خبر فوری 😱 🔴 اضافه شدن کتاب های هری پاتر و گوسبامپس به زبانشناس 🔴

خوب من برگشتم :sunglasses:. واقعا بهشت بود. تو راه برگشت وقتی وارد تهران شدم تازه فهمیدم هوای تهران چه فاجعه ایه :scream:

4 پسندیده

عه سلااااااااام
خوش اومدی برادر
آره ، خخخ
تازه الان هوای دلپذیر تهران محسوب میشه
آذر و دی ماه اینجا مثل Silent hill میشه از بس دود و دم زیاد میشه

2 پسندیده

سلام دوستان من دو قسمت از گوسبامپس رو خوندم واقعا دستتون درد نکنه عالیه.فقط اصطلاحات زیاده.من وقتی ترجمه کلمه به کلمه میکنم و معنی نمیده متوجه میشم که اصطلاحه.نمیشه یه کاری کرد مثلا تو برنامه اون اصطلاح خودش زیرش خط کشیده شده باشه یا یه علامتی که نشون بده اصطلاحه

3 پسندیده

@YoKambiz
@Farzad_Poodineh
چندتا گوسبامبز خوندین تا حالا؟
چندتا هری پاتر؟

2 پسندیده

من فعلا گوس بامبزم
یکم حجم مطالبم زیاد شده نمیرسم هری پاتر رو بخونم
در حال حاضر وی آی پی داستان های کوتاه و گوس بامبزو با هم میخونم

فعلا سه تاشونو خوندم الان نفرین مومیایی ام

5 پسندیده

منم دارم هری پاتر رو میخونم وسطای اولیشم

2 پسندیده

یه سوالی برام پیش اومده, مگه میشه همزمان ما مثلا قدرت ای جی رو بخونیم هم کتاب گویا و داستان گومباس رو؟

کلا من تو تالار خیلی این سوالو پرسیدم اما جواب مناسب نگرفتم, یعنی میخوام بگم من دوبار درس قدرت رو بخونم بعدش میتونم درسهای دیگه جز ای جی رو تو برنامه زبانشناس بخونم؟ مثلا داستا نهای واقعی رو یا داستانهای کودکانه و… با قدرت کنار هم بخونم؟ کلا چقدر وقت در روز لازمه تا دو یا سه تا از دسته بندی برنامه رو بخونیم؟!!
@Farzad_Poodineh

2 پسندیده

سلام
همونطور که قبلا خدمتتون عرض کردیم ، شما می تونید یک منبع اموزشی (مثلا انگلیسی قدرت)
و منابع غیر آموزشی و تفریحی مثل کتاب فیلم و غیره انتخاب کنید.
اما اجازه ندید این منابع زیاد بشن تا ذهنتون سردرگم نشه

3 پسندیده

پس چرا اقا کامبیز با هم میخونه مشکلی نداره!! :roll_eyes::thinking::face_with_raised_eyebrow:

2 پسندیده

کامبیز هم یک منبع اصلی برای شروع داشت :انگلیسی قدرت
و یک منبع فرعی: کتاب
(منم همینطور)

گوسبامپس و هری پاتر جزو کتاب محسوب میشن هر دو

ما فیلم هم میبینیم، پادکست هم گوش میدیم، با خارجی ها چت میکنیم (اینا همه برای لذت یادگیریه نه برای آموزش)

اما منبع اصلی که انگلیسی قدرت باشه همیشه ثابته

6 پسندیده

حالا فهمیدم چی شد,:grin: میشه لطفا منابع اصلی و فرعی رو از برنامه زبانشناس معرفی کنید تا بهتر مدیریت کنم؟ من اول فکر میکردم همه منابع اصلین تو زبانشناس, الان من در کنار قدرت, کدوم منبع فرعی از برنامه زبانشناسو میتونم بخونم؟

3 پسندیده

منابع اصلی : انگلیسی قدرت، داستان های واقعی، برنامه ی VIP آقای ای جی هوگ، داستان های بچه گانه، مگا داستان، مکالمات تجاری

بقیه منابع فرعی

البته اینم اضافه کنم که انگلیسی قدرت و VIP و مکالمات تجاری از یک سیستم خاص پیروی میکنند (یادگیری ناخودآگاه گرامر و همه ی اونها توسط آقای AJ Hoge گردآوری شدنه اند، با عنوان Effortless English)

داستان های واقعی و مگا داستان و داستان کوتاه (این هم جنبه آموزشی داره و هم نه) بر اساس یه سیستم دیگه که اسمش Deep English هست

حالا شما می تونید به ترتیب از سخت به آسون یکی از این سیستم ها رو انتخاب کنید و پیش برید:

Effortless English
1- انگلیسی قدرت (مرحله ی اول)
2- Vip (مرحله ی دوم)
3- انگلیسی واقعی را یاد بگیر (به زودی به اپ اضافه میشه) مرحله ی سوم
4- مکالمات تجاری (مرحله ی چهارم)

و

Deep English
1- داستان های واقعی (متوسط)
2- مگا داستان (سخت)
3- داستان های کوتاه (هم سخت داره و هم آسون)

اما پیشنهاد من به شما پیروی از سیستم Effortless ٍEnglish که خودم و کامبیز و خیلی از دوستان دارن با همین سیستم جلو میرن

اگه بازم سوالی بود در خدمتم

9 پسندیده

می تونید کتاب های گوسبامپس و هری پاتر و یا کتاب هایی خارج از زبانشناس بخونید

چون کتاب از هر منبع فرعی دیگه ای قویتره و به شما بیشتر کمک میکنه

3 پسندیده

سلام خسته نباشین اون کتابای دیگه ک ای جی معرفی کرده تو زبانشناس قرار میگیره؟ :blush:

3 پسندیده

سلام ممنون
آره ایشالا کم کم اضافه میشن همشون

2 پسندیده

شما فوق العاده هستین, یک دنیا ممنووووووونم, چه راهنماییه جامعی, واقعا نیاز داشتم بهش.کاشکی تو اپ دیت برنامه کنار هر گزینه ذکر میشد که منبع اصلیه یا فرعی

3 پسندیده

خواهش میکنم شما لطف دارید

3 پسندیده

چقدر خوبی تو پسر…دمت گرم

4 پسندیده

خاک پاتم

3 پسندیده

تاج سری اقا فرزاد :heartpulse::heartpulse::heartpulse:

3 پسندیده