📌خبرفوری: زبانشناس به قله توچال صعود کرد📌

بادرود
به گفته روابط عمومی زبانشناس ،این اپ درتاریخ ۱۹و۲۰خرداد۱۴۰۰ به قله ۳۹۶۳ متری توچال با طی مسافت ۳۷ کیلومتر(رفت و برگشت)، صعود کرد وپرچم اپلیکیشن پرطرفدار خود را برقله آن به اهتزاز درآورد.

ضمن عرض ارادت خدمت مدیریت،مربیان و عوامل این اپ فاخر،بعنوان عضوی از خانواده زبانشناس درصعود گروهی دوروزه به قله توچال بااین ابتکار خواستم از تمامی زحمات این مجموعه تشکر نموده و ارادت خود را ابراز نمایم و بگویم
زبانشناس عزیز،چون کوه همیشه استوار وبربلندا باش
به امید فتح قلل بعدی ،البته با زبانشناس عزیز :+1::muscle:

55 پسندیده

درود بر شما بسیار عالی هستین. امیدوارم همیشه همینقدر پر انرژی و مستدام باشین :rose:

18 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes:
ایشالا صعود به قله ی اورست :grin:
کار جالبی کردین، کلی انرژی گرفتیم :muscle:

19 پسندیده

زری بانوی گرامی سپاس از محبت و بزرگی شما ،لطف دارین

انگیزه کار خود مجموعه بود که من خودم رو مدیون این مجموعه می دونم هم از لحاظ زبان آموزی وهم آشنایی با فرهیختگانی چون شما بزرگوار :pray:

16 پسندیده

درود برشما فرزاد نازنین مربی عزیزم که خیلی دلم براتون تنگ شده بود :+1:
آقا اورست کجا ما کجا ،فعلا اگه بشه قله شاه البرز و بعد دماوند بزرگ ،درتمام اینها دینم رو به مجموعه ادا خواهم کرد تا گوشه ای از محبت‌های تمام مربیان،ویراستاران،مترجمین و…این اپ نازنین رو جبران کنم :rose::rose:
برایتان آرزوی بهروزی دارم .
راستی تایم مطالعه رو درتراس جان‌پناه شیرپلا خوندم تا زنجیره قطع نشه ،صدای آبشار و هوای تمیز جای شما خالی :bouquet:

14 پسندیده

سلام ، به به به
بسیار عالی ،، همیشه موفق و پیروز باشین
کُلی خوشحالمون کردی جناب :rose::rose::rose:

13 پسندیده

بادرود آتنای گرامی ،صداقت و صفای کوهستان نثار بزرگواری و توجه شما ،آرزومند بهترینها برایتان هستم :rose:

13 پسندیده

سلام چقدر عالی بعد مدتی که سر زدم اینجا بااین انرژی روبه رو شدم. احسنت به شما انشالله همیشه سرزنده باشید

13 پسندیده

درود برشما،زبانشناس عزیز
این اپ همیشه پراز انرژی و جاذبه است :+1:

سپاس از انرژی و بازخورد مهرآمیز شما ،متقابلا برای شما دوست عزیز آرزوی شادی و سلامتی دارم :rose:

14 پسندیده

عالی بود آقا عباس عزیز به شخصه کلی ذوق کردم ممنون که به یادمون بودین :heart_eyes::heart_eyes:

17 پسندیده

درود بر شما خانم برومند گرامی :tulip:،این تنها کاری بود که میشد درقبال زحمات مجموعه زبانشناس انجام داد،بنده کاری نکردم تنها درلحظه فتح قله که دوستان کوهنورد بهتر می‌دونن ،یادی کردم از کل مجموعه و این حس ناب رو به اشتراک گذاشتم با تمامی زبانشناسان و عوامل این مجموعه ،سخنان شما عزیزان و فیدبکها انگیزه رو برای ادامه راه، هم در زبان و هم کوهنوردی (البته با آرم زبانشناس) مضاعف کرد ،امیدوارم با دعای دوستان فتح قله دماوند برای مردادماه باتوجه به شرایط خاص این قله فراهم بشه ،واینکه روزی اعضای زبانشناس رو درقالب تیم ورزشی،هنری و… ببینیم.
بنده به حضور در این مجموعه افتخار می کنم
سپاس از همه شما :tulip::pray::pray::pray::rose:

15 پسندیده

حتما چرا که نه…اگر این کرونا تموم بشه حتما از این برنامه های گردشی هم میذاریم :relieved: :rose:

13 پسندیده

عه آخ جون
اردوی زبانشناسی
اسم منو نفر اول بنویسین کسی جامو نگیره :otter::otter::otter:
(برنامهٔ هنری هم رو من صد در صد حساب کنین در زمینهٔ موسیقی)
پ.ن: یه وخت کرونا تموم شد یادتون نره ها :slightly_smiling_face::broken_heart: من دارم دلمو صابون می‌زنم…

ایشالا!
فوق‌العاده بود :ok_hand::+1::muscle:

15 پسندیده

تا اون روز دوستان زبانشناس میتونن درهررشته و ورزشی هستن لیبل زبانشناس رو بولد کنن و در اشتراک عکساشون در صفحات اجتماعی ،بنوعی هم قدردان این اپ باشن وهم تبلیغی باشه تاکسانی که قصد زبان آموزی دارن بیان و اشتراک بگیرن ،ماخودمون باید زبان گویای اپ خودمون باشیم :pray:

ممنونم و آرزوی سلامتی دارم براتون درسای عزیز :tulip: همیشه دراوج باشید :bouquet:

12 پسندیده

واو چه کار جالبی :star_struck:
همیشه موفق و مستدام باشین و سلامت :raising_hand_woman:t2::hibiscus:

12 پسندیده

فوق العاده بود آقا عباس :bouquet::bouquet:
واقعا خیلی انگیزه می ده به آدم :star_struck::star_struck::star_struck::partying_face::partying_face::partying_face:
با آرزوی موفقیت های بیشتر :mountain_snow::mountain_snow::mountain_snow:

13 پسندیده

شما لطف دارین فاطیمای عزیز :tulip: شما هم سلامت و شاد باشید :tulip:

باسپاس از توجه و فید بک شما،خانم زارعی عزیز، این ایجاد انگیزه متقابله ،ممنون :+1::rose:

11 پسندیده

:innocent::pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2:
خواهش می کنم🌸

11 پسندیده

:sweat_smile:عرض پوزش و معذرت ،خانم زارعی عزیز.

10 پسندیده

What a great surprise :heart_eyes::tada:
It made my day :grin::bouquet:

12 پسندیده