تست نسخه‌ی جدید اپلیکیشن زبانشناس (نسخه ۸)

این منظورتون چی هست؟

7 پسندیده

منظورم تم هست : کاهی ، تیره ، سفید و اینکه تنظیمات هم نبود

7 پسندیده

خیلی ممنون، حتما

بطور کلی نوتیف تو هر برنامه ای یا با صداست و یا با ویبره(در حالت سکوت) مثلا وقتی یه پیامی در تلگرام دریافت میکنید، نوتیفش همراه با صدا یا ویبره میاد. درسته؟

موقع پخش درس، صوت درس هم بصورت نوتیف نشون داده میشه! اینم درسته؟

حالا تو نسخه فعلی این نوتیف بدون صدا یا بدون اعلان میاد، اما در نسخه تست، با دوبار صدای پشت سر هم یا دو ویبره میاد

حالا تصور کنید که من مثلا میخوام در حین پخش درس ۵ ۶ تا کلمه نزدیک بهم تو درس رو بزنم روش و مثلا بفرستم تو لایتنر یا معنیشو ببینم یا… تو یه دقه ۱۰ بار باید صدای اعلان یا ویبره رو حس کنم

شاید بخشی از کاربرا ندونن که چطور اعلان برنامه رو سایلنت کنن که این صدا و ویبره پخش نشه و اساسا نیازی هم نیست، برا همین اگه از سوی شما صداش قطع باشه بهتره

این مورد تو نسخه اصلی نیست
سعی میکنم از برنامه فیلمی ضبط کنم که بهتر متوجه بشید

باز هم ممنون :rose:

10 پسندیده

سلام خسته نباشید خواستم بهتون بگم شاید بعضیا کم شنوا باشن که تلفظ هارو درست حسابی نمیشنون و نمیتونن درست حرف بزنن؛اگه زحمتی نیست این عکسی که میفرستم یه جمله انگلیسی نوشته و زیرش تلفظ درست فارسی نوشته شده اگه امکانش تو زبانشناس اضافه کنید،اگه بعضی از کابران راضی نبودن مثل ترجمه بتونن اون مخفی کنن یا تنظیمات رو غیر فعال کنن

8 پسندیده

این تلفظ ها رو بصورت IPA تو دیکشنری های انگلیسی نوشتن

6 پسندیده

میشه از همون قبلی استفاده کنیم چون بهش عادت کردیم .

6 پسندیده

من الان بکاپ گیری کردم بعد سطح ۳ درسته و لایتر درسته چه طور زنجیره صفره من عادت کردم توی متن داستان لایتر میخوانم ولی این متن خود کلمه نشان میده .
من فعلا همون نسخه قبلی میخوانم بعد که بروز رسانی شد اپ از انجا شروع میکنم

7 پسندیده

این مشکل برای منم توی بخش لایتنر به وجود اومد :point_down:t2:

7 پسندیده

نسخه جدید و نمیدونم ولی نسخه فعلی، وقتی از درس میای بیرون اون اخرین مطالعه که میاد پایین صفحه خیلی رو مخمه چون وقتی میام بیرون میخوام ببینم شنیداریم چقدر شد بعد باید یه بار دیگه برم توی درس تا اون حذف بشه بتونم شنیداریمو ببینم😑

8 پسندیده

به سمت چپ یا راست بکشید میره…

6 پسندیده

سعی کردم که با نرم افزار ضبط از نمایشگر، ضبط کنم که صدای اینترنال هم ضبط بشه، اما انگار رو اندروید وان(گوشی من) این امکان وجود نداره

با ی گوشی دیگه صدا رو ضبط کردم و بعد با فیلم یکی کردم و چون حجمش زیاد میشد، دیگه کیفیت تصویریش اومد پایین

اما نکته ای که گفتم واضحه

:no_entry: ضمنا همونطوری که تو فیلم هم مشخصه(!) اگه درسی رو اشتباه بزنیم و بخوایم دانلود رو متوقف کنیم، اعلانِ دانلود نمیره… حتی اگه نرم افزار بسته بشه

دوستان! اگه میخواید گوشی بگیرید حواستون باشه اندروید وان نباشه، افتضاحه افتضاح، من که پیر شدم شما به جوونی خودتون رحم کنید

8 پسندیده

وقت بخیر در ابتدا بنظرم بهتر بود نسخه جدیدتر رو برای تست میزاشتید که سابق در فیلمی توضیح دادید که لاینتر بهینه تری داشت

از نظر بنده پلتفرم باید زبان انگلیسی داشته باشه و نام دوره ها با زبان اصلی نوشته شده باشه چون هم زیباتر هست هم کاربردی تر

مورد دیگه جای آیکن پیام به بالا سمت راست انتقال پیدا کنه و بجای اون آیکن دورها جایگزین بشه چون قطعا ورود به دوره مهمتر هست تا پیام در لیبل پایین

مورد دیگه میتونید اسم دوره های انتخابی که در صفحه ی اصلی هستن رو حذف کنید چون خودمون میدونیم چه دوره ای رو انتخاب کردیم و عکس گویای دوره هست صرفا اسم دوره صفحه ی اصلی رو شلوغ تر می‌کنه

و بنظرم آیکن اعلان ها ( تعداد روز و تعداد کلمات ) هویت ندارن و بی روح هستن همین طور زوم و زیبوک

و امیدوارم با انتخاب کلمات صفحه از پایین باز شه و کل صفحه رو نگیره مانند نسخه ای که سابق معرفی کردید
مچکرم.

9 پسندیده

منم اشتباه کردم :neutral_face: mi a3.
البته ممکنه این مشکل که شما دارید از گوشی تون باشه.
واسه اندروید وان هم من تو فکر نصب رام غیر رسمی ام.

6 پسندیده

ی پیشنهادی هم داشتم نمیدونم تو نسخه جدید اضافه میشه یا ن
اونم اینکه ژانر کتاب ها و سال ساختشون رو بنویسید و مثلا مثل اپ هایی مثل دیجی کالا یا اپای دیگه ک تو ی کالایی انتخاب میکنی و مشابهش رو برات میاره ،اینجا هم برات کتاب ها یا فیلم و کارتونای مشابه رو هم بیاره

اینم نمیدونم باگ محسوب میشه یا نه ولی وقتی با پشتیبان ها صحبت میکنی اون گزینه ضربدرد کنار اسمشون رو ک میزنی صفحه روی این شکل میمونه

7 پسندیده

بارگذاری Screenshot_20210509-153924_Samsung Internet.jpg…

4 پسندیده

سلام
برای من نسخه جدید نصب نمیشه

5 پسندیده

ارور خاصی میزنه؟ مدل گوشیتون چی هست؟

5 پسندیده

حقیقتا من به این نتیجه رسیدم که اپ فعلی خیلی بهتر از نسخه جدید هست از همه نظر. آب و لعاب /فضا و…
من ترجیح می دم با این نسخه کار کنم و امیدوارم اگه آپدیتی هم باشه فضای اپ تغییری نکنه و فقط چیز هایی اضافه بشه.مل جستوجو / فول اسکرین کردن فیلم و…

9 پسندیده

حالا زود نا امید نشین. ما با در نظر گرفتن تمام فیدبک ها در نهایت چیز خوبی رو تحویل میدیم :smiley:

12 پسندیده

امیدوارم … ما که نا امید نمی شیم . حالا حالا ها با زبانشناس کار داریم :sweat_smile: :grin: :grinning_face_with_smiling_eyes: :grinning_face_with_smiling_eyes:

8 پسندیده