📌خبرفوری: زبانشناس به قله توچال صعود کرد📌

بسیار عالی وحید جان ،انتخاب کلمات و ترکیبشون عالیه ،امیدوارم در آینده نزدیک از شما بیشتر بشنویم درقامت ادیب :palms_up_together:
گلویم سدّی است برنگفته ها ،تابلو اخطار را ببین این سد ترک دارد :stop_sign:

5 پسندیده

عالی، عالی.
زیبایی کلامت را به نظاره نشسته ام، هرچه در صندوقچه ی لغات می جویم واژه ای در خور تحسینت نمیابم. پس سکوت میکنم و در سخن مبهوت می مانم. :innocent:

5 پسندیده

سپاس وحید جان از لطفت ،الان یکم اوضاع روحیم خرابه :pensive::pleading_face:بعد میام ،سپاس از شما و احساسات نابتون :ok_hand:

5 پسندیده

سلام دوستان عزیز :cherry_blossom:
آقا وحید و آقا عباس مناظرهسعر گویی راه انداختیم دیگه :sweat_smile::sweat_smile::joy::joy:.
جدا هر دوتون جملات زیبا و قشنگی گفتید .یه تایپیکم اینجوری بزنید ما لذت ببریم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::+1::+1::clap::clap::clap::clap::clap:.
@vahid240
@abbas_17

5 پسندیده

ابوالفضل نازنین و دوست داشتنی اپ ،چشم سر فرصت اینکار باید انجام بشه ،ممنون از محبتت و انگیزه ای که به ما میدی ،بالای کوه بجانب سمنان عزیز و ابوالفضل مهربان درود فرستادم تا نسیم صبا چه سوغات برایتان داشته بود :pensive:

5 پسندیده

لطیف ترین گلها برای حفظ خودشون خشن ترین خارهارو لازم دارن، خار جملات الکن من، نگهبانیه برای گل لطیف کلام عباس آقا :rose:
من هم از لطف هردو بزرگوار ممنونم.

5 پسندیده

زیر چوب و فلک لطفت سیاهمون کردی،وحید جان نقش ذهن زیبایت بی بدیل ،خار که نه خواهش و تمنای احساس من است .
نفرمایید عزیز ،لذت میبرم از سخنان نغز وبدیع شما :tulip::pensive:

5 پسندیده

به به من تازه این عکسا و خبر و کلا تاپیک رو دیدم :rose::rose::rose::heart_eyes: یه خسته نباشید و تشکر از صمیم قلب به شما میگم عباس عزیز و کلی لذت‌بخش و دلگرم کننده بود دیدن تصاویر. فوق العاده بود :cherry_blossom::rose::rose::heart_eyes:

7 پسندیده

چقدر ذوق کردم…
خیلی خوشحالم که به یادمون بودین :blush:
خیلی حرکت قشنگی بود :pleading_face::cherry_blossom::blue_heart:

7 پسندیده

لطف دارین مربی گرامی لونای عزیز ،امیدوارم در برنامه های آتی به کار تنوع بدم و خود کوهنوردی رو یک کیس آموزشی کنم :+1: ممنون از توجه شما بزرگوار :pray::pray::pray:

7 پسندیده

پس ما شدیداً منتظریم که ازتون به زودی ویدئو ببینیم :grin::+1:t2:

7 پسندیده

من از کوهنوردی به عصاش و کوله اش،خیلی علاقه‌مندم :rofl:

7 پسندیده

نشد دیگه :joy: ،باید کمک کنید ،همکاری باشه عالی میشه :pray: من یه مدت از کلیپ و اینجور فضا فاصله داشتم :thinking:

7 پسندیده

خیلی زحمت کشیدین واقعا اگه برندش رو هم می گفتین دیگه همه چی تموم می شد ،حالاشما بیاین من برند خوبشو با پول خودتون :joy::joy: می گیرم هدیه میدم بهتون ،شوخی بود شما بیاین حالا یه کاریش می کنیم :rose::wink:

6 پسندیده

مجانی اشو دارم خودم، با همین چیزها همسر جان گولم زده :joy::joy::joy:

6 پسندیده

خوب بدنیش به من :joy:

شما هم ماروگول بزنید ،بده مگه برا ما که کوهنوردی رو دوست داریم حکم طلاس :blush:

6 پسندیده

نشد دیگه یادگاری رو نمیشه داد:rofl:،میخواین برند اشو بگم برید بخرید برا خودتون :joy::joy::joy:،جدا از شوخی کوهنوردی خیلی خوبه من چون زمین شناسی خوندم کوه و راه‌پیمایی زیاد رفتم

6 پسندیده

ای جان مهندس نوشین عزیز هم همسفر ما هست :+1::heart_eyes: خانم مهندس وسایل نمونه برداری ،گمانه زنی ،ببینم معدن طلایی چیزی برامون پیدا می‌کنی ؟ پیدا کنی اشتراک امسال زبانشناستون رو من میدم از جیبم ،جان مرغ و خروسای همسایمون :wink::joy:

6 پسندیده

ممنونم والا یکی پیدا کردیم منتهی یک ارگانی دست گذاشته بود رو زمین هاش نگم بهتره :wink:،ولی طرف های غرب کشور طلا ببشتر پیدا میشه:joy:،

6 پسندیده

زنده باد ،مازبانشناسیم ،همه بچه هارو میاریم پای کارباکلنگ و بیل ،معدن طلاو بیل و کلنگم آرزوست :smile:

6 پسندیده