آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده

والا من کاره ای نیستم. باید از مدیران زبانشناس بپرسید

6 پسندیده

امسال انشالا دسترسی های بیشتری رو در سایت برای دوره های داخل اپ ایجاد میکنیم.

10 پسندیده

دروس پایه انگلیسی بدون تلاش توی نرم‌افزار زبانشناس اصلا بخشی با نام “تفسیر” ندارد؟؟؟؟

6 پسندیده

سلام
به نظرم اگه اپلیکیشن یه نقشه داشته باشه یا قابلیت سرچ مطالب داشته باشه خیلی بهتر میشه
گاهی وقتا سوالی پیش میاد که از قبل تو تالار در موردش مفصل بحث شده منتها چون نمیشه مستقیم بهشون دسترسی داشت یا لااقل جستجوشون کرد مجدد باید پرسید و وقت گذاشته بشه و منتظر بمونیم تا کسی بیاد جواب بده یا بلاخره یکی پیدا بشه و لینک بحثی که قبلا در مورد اون موضوع شده رو قرار بده. اگه میشد امکان دسترسی به محتوای تالار به صورت آزاد و از بالا و نه تصادفی و بسته قرار بگیره خیلی خوب میشد.

14 پسندیده

دروس پایه انگلیسی بدون تلاش، توی اپلیکیشن زبانشناس، ۳۷ تا درس داره؟؟؟؟؟؟!!!

6 پسندیده

سلام، این دروس از خیلی نظر ها تو زبانشناس قرار نگرفت.

1. اینکه متن نداشت و باید دستی تایپ میشد
  2. برای سطوح پایین این فایل زیاد حیاتی نیست و ارزشش به نسبت سایر فایل ها بسیار پایینه. برای همین به کل قرار نگرفت.

نه در اپلیکیشن یه تعدادش فقط قرار گرفته.
فعلا منبعی آپ نمیشه. ولی در آینده ممکنه بازم اضافه شه

9 پسندیده

طبق سرچی که تو نت کردم flow english مال همکار ای جی کریس موز هست که ای جی چندتا از درس ها رو انجام داده و کریس موز هم بعدا به تنهایی دو دوره جدید به نام flow english advanced و foto english برپایه دروس flow english منتشر کرده!
فایل تورنت دانلود این دو مجموعه که خودم ازش دانلود کردم
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4291681
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4352891

اینم ترتیب دروس flow english که برای دانلود قرار گرفته ولی ترتیب نداره و بر اساس حروف الفبا به نمایش در میاد.
0. Flow English Guide
1.01 Baseball Pig Lessons
1.02 Evil English Teacher Lessons
1.03 Fat Man Lessons
1.04 Female Seeks Male Lessons
1.05 Goats Being Hired Lessons
1.06 Green Peanut Butter Lessons
1.07 Mama’s Boys Lessons
1.08 Man Injured Lessons
1.09 Sick in India Lessons
1.10 Starving Bug Lessons
1.11 Super Cow Lessons
2.01 Eat Your Veggies Lessons
2.02 Green Tea Lessons
2.03 Lemon Dog Part 1 Lessons
2.04 Lemon Dog Pt 2 Lessons
2.05 Mosquito Lessons
2.06 Movie Star Lessons
2.07 Roach Vacation Lessons
2.08 Sweet Dreams Lessons
3. Commentaries
4.1 (Bonus- Eff Eng Club Sample) Cafe Puccini
4.2 (Bonus- Reel English Sample) Hitch 1.

7 پسندیده

ممنونم. خیالمو راحت کردین

4 پسندیده

پس حالا که اینجوری شد کل این بسته توی نرم افزار ۸ هفته بیشتر طول نمی‌کشه که…

چون برای ۳۷ تا درس، ۳۷ هفته پیشنهاد شده، پس برای هر درس ۱ هفته وقت لازمه؛ حالا چون فقط ۸ تا درس از این دوره تو نرم‌افزار هست، پس ۸ هفته کافیه دیگه. درست؟؟

4 پسندیده

بله نظر شخصی من اینه که میشه با همین 8 هفته پیشرفت خوبی داشت به دوره های سطح بالا تر ای جی مثل قدرت رفت.

این هشت هفته میتونه به شما یه ایده کلی از شیوه کار کردن با این دوره ها بده و با خیال راحت دروس قدرت رو کار کنید

7 پسندیده

@YoKambiz

سلام اول تشکر کنم از این‌ پست عالی‌ی که نوشتید.
یک سوال، من چند روزه دوره “دروس پایه انگلیسی بدون تلاش” رو شروع کردم ولی این ۴ سطحی که شما گفتید که در این دوره مشخص نشدن… حتی همین سطح ۱ که از لیست درسنامه‌هاش تصویر گذاشتید با درسنامه‌های این دوره در برنامه زبانشناس تطابق نداره.:thinking:

5 پسندیده

بدلیل اختلالی که جهت آپدیت بعدی اپلیکیشن بوجود اومده، چند وقتی هست که درسها آپدیت نشدن و درسهای جدید اضافه نشده. لطفا به بزرگواری خودتون قدری بیشتر تامل بفرمایین تا بعد از آپدیت جدید دوباره اضافه کردن دروس رو ادامه بدیم.

9 پسندیده

سلام آقای ناصری بزرگوار، الان آخرین نسخه اپلیکشن چی هست؟

5 پسندیده

نسخه فعلی ۶.۴.۵ هست. نسخه بعدی میشه ۷ :blush:

7 پسندیده

سلام. در واقع از بین دروس سطح اول :

a kiss
the day of the dead
bubba’s food
drag
the race

و از سطوح دوم :

Greek Family
Lost Custody
Meddling Mother-in-law

اضافه شده و obsessive behavior هم حاضره به محض اینکه زبانشناس دوباره سیستمش راه بیوفته اضافه میشه

باقی دروس سطح یک و دو متاسفانه نمیشد اضافه شن، چون برای زبانشناس ممکن بود دردسر ساز بشن.

هر چند به نظر من یه نفر همین دروس رو هم بخونه میشه گفت تقریباً برای دروس سطح بالاتر Effortless آماده میشه.

7 پسندیده

@YoKambiz
ممنونم از پاسخ دهی
بقیه دروس در اینترنت پیدا میشن؟

6 پسندیده

سلام آقا @kambiz_mbi.خسته نباشی.میخواستم بپرسم دوره قدرت برای دروس واژگان فایل تصویری یا ویدئو هم داره…

7 پسندیده

سلام آقا مهدی

بله اگه اشتباه نکنم 6 فایل ویدئویی هستش که برای آموزش لغات با بدن هستش.

البته متن نداره واسه همین تو زبانشناس قرار نگرفت.

من اینترنت دستم اومد حتما تونستم آپ میکنم

9 پسندیده

ممنون از راهنماییت داداش @kambiz_mbi.آخه یه فایل به دستم رسید این ویدیو ها رو داشت.جالب بود خواستم بدونم مربوط به همین دوره است…

7 پسندیده

بله آقا مهدی. مربوط میشه

6 پسندیده