تست نسخه‌ی جدید اپلیکیشن زبانشناس (نسخه ۸)

نه همه چیز سر جاش میمونه نگران نباشید. اگر هم اتفاقی افتاد در خدمت شما هستیم.

اگر یک مقداری با اپلیکیشن کار کنین و با جزئیات بیشتری توضیح بدین که چه مواردی رو میبینین ممنون میشم. مطمئن باشین به همه موارد رسیدگی میکنیم.

این رو بیشتر توضیح میدین منظورتون چیه؟

این مورد رو بیشتر توضیح میدین؟ متوجه نشدم.

این اشکال نیست بلکه بهبوده. به کاربر اجازه مقداری بازی با محل متن دادیم. اما اگه دستش رو برداره مجدد بر میگرده سر جاش. چون شاید کاربر بخواد یخورده بالاتر رو ببینه.

لطفا با جزئیات میفرمایید سرعت کجا پایین اومده؟

7 پسندیده

سرعت در لود درس.در لایتنر.و پخش جملات لایتنر. وقتی میخوایم لغت سفید کنیم

6 پسندیده

سلام خسته نباشید :hibiscus:
نسخه تست رو نصب کردم و با حساب فعلی وارد شدم
یه سری مغایرت با نسخه فعلی داره :point_down:

من دیروز با نسخه فعلی 170 تا لغت مرور کردم
و… و این اسکرین هم برای امروزه همون لغات دیروز رو اورده

و زنجیره ام توی نسخه تست قطع شده

و اینکه فایلایی که قبلا دانلود کرده بودم تو نسخه تست وجود ندارن

7 پسندیده

سلام خداقوت
نمی‌دونم مشکل حساب میشه یا نه ولی من زنجیرم تو نسخه ی تست صفره

6 پسندیده

در قسمت لایتنر، وقتی میریم تو دیکشنری و معنی لغت رو میبینیم دیگه راه برگشتی برای دیدن صفحه اصلی لایتنر نیست . وقتی برمیگردیم عقب، میاد تو قسمت آواتار و از لایتنر خارج میشه

و اینکه چطور میشه بصورت پیش‌فرض دیکشنریمون فارسی نباشه؟؟

و اینکه وقتی مثال از متن درس میاره صدای گوینده، صدای گوگل ترنسلیت هست . نمیشه صدای خود راوی اصلی درس باشه؟؟ آخه من بیشتر کلمات رو با صدای راوی یادم میاد . لطفا به این موضوع مهم رسیدگی کنید

و اینکه تو نسخه آزمایشی که آقای ناصری چند وقت پیش گذاشته بودن، قرار بود یه سری مثال هم برای هر لغت وجود داشته باشه . اما الان نمیتونم پیداش کنم

7 پسندیده

اقای ناصری به نظرم یه نسخه بیتا بدید هر کی دوس داشت این نسخه رو نگه میداره .هر کی دوس داشت میره نسخه بعدی

5 پسندیده

مثلا قسمت کلی درس ها که همرو نشون میده پس زمینه هاش خیلی درشت و بزرگ شدن و جمع و جور نیستند

زمینه های درس ها بزرگ تر و جاگیر تر شدن و فضای خالی بیشتر شده و اینکه راحتی رو کمتر کرده
اما فکر می کنم که نقطه قوت حساب میشه چون ظاهر برنامه رو قشنگ تر کرده
تنظیمات هم نبود توش بگردیم :joy:

7 پسندیده

به نکته خوبی اشاره کردین. بررسی میکنیم.

باز هم موردی بود بگین.

