ترک یا ایجاد عادت! مسئله این است!💪

چشاتون قشنگ می بینن :heartbeat:

بله حتما

9 پسندیده

بسیار زیباست، این تصاویر احتمالا مربوط به غروب باشه، درسته؟

8 پسندیده

سلام دوستان . منم دوره‌ی ۲۱ روزه‌ام تموم شد .
از نتیجه راضی بودم .
استفاده‌ی من از شبکه‌های اجتماعی ۱۲ الی ۱۳ ساعت بود . روزی ۱۴ الی ۱۵ ساعت با گوشی کار میکردم .
الان سرجمع از همه‌ی شبکه‌های اجتماعی باهم ۲ الی ۳ ساعت بیشتر استفاده نمیکنم . و تایم استفاده از گوشیم شده ۴ ۵ ساعت .
واقعا راضی‌ام از خودم .

البته لازم به ذکره که دوباره اینستاگرام رو دی‌اکیتو کردم . چون واقعا فضای پرتنشش مخل آرامش و اعصابمه .

بازم این ‌تاپیک پابرجاست یا نه؟؟؟

9 پسندیده

اینم هدیه‌ی من به خودم
:upside_down_face::orange_heart::boom:

9 پسندیده

آفرین، عالیه. :+1:

امیدوارم که باشه.

مبارکتون باشه :rose:

8 پسندیده

با یه بررسی اجمالی از تایمِ گذاشتنِ شاتهای دوستان تو تاپیک جعبه لایتنر متوجه شدم که مشکل اکثر ما اینه که شبها خیلی دیر میخوابیم(یا در واقع بهتره بگم صبحها خیلی زود میخوابیم :joy:) و صبح ها دیر بیدار میشیم (بعد از ظهرها زود بیدار میشیم :joy:) پس اگه این تاپیک بخواد ادامه پیدا کنه برنامه ریزی جدید من این خواهد بود که شبها قبل از ساعت ۲۳ بخوابم و صبحها زودتر بیدار شم یعنی قبل از ۷. در واقع این از اون قبلیه سخت تره و بعید میدونم که در مورد زود خوابیدن شبها بتونم بش عمل کنم :roll_eyes:
چند نفر با من موافقن؟ :innocent:

9 پسندیده

من که موافقم . این مشکل منم هست :joy::joy:
و فکر میکنم موفقیت در این چالش سخت‌تر از کاهش استفاده از شبکه های اجتماعیه :joy::joy::joy:
ولی به امتحانش میارزه :upside_down_face::grin:

9 پسندیده

بله درسته ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

من :raised_hand:t2::raised_hand:t2::raised_hand:t2::upside_down_face:

8 پسندیده

سلام اقا وحید من بچه خوبی هستم :rofl::rofl:ساعت ۱۱ میخوابم ساعت ۴.۳۰ صبح بیدار میشم :raised_hand::raised_hand::raised_hand:
ابته به لطف گربه مزاحم چند روزه ساعت ۳ بیدار میشم.:rofl::rofl:

10 پسندیده

آره قطعا همینطوره. ولی اگه بخوایم میشه.

پس باید شروع کنیم.

آفرین آقا سجاد گل، من یکسال از عمرمو به دلایلی تو سمنان زندگی کردم بچه های سمنان همه شون مثل خودت گلند، همه مثبت و درسخون ماشالله. شمام که گل سر سبد همه شونی. البته منظورم به آقا @abalfazl عزیزم هم هست. :innocent:

9 پسندیده

سلام ممنون ولی من تو سمنان زندگی نمیکنم

10 پسندیده

نه دیگه اونقدر هم بچه خوبی نیستم به جای ریاضی خوندن و درس های مدرسه یواشکی زبان میخونم

8 پسندیده

من خودم عاشق اینم شبا زود بخابم اما متأسفانه نمیتونم و مجبورم هم شبا تا چهار حدودا بیدار باشم همم استفاده از گوشیم بالا باشه🙁
چون پیج تولید محتوا دارم خیلی کار میبره.نصف شبا پستامو آماده میکنم

9 پسندیده

حتما روزا بجاش میخوابین.
من که تو شرایط شما نیستم شاید واقعا امکانش نباشه ولی پیشنهاد میکنم اگه میتونین شبها بخوابین و روزا محتواتونو تولید کنین.
هرچند ممکنه کارتون طوری باشه که تو آرامش شب بهتر بتونین کار کنین.
به هرحال صلاح مملکت خویش خسروان دانند براتون آرزوی موفقیت میکنم.:rose:

9 پسندیده

سلام به روی ماهت سجاد عزیز من فکر کردم شما و ابوالفضل جان اهل و ساکن سمنانین، امیدوارم هرجا که هستین موفق باشین. :innocent:

8 پسندیده

البته امشب استثائا نمیتونم به قولم عمل کنم چون با خواهر و برادرام قرار گذاشتیم بریم خونه پدر و مادرمون و تا صبح مافیا بازی کنیم (اگه مافیابازین جاتون خالیه) به همین خاطر من از فرداشب شروع میکنم. :see_no_evil: :sweat_smile:

9 پسندیده

سلام دوستان عزیز :cherry_blossom:
من که فعلا نتونستم دوره ۲۱ روزه رو پابرجا نگهدارم.:sweat_smile:
اما اینم بگم من شبا خیلی زود می خوابم اما یه دوماهی باید درگیر یه سری کار ها باشم و تا قبل ۱۲ می‌خوابم.صبح ها هم که تا بیشتر از ۱۰ صبح نمی تونم بخوابم وگرنه با دمپایی و مگس کش باید از خواب بیدار شم :joy::joy::joy::joy::joy:

آه چه جالب . سمنان خیلی گرمه مخصوصا این روزا :cry::sweat: ظهر پاتو بزاری بیرون میشه تخم مرغ آپ پز :joy::joy::joy: ( شایدم نیمرو :joy::joy::joy:)

10 پسندیده

صحنه‌ی خیلی آشناییه :joy::joy::joy::joy:
داداشمم زیاد تجربه‌اش کرده :joy::joy::joy:

10 پسندیده

من :raising_hand_woman:t2:

خوش بگذره دوستان به جای ما :pray:t2:
من یه سری جوری بازی کردم که فکر کردن شهروندم خیلی خوب بود :joy::rofl:

10 پسندیده

مشکل اینه روزا باید پاشم یه سری کارای دیگ
سفارشات لباسو…:sob:
و کم خوابی عجیبی دارم شاید در کل تو شبانه روز چهار ساعت میخابم
ولی مهم اینه عاشق جفت کارامم