هرکس انگیزه میخواد بیاد اینجا

هرتفسیری از این دست درسته :+1: تفسیر شما هم عالیه محبت بانو ،ممنون که نظرتون رو بیان کردین ،اینها باعث هم افزایی میشه :+1:

6 پسندیده

سپاسگزارم بله چون هر کسی دنیا از یک زاویه
می بیند من آقا وحید و شما سپاسگزارم که فرصت تبادل اطلاعات فراهم کردید :blossom:

6 پسندیده

پروفایل-صبح-بخیر-انگلیسی

Listen to silence
It has so much to say
Good morning

به سکوت گوش دهید
حرف های زیادی برای گفتن دارد
صبح بخیر!

:blue_heart::seedling:

5 پسندیده

سپاسگزارم خانم محبت عزیز، قطعا نام شما از دل پاکتان سرچشمه گرفته است که زیبا و آکنده از محبت است. :rose:

5 پسندیده

کاش کودکیمان نمی رفت و ما همچنان ساده، بی ریا و بی آلایش باقی می ماندیم. :sparkling_heart:
کاش مانند این کودک بازیگوش در لحظه زندگی میکردیم و از بودنمان لذت می بردیم. :partying_face:
کاش بجای سعی در ایجاد محدودیت برای خوشیهای دیگران، صبر میکردیم و اجازه میدادیم تا با داشته های اندکشان دلخوش باشند و آنها نیز از حق حیاتشان استفاده کنند.:slightly_smiling_face:
کاش کودکی و جوانی و زندگیشان را با حسادتهایمان خراب نمیکردیم و حسرت عمر گذشته شان را بر دلشان نمیگذاشتیم. :rage:
ممنونم محبت عزیز از اشتراک گذاری کلیپهای زیباتون. :smiling_face_with_three_hearts:
هرچند سگ مظهر وفاداریه ولی نخواستم انسانهارو با سگ مقایسه کنم وگرنه درسهای زیادی میشه از حیوونا گرفت و متاسفانه بعضی از ما آدمها کالانعام بل هم اضلیم.:roll_eyes:

5 پسندیده

سلام دوستان گلم وقتتون بخیر. :rose:

7 پسندیده

:hushed::hushed::clap::clap: همینکه تونسته ب آرزوهاش برسه بنظر من کافیه ک بگه من خوشبختم :slightly_smiling_face::hugs: خواستن توانستن است :+1::ok_hand::smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

سلام خانم ژینوس. دقیقا حق با شماست و فرماشتون کاملا متینه ممنونم از شما. :clap::rose:

6 پسندیده

سلام :slightly_smiling_face: خواهش میکنم آقا وحید، کاش ما هم ک ینی سالمیم بتونیم حداقل ب یدونه از آرزوهامون برسیم :joy::joy::rofl::rofl: بقیش پیشکش :laughing::laughing::laughing:

5 پسندیده

عالی بود آقا وحید :tulip::hibiscus:
بعضی وقتها ما انسانها اونقدر سرگرم میشیم که یادمون میره بابت نعماتی که خداوند به ما بخشیده شکرگزاری کنیم

6 پسندیده

سلام.عالی بود ممنونم :rose:

5 پسندیده

7 پسندیده

سلام، قابل شمارو نداشت.
برگ سبزیست تحفه ی درویش. :slightly_smiling_face::herb:

4 پسندیده

سلام دوستان عزیز. این کلیپ زیاد انگیزشی نیست ولی از واقعیات تلخی صحبت میکنه که فکر کردن بهشون میتونه دنیارو تغییر بده. تقدیم به اندیشه های پاک و نگاه های واقع بینتون. :rose:

8 پسندیده

دقیقا درسته :worried: همشون متاسفانه درستن :woman_facepalming:
اما میشه تغییرش داد :hugs: باید خود آدما بخوان تغییر بدن سبک زندگیشونو :relaxed:
با اینکه کلیپ تلخیه ولی ب آدم انگیزه میده از این چیزای منفی فاصله بگیره و یه جور خاصی انگیزه بخشه :boom::boom::boom:

6 پسندیده

ممنونم از فیدبک زیباتون. :rose:

6 پسندیده

خواهش میکنم آقاوحید :hugs: لایک ندارم وگرنه ب لایک با منظور تایید اکتفا میکردم :+1:

7 پسندیده

3

6 پسندیده

3

6 پسندیده
5 پسندیده