دوستان چند وقته تو زبانشناس هستین ؟ حس میکنید چقدر نسبت به قبل قوی تر شدین؟

من قبلنا میتونستم تقریبا منظورمو برسونم ولی خدایی لیسینینگم اقتضاح بود از وقتی اومدم تو این برنامه خیلی خیلی بهتر شدم حس خوبی دارم با اینکه سرم خیلی شلوغه ولی سعی میکنم هر روز ده دقیقه هم شده گوش کنم دوماهه قدرت را شروع کردم
حالا شما از تجربتون بگین از کجا های نرم افزار بیشترین حس خوب و گرفتین و تو قوی کردنتون موثر بوده
مرسی دوستای خوبم بیایین نظراتتونو بگین با هم بهتر از نرم افزار استفاده کنیم

20 پسندیده

16 پسندیده

خیلی عالیه
مرسی ازت دوست خوبم که تجربتو گفتی
من هم سعی میکنم همین روش شما رو انجام بدم اول یه درسو کامل گوش میکنم فقط ببینم چی ازش فهمیدم وقتی تموم شد دوباره گوش میدم و شروع میکنم با صدای بلند هر چی فهمیدم را تعریف کردن
فردای اونروز دوباره گوش میدم و سعی میکنم هر پاراگراف را توضیح بدم و وقتی تموم شد شروع میکنم گوش دادن و هر کلمه و جمله را دقیق مثل خودش تکرار کردن وقتی این پروسه ها تموم میشن میرم سراغ درس بعدی
شما الان قدرت را میخونین درسای دیگه را گوش نمیکنین ؟ من الان درس ۵ قدرتم نمیدونم مینی استوریها را هم گوش کنم یا نه

13 پسندیده

بله دقیقا همینطوره
وای مینی استوری ها رو حتمااااا گوش‌کنین حتی بیشتر از بقیه پارت های درس
خود ای جی هم گفته مینی استوری مهم ترین بخشه و تازه به خاطر سوالای آسونی که دارع و هی پشت سر هم میپرسه هم کلمه های جدید درس براتون جا میفته همم مکالمتون قوی تر میشه
حتما هم برا خودتون خلاصشو بگین و صداتونو ضبط کنین
بله فعلا قدرت رو فقط میخونم اما همزمان در کنارش مثلا یه کتاب از بخش زیبوک روهم حدوداً توی ۴ روز میخونم که فعلا یکم به خاطر امتحاناتم این برنامه کنسل شده اما خیلی روش خوبیه و حتمااز کتاب های ساده شروع کنید

13 پسندیده

سلام من حدود ۱.۵ است اول خیلی عالی پیش رفت سه ماه واقعا عالی بود و هر روز حداقل نیم ساعت وقت می گذاشتم ولی بعد متاسفانه گرفتاری های کاری و … نذاشت الان دوست دارم برگردم به همون حس و حال سه چهار ماه اول

13 پسندیده

سلام :cherry_blossom::green_heart:
دوستم مینی استوری مهمترین بخش انگلیسی قدرته
روزی سه بار تو یه هفته باید کارکنید (وقت ندارین کمتر)
حتی اگه حوصله جواب دادن به سوالا رو ندارین تو دلتون جواب بدین یا با یس و نو
فوایدش رو خود ای جی و بقیه دوستان گفتن
:blush::green_heart::cherry_blossom:

12 پسندیده

من ۱ ماهه دارم کار میکنم با زبانشناس (البته با ۱۰ ماه استراحت از سری قبل استفادم از زبانشناس)
نمیدونم زبانم بهتر شده یا نه (که قطعا شده!) ولی اینو میدونم که اعتماد بنفسم در حدی بالا رفته که خیلی راحت تر از قبل صحبت میکنم و کاملا از روندخودم راضیم

13 پسندیده

حتما میتونین برگردین.:muscle:
از وقت های مردتون بهترین استفاده رو بکنین واقعا حیفه

12 پسندیده

ممنون از این انرژی مثبت شما:heart_eyes::heart_eyes::rose::rose::rose::rose::rose:

10 پسندیده

سلام دوستان گل :rose::rose:

اول اینکه مگه میشه زبانشناس موجب پیشرفت نشه؟
دوم اینکه دوستانی که انگلیسی قدرت رو می خونند، قطعا می دونن که مثلاً اگه ۱۰ بار درس اصلی رو گوش دادند ، ۵ بار هم واژگان ، مینی استوری باید پلیس تر باشه و خیلی مهمه . مثلا ۲۰ بار . هر درس که می رسد جلو ، تعداد گوش دادن رو بیش تر کنید. حتما با خودتون انگلیسی صحبت کنید.تز تکنیک سایه و گسترده خوانی هم غافل نشوید.
:tulip::blossom::cherry_blossom:

16 پسندیده

من ۱۶۴ روزه با زبانشناس همراهم و البته خیلی روزا اصلا مطالعه نکردم. دایره لغاتم به طور محسوسی گسترده تر شده و لسنینگم که لِه بودم، بهتر شده. فقط از نظر گرامری پیشرفت به خصوصی نداشتم. مکالمه ام هم یه کم بهتر شده

14 پسندیده

من از زیبوک بیشتر لذت میبرم الان نزدیک به دو سال هر روز دوره های اصلی زبانشناس و کتاب داستان های زیبوک استفاده میکنم خودم احساس میکنم کتاب داستان ها خیلی بیشتر از دوره ها واسم مفید بوده تسلطم رو بیشتر کرده و همینطور بیشتر لذت‌بخش بوده واسم

12 پسندیده

سلام من بخاطر نیازم به دایره لعت بالا فعلا فقط زیبوک کار میکنم، بسیار راضی ام، فقط بخاطر مشغله های کاری زیاد گاهی یه دوره هایی نمیرسم زیاد بخونم، تا حالا قدرت کار نکردم و فعلا اولویتم مکالمه نیست

8 پسندیده

حتما عزیزم ممنونم از توضیحات خوبتون

6 پسندیده

حتما میتونید باید تلاش کنید منم روزام خیلی شلوغه ولی نهایت سعی میکنم حداقل ده دقیقه را گوش کنم اصلا نمیرسم بخونم خیلی عذاب وجدان میگیرم

6 پسندیده

من فعلا درس تسلط بر افکار را تموم کردم قبل از اون گزیده خوانی میکردم درسایی که دوست داشتم را میخوندم ولی از وقتی با همین تکنیکا قدرت را شروع کردم خیلی خیلی احساس بهتری دارم

7 پسندیده

اصلشم همینه خود ای جی هم میگه اونجوری یاد بگیرید که ازش لذت میبرید داستانایی گوش کنید که براتون لذت بخشتره قطعا بهتر نتیجه میگیرید، موفق باشید

6 پسندیده

سلام من حدودا یک ماهه با زبانشناس آشنا شدم خیلی عالی بوده برام. دایره ی لغات - شنیداری - خواندن و مکالمه ام خیلی رشد داشته و از قسمت تالار خیلی خوشم میاد و استفاده می کنم از دوستانی که سوالات را با صبر و حوصله جواب میدن بسیار سپاسگزارم. سپاس از توجه همه تون

6 پسندیده