبلی بیشتر حس همزاد پنداری میکردم😄

11 پسندیده

سلام و عرض ادب خدمت شما و همکاران زبانشناس.
بینهایت ممنونم که برای بهبود و پیشرفت برنامه زمان میزارین. طرح پیشنهادیتون خیلی قشنگه اما نظر منم اینه که طرح جغد جذابیت بیشتری برای زبان آموزان داره بخصوص دوستانی که برای اولین بار تخم مرغشون میشکنه و به جای جوجه جغد ازش میاد بیرون جذابیت بیشتری داره.
واینکه با صحبت دوستان موافقم که این جغد اینجا برای ما پر از خاطره و لحظه های خوبه. تغییرش حس خوبی ایجاد نمیکنه.

:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

15 پسندیده

سلام دوستان عزیز :cherry_blossom::blossom::blossom::blossom::cherry_blossom:
به نظر من هم طرح جغد بهتره چون ما از اول باهاش بودیم ولی برای کسایی که تازه می خوان اپ رو نصب کنن،تغییر کاراکتر می تونن خوب باشه و شما می تونید حق انتخاب بزارید مثلا من طرح جغد رو انتخاب می کنم، کس دیگه ای طرح آدم آهنی

17 پسندیده

بنظر منم جغد بهتره، بیشتر انگیزه میده و اینکه باهاش خاطره داریم جغد خیلی بهتره

12 پسندیده

سلام
فکر می‌کنم همین جغد تغییر رو بهتر نشون میده البته تا سطح ۴ که رسیدم اینجوری بوده
ولی از سطح ۳ به بعد خیلی به سطح بعد رفتن سخت میشه و امتیاز خییلی زیادی نیازه
کاشکی فواصل سطوح یکم کمتر بشه
اگه achievement هم به اپ اضافه بشه خیلی انگیزه دهندست
یعنی برای فعالیت‌های خاص که کم کم سخت‌تر میشن جایزه بده

13 پسندیده

مثلا میشه رنگ جغد عوض شه خوب نیس؟:thinking:

9 پسندیده

مثل تم ها کاراکتر جغد و ادم آهنی هر دو رو به انتخاب کاربر بزارید …

11 پسندیده

میشه هردوتا کارکتر هم باشه که تو تنظیمات امکانش باشه که بینشون انتخاب کنیم

13 پسندیده

به نظر من میشه تو منوی اپلیکیشن قابلیت انتخاب به مخاطب رو داد
که از بین جغد یا این ربات یکی رو انتخاب کنن :blush:

20 پسندیده

سلام افسانه خانم :heart: :crescent_moon: عزیز :revolving_hearts:

خسته نباشید و خدا قوت :pray: :blue_heart:

راستش من هم با نظرات دوستان، موافق هستم.

الان تو مراحل این طرح جدید از آواتار، هیچ نمادی از رشد و پیشرفت نیست. اون آواتار قبلی، همون تَرک برداشتن تخم، بیرون اومدن از تخم، راه افتادن، کتاب به دست گرفتن، کلاه فارغ التحصیلی گذاشتن و مدرک گرفتن، همه اینها، خودش، رشد و پیشرفت رو به آدم القاء می کنه.

بعد اون بُعد “خاطره” آواتار قبلی که دوستان گفتند، خیلی پر رنگ هست. من خودم بشخصه، با این یکی، اصلاً نمی تونم ارتباط برقرار کنم.

الان نکته مثبت این طرح جدید آواتار نسبت به طرح قبلی، چی می تونه باشه؟ صرف ایجاد تنوع هست یا چیز دیگه؟

13 پسندیده

دقیقا
اصلا نمیشه با این اواتار ارتباط برقرار کرد

7 پسندیده