نظرسنجی در رابطه با طرح جدید نمودار میله‌ای دروس

دقیقاً‌ :ok_hand: ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

10 پسندیده

۱. میشه از نظر رنگ بندی، تک رنگ(سیفید) باشه؟ چیزی شبیه به نرم افزار lingq:

یا نهایتا نوار بالای نرم افزار مثلا آبی باشه و لیست دروس سفید، این مدل رنگ بندی تو خیلی از نرم‌افزارها هست

۲. شاید حذف نمودار میله ای(افقی یا عمودی :grin:) و استفاده از عدد و درصد هم مناسب باشه

۳. تصویر درس ها هم اگه مربع یا مستطیل عمودی باشه جلوه بهتری داره…

11 پسندیده

نرم افزار جالبیه،همون جا بهت امتیاز میده لغت یاد میگیری :heart_eyes:ولی زبانشناس یه چیز دیگست:joy:

9 پسندیده

خیلی هم عالیه

9 پسندیده

چون الان بعضی از دوستان طرح 3 و بعضی ها طرح 1 رو انتخاب کردند. امکان قرار دادن هر دو طرح در تنظیمات (یعنی 3 و 1) هست؟
و زبان آموز با سلیقه خودش انتخاب کنه کدوم نمودار براش مناسب تر هست .

10 پسندیده

شدیداً با حرفاتون موافقم :blossom::cherry_blossom:

8 پسندیده

سلام میشه ی ترکیبی از طرح فعلی و طرح سوم ارائه بدید ینی درصد ها رو بدون اینکه باز کنیم کنارش ببینیم و با کلیک کردن روش توضیحات رو هم ببینیم

10 پسندیده

سلام به همه ی دوستان عزیز امید وارم حال دلتون عالییی باشه.

من که به شخصه خیلی از طرح ۳ خوشم اومد خیلی جالب و خوشکله :smiley:

من یک و نیم ساله از زبانشناس استفاده میکنم یه تَنَوُعی بشه برامون :grin:

ببینیم چی میشه در آخر
موفق باشید :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

11 پسندیده

سلام وقت بخیر
از نظر من طرح اول خوبه طرح دوم مثل اولی هست اما فضای باکس زیاد هست و فضای خالی خیلی قشنگ نیست و اینکه من اغلب حین رانندگی از نرم افزار استفاده می کنم و مشکلم این بود که باید دقیق روی نوشته بزنم تا بازش کنه ، هر طرحی که بتونه درس ها را در یک صفحه بیشتر لیست کنه و باکس هر درس حساسیت بیشتری داشته باشه تا بر کلید بر اون بتونه درس را باز کنه بهتر هست بنابراین من طرح اولی را با فونت ریزتر و حساسیت بیشتر روی فضای باکس ترجیح میدم.

همین طور ای کاش می شد در داستان ها و با هر درس به طور اتوماتیک بعد از انتخاب یک کلیک بر روی درس بعدی همون داستان مثلا بر روی واژگان و … هم می تونست بره
امیدوارم نظراتم برای شما مفید باشه

8 پسندیده

طرح سه خیلی خوبه فقط فکر کنم میتونه باریک‌تر هم بشه :thinking:

8 پسندیده

سلام خداقوت :pray:

من یه پیشنهاد دارم

بنظرم طرح ۳ خوبه ولی می‌تونه قشنگ تر باشه اون میله عمودی رو اگر تغییر بدید مثل لوگوی گوگل کروم که سه رنگ داره شبیه اون؛ دور عکس درس ها باشه از نظر دیداری بهتر میشه ارتباط گرفت یعنی به جای اون نوار دور عکس آبی رنگ رو نمودار سبز، سفید، زرد قرار بدید.

قسمت توضیحات خیلی خوب شده فقط اون شکل نمودار عوض بشه؛ شکل دایره فکر میکنم قشنگ تره :relaxed:

18 پسندیده

طرح سوم بهتره. چون صفحه توضیحات (همون صفحه که با کلیک کردن میاد) جذاب تره و اسم فصل های کتاب ها کامل تر نمایش داده میشه. که توی عکس طرح اول اسم ناقصه.

و از طرفی هم طرح دوم کلا تم آبی سرد و بی روحی داره و این نمودارش هم آبی کرده بودید که اصلا ارتباط خوبی برقرار نمیکرد. اما درصد روحذف نمیکردید بهتر بود

قبلا عرض کردم و باز هم میگم لطفا تم برنامه رو رنگ سرد نذارید یا حداقل قابل انتخاب باشه. من شخصا وقتی دیدم صفحه دروس آبی رنگه رغبتم به مطالعه کم شد. قبلا فکر میکنم توی یکی از طرح های اولیه یه رنگ متمایل به نارنجی بودکه خوب بود

12 پسندیده

درود بر شما
ارادتمندم
از نظر من طرح ۳ بهتره، کاش اعداد رو در کنار نمودار در همون صفحه گنجوند.

اگه قابلیت تنظیم برای نمایش انتخابی دروس به صورت لیست و کاشی باشه عالی میشه.
سپاس از شما

11 پسندیده

سلام، طرح ۳ بهتره به نظرم

13 پسندیده

سلام.طرح ۳ بهتره البته اگه اون رنگ ها مثل انیمیشن حرکت کنن عالی میشع

10 پسندیده

جالبه! بررسیش میکنیم، دستتون درد نکنه

6 پسندیده

دوست عزیزم خیلی نکات خوبی گفتی، حتما تلاش میکنیم که حساسیت کلیک رو بهبود بدیم که فقط محدود به یه قسمت کوچیک نباشه.
میشه پاراگراف دوم رو یکم بیشتر توضیح بدی؟

6 پسندیده

سلام!
اون نوار آبی رنگ، نمایانگر اینه که چند دقیقه اون درس رو خوندید، مثلا اگه اون درس نیم ساعت باشه و شما 45 دقیقه بهش گوش داده باشید، یا دیده باشید، بعد از اینکه 1 بار پر شد، ستاره X1 رو میگیرید (بخاطر 30 دقیقه اول) و نصف دایره هم براتون پر میشه (بخاطر 15 دقیقه‌ی بعدیش).

شکل نمودار رو هم سعی کردیم شبیه مخزنی باشه که با یادگرفتن کلمات، کم‌کم پر میشه… با این اوصاف هنوزم نظرتون روی دایره‌ای ئه؟

8 پسندیده

حتما به این موضوع هم توجه میکنیم. دنبال این هستیم که فضای اپ تا حدودی آرامش‌بخش و مناسب حال و هوای آموزش باشه، ولی این نکته که حوصله سربر هم نباید باشه، خیلی مهمه. ممنون!

8 پسندیده

سپاس از نظرت دوست عزیز.
اعداد رو هم امتحان میکنیم اما مشکل اینه که برای صفحه نمایشای کوچیک، باید حواسمون باشه بیش از حد شلوغ نشه!

7 پسندیده