از کجا می توان کتابهای معرفی شده توسط ای جی را دانلود کرد؟

سلام . کسی هست که کتابایی که ای جی برای بچه ها معرفی میکنه خونده باشه ؟؟ لطفا نظرتونو در موردش بگین و اینکه از کجا میشه دانلود کرد

======================
این تاپیک مربوط به درس «درس اصلی» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «بسته ی انگلیسی قدرت»، فصل «قدرت خواندن»)

4 پسندیده

این نظر من هست
بجای اینکه وقت بذارید و دنبال منابع بگردید همین نرم افزار زبان شناس استفاده کنید مهمترین چیزی که شما باید بدونید گوش دادن و خوندن کتاب داستان است که همه اینها رو زبان شناس داره از نظر گرامری هم هرجا با گرامر جدید روبرو شدید یا همینجا مطرح کنید یا یه سرچ بزنید پیدا میشه

5 پسندیده

اسم کتابو لطفا میگید؟
اگه منظورتون گوس بامبسه تو اپلیکیشن موجوده

4 پسندیده

علاوه بر گوس بامس یه سری کتابای سریالی دیگه هم معرفی میکنه hardy books یا nancy drew books

6 پسندیده

بله من گوس بامبزو دارم میخونم داستانی قشنگی داره و صد البته دایره لغاتم افزایش میده.
nancy drew و hardyboys هم اقا فرزاد پیدا کردن که می تونید از لینک زیر دانلود کنید.

6 پسندیده

ممنون لطف کردین که جوابمو دادین
داستانای گوسبامس رو یه بررسی کردم نزدیک ۵۰ درصد کلماتش برام آبیه :open_mouth: فکر میکردم چون ای جی میگه با این کتابا شروع کنین متنش ساده تر از این باشه :sweat:
بهرحال ممنون از راهنماییتون

5 پسندیده

آبی بودنش مهم نیست دوست عزیز (چون شاید خیلی از همون آبی هارو بلد باشید)
اونایی که بلد نیستید و باید به رنگ زرد در بیارید اونا مهمن

5 پسندیده

از این روش استفاده کنید

4 پسندیده

پیشنهاد خوبیه حتما همینکارو میکنم :slightly_smiling_face:
ظاهرا باید از داستانای کوتاه شروع کنم ولی خب ترجیح میدادم داستان سریالی مناسب سطح منم باشه

3 پسندیده

داستاناش سریالی نیستن ک
گوس بامبس یه مجموعه کتابه
به جز چند مورد بقیه به هم مربوط نیستن. انگار که دارید یه کتاب داستان جدا میخونید

5 پسندیده

من نتونستم دانلود کنم بعد از دانلود باز نمیشه فایل:cry::cry::cry:و خودمم سرچ کردم اما باید بخرم میشه بدون پول دانلود کرد؟

2 پسندیده

گوسبامس داخل مجموعه قدرت توصیه کرده بخونید یا همینجوری گفته ؟؟؟؟