هرکس انگیزه میخواد بیاد اینجا

ممنونم خیلی به فکر فرو رفتم :pray:t2:
واقعا عجیبه این پیرمرد با معلولیت اش چقدر مشتاق به یاد گرفتن زبان هست ولی بعضی ها با سن کم شون اصلا تو فاز یادگیری نیستند .
فقط میشه گفت عجب !!!

10 پسندیده

عالی بود ماشالله به انگیزه و روحیه ایشون

10 پسندیده

اگه بخوام ماشین برای زیرگرفتن تو بفرستم یه وانت قراضه می‌فرستم، دیگه ارزش چیزی نوشتن روش نداره که. :neutral_face: اگرم بت بزنه، از جلو می‌زنه، چرا باید پشتش بنویسه؟

10 پسندیده

سلام از اظهار لطفتون متشکرم😂

9 پسندیده

بابت محبت و اظهار لطفتون سپاس🌹

9 پسندیده

فدات بشم اوالفضل جون ممنونم از لطفت🌹

8 پسندیده

آره درسته، واقعا اول من و بعد هم خیلیهای دیگه مون باید از ایشون درس بگیریم🙂 ممنونم از اظهار نظرتون

9 پسندیده

متشکرم متین جان لطف کردی :rose:

9 پسندیده

یه پیشنهاد: اگه دوستان خوبم @Addison ، @gisoo13 , @zaribano و دیگران صلاح بدونن اینو تو تاپیک رایتینگ خودشون مطرح کنند تا هرکس دوست داشت یه چندخطی در موردش به انگلیسی بنویسه البته شاید الان ادیسون خان از راه برسه و بگه وحید جوگیرشده😂

9 پسندیده

من هیچکارم، ولی نمی‌دونم دقیقاً موضوعی که داری پیشنهاد می‌دی چی می‌شه. “سن یادگیری”؟ “پیری و معرکه گیری”؟ دقیقاً چه موضوعی رو به بحث بذاریم؟

برای اینکه ناامید نشی ازم: :joy:
جوگیر نشو. :neutral_face:

10 پسندیده

یعنی واقعا متوجه منظورم نشدی؟ من اگه نتونم منظورمو به فارسی بگم پس بهتره دور انگلیسیو خط بکشم. منظورم کاملا واضحه هرکدوم از ما یه دور این کلیپو میبینه و بعد پیرامونش صحبت میکنه، مثلا از همت، اراده، پایداری، امید در وضعیتهای خاصی مثل معلولیت، شرایط سنی و هرچیز دیگه ای. در واقع همین نظرات ساده ای که به فارسی عزیزان دادند حالا همینهارو به انگلیسی بنویسند. خیلی میشه راجع بش صحبت کرد. البته این یه پیشنهاده همین. میتونین قبول کنین و میتونین رد خودت میدونی که ناراحت نمیشم🙂

12 پسندیده

چون متوجه نشدم پرسیدم؛ :sweat_smile: اجازه ندارم خنگ بشم؟ :joy: ولی گفتی “اینو” مطرح کنیم. نفهمیدم منظورت موضوع کلیپه یا خودش. به هر حال… اتفاقاً خیلی هم موضوع خوبیه، ولی باید یه اسم هم داشته باشه؛ من شخصاً طرفدار “نظرت درباره‌ی این کلیپ چیه” نیستم. خودت که می‌دونی از تاپیکای کلیپ دار خوشم نمیاد. :sweat_smile: ولی اینو دیدم و به نظرم خوب بود. حتماً “مدیر” بهتر می‌دونه چی خوبه برای تاپیک.

شب همه بخیر. :dragon:

10 پسندیده

Let me start with myself: in our lives there are people with the will who can be a role model for others while being physically disabled. Maybe if I were wise and determined instead of this old man, I would just sit in the corner of the house and wait for death, but this gentleman …

11 پسندیده

الان اگه من این تاپیکو زده بودم به علت چت زیاد میشد متفرقه.
شانسو ببین تو رو قرآن محمد… :expressionless::neutral_face:

9 پسندیده

خودتو ناراحت نکن الانم متفرقه س😂

8 پسندیده

نه نوشته با انگیزه ها. باید میشد پرحرفاااا
خوشحال میشم بشه متفرقه انگیزه یه لحظه میدن سریع متفرق میشن نه تا ساعت 1 نصف شب بحرفن والاااا به خداااا :roll_eyes::face_with_raised_eyebrow:

8 پسندیده

به عنوان رسانا(هادی) نه حق نداری چون به نظر من آدم تیزهوشی هستی. ولی به عنوان ادیسون حق داری.:joy: بگیر هندونه هارو:joy::joy::joy:

8 پسندیده

حق با شماس بهتره منم برم یکم درسامو مرور کنم.:joy:

8 پسندیده

یکی از هندونه‌هات خورد توی فرق سرم که. به عنوان ادیسون می‌تونم خنگ باشم؟ :smile:

گفته بودم شب بخیر؟ خب دوباره شب بخیر. زیادم حرف بزنیم ممکنه همسایه‌ها بیدار بشن. :smile:

9 پسندیده

دیوار موش داره موشم گوش داره
همسایه ها تخمه به دست دارن سین میکنن خیالت راحت :joy:

بحث خوبیه منم دارم دنبال میکنم😁

11 پسندیده