📌خبرفوری: زبانشناس به قله توچال صعود کرد📌

Thank you, dear coach, dear Matin, be happy :bouquet::yellow_heart::pray::ok_hand:

11 پسندیده

وااای چِ حَرِکَــتِ باحالـــــــــــی :grinning::raised_hand:
اِیــــــــــــــوَل
پَــرچَــم بالاســـــــت شَــدیــد :sunglasses::pinching_hand:

:white_flag: :mountain_snow: زَبـانشِنـاس :mountain_snow: :white_flag:

15 پسندیده

درود بر شما زبانشناس عزیز :+1: لطف دارین :pray:

پرچم زبانشناس با همت کل مجموعه همیشه بالاس ،به امید موفقیت همه دوستان وسپاس از تمامی عوامل این اپلیکیشن پیشرو :tulip::pray:

11 پسندیده

سلام عباس آقای عزیز. :person_raising_hand:
ببخشید من الان این تاپیک زیبارو دیدم.
به خاطر این کار ارزشمند و زیبایی که کردین بهتون تبریک میگم. :muscle:
شما یه ورزشکار فرهیخته و با اخلاقین که علاوه بر کسب مهارت در زمینه ی زبان آموزی، از فعالیت بدنی هم غافل نیستین و در عین حال انسانی هستید بسیار قدرشناس و مهربون. :+1::innocent:
کاش مام بتونیم مثل شما باشیم. :pray:
موفقیت و رسیدن به قله های مرتفع در هردو زمینه ی علم و عمل رو برای شما آرزو میکنم. :rose::clap::clap::clap::sparkling_heart:

10 پسندیده

وحید عزیزم،این لطف و بزرگی شما رو می‌رسونه ،اینکه کوهنوردی من با محوریت زبانشناس بوده نمیتونه حق مطلب رو ادا کنه چون با بزرگوارانی چون شما آشنا شدم و به این امر افتخار می کنم .
به امید خدا در برنامه های آتی به کارم تنوع میدم ،امیدوارم سایر دوستان هم بنوعی ادای دینی به مجموعه داشته باشن :tulip:
شادی و شادکامی همراه شما باد وحید نازنین و مهربان ،سپاس از فیدبکتون ،بیشک باعث ارتقاء روحیه شدین :clap::tulip:
درضمن ،کامنت پروفایل تون عالیه excellent :ok_hand:

9 پسندیده

فدای شما، شما لطف دارین. :pray:
گاهی اوقات برای دل خودم یه چیزایی مینویسم. :sparkling_heart:

10 پسندیده

پس آقا وحیدما مینی مالیست و کاریکلماتور هست،عالی دلضربه هاتون رو به اشتراک بزارین ،ممنون میشم :bouquet: منم گاهی سیاهکاری می کنم :relaxed:

9 پسندیده

درود بر شما، من در اون حدی که شما فرمودید نیستم ولی قطعا از خواندن جملات نغز و زیبای شما استاد گرامی خوشحال خواهم شد. :innocent:
لطفا اونهارو به اشتراک بذارین تا همه لذت ببریم. :pray:

7 پسندیده

نفرمایید ،ما هم برای دل خودمون هست :bouquet: چشم وحید جان :bouquet:

7 پسندیده

بادرود وحید عزیز
خورشید اومد،ماه رفت ،ماه نیومده ،خورشید رفت ، اینا چه مشکلی باهم دارن
و
دلتنگی بد نیست،دلت که تنگ باشه ،هرچی و هرکس نمیتونن جا گیر دلت باشن
وحید جان عجالتا اینارو داشته باش تا بعد :+1: @vahid240

6 پسندیده

بسیار عالی و زیبا فرمودین. :rose:

خورشید و ماه باهم مشکلی ندارند، رفیقند.
ماه همیشه هست ولی با آمدن خورشید در نورانیت او محو میشه و خورشید صحنه رو ترک میکنه تا ماه هم دیده بشه. کسی چه میدونه، شایدم هردو عاشقند. :rose::sparkling_heart:

بزرگی دل به اندازه ایه که هر دو جهان برای ورود به اون کوچکند. ولی عشق که از راه میرسه جایی برای هیچ چیز نمی مونه. عشق تنها چیزیست که وسعتی به بزرگی دل داره. :innocent:

5 پسندیده

خوب یکم حسادت خوبه،می خواستم تنش بینشون ایجاد کنم که نمیشه :stuck_out_tongue_winking_eye: ،هنرمندانه دلیل آوردین ،مرسی :ok_hand:

5 پسندیده

شما عالی هستین و ما درس پس میدیم. :rose:

5 پسندیده

نه وحید جان ،روحیه شما و جملاتت عالی هستن ،لذت می برم :clap:
یکی بود،یکی نبود،اونی که نبود،جاش خیلی خیلی خالی بود

5 پسندیده

بیاین قدر بودو بدونیم پیش از آنکه نبود جاشو بگیره :rose:

6 پسندیده

ایووووووووول وحید عالی :clap::+1::+1:

6 پسندیده

رستن از دل سنگ سخت نیست، اندکی عزم و اراده🌹

8 پسندیده

با همین فرمون برو وحید عالیه :+1:

6 پسندیده

از اظهار لطفتون ممنونم. شمام عالی هستید. :+1::clap:

6 پسندیده

شهر، آرام است و آبستن، خدا کند این بار فرزندی سالم متولد شود تا ولادتش را به شادی بنشینیم. :woman_fairy: :pray: :angel: :innocent:

7 پسندیده