📌خبرفوری: زبانشناس به قله توچال صعود کرد📌

انشاالله،همینطوری معدن الماس پیدا کردیم دیگه (زبانشناس):heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده

ولی مهندس جدی واسه برنامه های کوه خبرتون می کنم سعی کنید بیاین :+1::rose:

5 پسندیده

بنا به دلایلی متاسفانه امکان اشو ندارم :person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming:،شما به جای همه ما برید به یاد ایام جوانی :joy:

5 پسندیده

سلام این تاپیکو من الان دیدم :partying_face::partying_face::partying_face::partying_face: تبریک ___ تبریک به تو ___ تبریک به من ___ تبریک به همه اهالی زبانشناس ___ :smile::smile::grin::grin::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1: خسته نباشید آقا عباس :raising_hand_woman::raising_hand_woman: دلاور کوهنورد :footprints::footprints::footprints: این گل‌های زیبا تقدیم به دلاور :blossom::cherry_blossom::rosette::hibiscus::bouquet::sunflower::rose::tulip:
خسته شدین دلاور براتون غذا آوردم از همه رنگ خیلی قشنگ، بزن به بدن جبران مافات شه :bread::stuffed_flatbread::taco::sandwich::hotdog::pizza::shallow_pan_of_food::bowl_with_spoon::green_salad::cup_with_straw::cup_with_straw::smiley::grinning:___ خسته شدم اومدم بالا کوه :hot_face::hot_face::cold_face: عه عباس آقا کجایی؟ نیستی؟ پایینی؟ :disappointed_relieved: عرقم دراومد تا اومدم بالا :pleading_face: حالا می بینم پایین کوه داری برا من دست تکون میدی :confounded::weary::sob: این همه راهو باید برگردم :cry::scream::tired_face::weary:

5 پسندیده

لطف دارین رویای گرامی :+1:

بزرگواری شما ،شرمنده نکنین ،گل خیلی گرونه :blush:

نه اینو عوض کنین ،فست فود خطرناکه ،کربوهیدرات باشه بهتره ،سیب زمین کبابی ،ماکارونی ، :yum: ممنون :+1:

خیلی دیر اومدی عباس رفت خونشون داره فکر قله های یخچال و کلاغ لان همدان،شاه البرز و سیالان و دماوند رو می کنه برا فتح ،اگه تونستی بیا ببینمتون :rose:

امر کنید می گم تلکابین احداث بشه در مسیرتون :star_struck:
ممنون عجب ابتکار و روحیه ای ،سپاس رویا بانو از شما و تمامی زبانشناسان ،مربیان و پشتیبانان اپ ممنونم ،انشاالله درصعودهای بعد جبران کنم :pray::pray::pray::pray:

6 پسندیده

نفرمائید ارزش شما بیشتر از اینا حرفاست بالاخره زبانشناس یه دلاور کوهنورد که بیشتر نداره :cowboy_hat_face:

شما خورشیدا برا ما آوردین ما هم بهتون گل میدیم :smiling_face_with_three_hearts:

من دیشب که رفتم بالا کوه، چون رژیم بودم نمیتونسم چیزی بخورم خلاصه همونجا خوابیدم و آسمونا نگاه کردم کلی ستاره شمردم خیلی کیف داد :star_struck: دیگه منتظر شدم ساعت 7 صبح بشه و همون به‌به‌ها را خوردم :yum: جاتون خالی :smiley: حالا تازه اومدم پایین، سیب‌زمینی و ماکارونی را هم خودتون تهیه و نوش‌جان کنید :joy::rofl:

خوش بگذره :upside_down_face:

عرض می‌کنم :blush:

:see_no_evil::upside_down_face::slightly_smiling_face:
متشکرم

منتظریم :sunglasses:

5 پسندیده

لطف دارین رویا بانو :pray:

نوش ،گوارای وجود :+1::heart_eyes:

حتما ،بادعای خیر شما :hibiscus:

7 پسندیده

مرسی که به یادمون بودید :cherry_blossom: موفق و سلامت باشید همیشه

7 پسندیده