7 پسندیده

سلام من نرم افزار دانلود کردم زنجیره ۴۵ ولی توی نسخه جدید صفر ولی جهبه لایتر درسته

5 پسندیده

یک ایراد دیگه من درس seven تا درس ۵ خواندم ولی توی نسخه جدید تا درس ۲ نشان داده بقیه صفر

7 پسندیده

سلام وقت بخیر ممنون از زحمات و تلاش هاتون:boom::boom::boom: …ی مسئله ای که خیلی بنظرم اومد اینه ک چرا اون نسخه قبلیه ک واسه تست گذاشتید خفن تر و جذاب تر بود خیلی چیزا داشت ک توی این نسخه تست من ندیدم مثلا:
۱:لایتنر حالت کارتی بود و میشد تک دست هم استفاده کرد ک خیلییی قابلیت خوبی بود و میزدی رو کارت معنی نمایان میشد

۲:صفحه اصلی ک وارد میشدی خیلی جذابیت ها داشت مثلا اینکه ی بخش پیشنهادات داشت و ی بخشی ک هر چیز جدیدی ب زبانشناس اضافه میشد نشون میداد

۳:مورد بعدی اینکه من توی نسخه قبلی ک واسه تست گذاشته بودید دیدم قابلیت تمام صفحه کردن فیلم ها وجود داشت ولی توی این نبود اصلا ک خیلیییی قابلیت خوبیه:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

۴:کاور فیلم ها و دروس زیاد جالب نیست و مال اپ اصلی بهتره ک اسم ها زیرشون نوشته شده …رنگ و لعاب اپ گرفته شده

۵:یادمه توی نسخه قبلی ک برای تست گذاشتید میشد مثلا لغات رو هایلایت های رنگی مختلف کرد اما اینحا نبود ،البته شایدم توی همون قبلیم قصدشو نداشتید

ی مطلبی هم پیشنهاد خودمه اونم اینکه هر چقدر رنگ و لعاب بیشتر باشه کمتر حوصله ادم سر میره اگر بتونید تغییرات بیشتر و پوسته های بیشتری اضافه کنید عالی میشه

اولش هم ی مشکلی وجود داشت ک من روی لغات ابی ک کلیک میکردم این پیغام برام میومد ولی بعد دو سه بار استفاده اوکی شد👇

8 پسندیده

بله برای منم دروسی ک قبلا دانلود کرده بودم اینجا باز نشد اغلب

7 پسندیده

ی مطلب دیگه اینکه در حین استفاده از دروس مثلا وقتی روی یک لغت کلیک میکردیم برای استفاده از دیکشنری بصورت کشویی و از بغل باز میشد برامون ولی الان راحتی کار گرفته شده و یهو میاد وسط صفحه بصورت بزرگ

7 پسندیده

این مورد به خاطر اینه که فرایند انتقال اطلاعات از اپ اصلی به این نسخه ناچارا از طریق بکاپ بوده. و احتمالا بکاپ خودکار شما کمی قبل از زنجیره گرفته شده. این مورد در آپدیت اصلی رخ نمیده.

اینا رو هم احتمالا همین دیروز امروز خوندید درسته؟ برای همین احتمالا این هم توی بکاپ نیومده

8 پسندیده

همونطور که در توضیحات گفتم این اپلیکیشن تستی برای اینکه از لحاظ زیربنایی بیایم تمام قابلیت ها رو تست کنیم و مشکلی نداشته باشن هیچ مورد جدیدی داخلش قرار ندادیم. اونا رو بزودی بعد از اینکه فرایند تستمون به پایان رسید قرار میدیم.

این مورد رو به تیم طراحی گزارش دادم که برگردونه به حالت قبل. حرف شما کاملا صحیحه.

9 پسندیده

به نظر من طراحی اپ فعلی ، یعنی آواتار ، درجه بندی آن تصویر ،پوستر و… اپ فعلی بهتره تا اپ تست

10 پسندیده

اگه میشع یه دسته به نام لغات میدانم تو لایتنر بزارید که بتونیم اونا رو هم مرور کنیم

7 پسندیده

خیلی ممنون از پیگیریتون:pray::pray::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

5 پسندیده

کاملا موافقم .این اواتار یکم فانتزیه

6 پسندیده

بعد یک بخشی هم تو لایتنر تست قبلی بود که لغاتی که در لایتنر هست رو می شد دید، لغات خانه ۱,۲,۳1,۴,۵ رو هم نشون بده خیلی خوب میشه

6 پسندیده