باگ یعنی چی؟

ادامه دادن بحث از معنیplan a:

باگ یعنی چی؟

1 پسندیده

ببخشید بعضی وقتا من میخوام به پاسخی که به سوالم داده شده جواب بدم یا بازن سوال دارم.هرچی میخوام ارسال کنم نمیشه.هی پیام میده که گزینه لایک رو انتخاب نکردم.حتی وقتی انتخابش هم میکنم بازم نمیشه و هی ارور میده

1 پسندیده

باگ معمولا به ایرادات ریز اپ ها یا سایت ها میگن که می‌تونن با هم فرق داشته باشن

3 پسندیده

می‌تونید هر وخت اینجوری میشه ادامه جملتون نقطه یا نیم‌فاصله بزارین
به خاطر کوتاه بودن پیام ارسالش نمیکنه که قابل دور زدنه :expressionless::joy::muscle:

3 پسندیده

اگه تو تعمیر گاه مطرح کنیم اصلاحش میکنن؟چون اینجوری خیلی بده.من چندتا از این کلمه هایی که با کلمه ی بعدشون دورش خط کشیده به عنوان یه اصطلاح حفظ کردم در صورتی که شما میگین اشتباها دورشون خط کشیده شده

1 پسندیده

نمیدونم والا در جریانش نیستم ولی مطرح کنین حتما پاسخی داده میشه بهتون
مثلا اینو ببینید:

اینجا دو قسمت اومده چندین کلمه رو با هم آبی کرده که اشتباهه و یک عبارت رو تشکیل نمیدن

و حتی توی فست‌دیک هم براش ترجمه‌ای نیست

گوکل ترنسلیت هم که همینجوری یه ترجمه احتمالی ارائه داده که البته اشتباهه و اصلا درست نیست و مناسب متن هم نیست…

باشه عزیزم.تشکر از اینکه وقت گذاشتین

1 پسندیده

خواهش میکنم :pray: ایشالا جوابتونو گرفته باشین :sparkles:

2 پسندیده

بله دقیقا درسا خانم
توی بازی ها هم مثلا فوتبال های Pes یا fifa
این باگ ها یا اشکال های به قول ما سوتی هایی است که از دست برنامه نویسان در رفته است مثلا توپ بدون اینکه به بازیکن بخوره رد میشه و به این باگ های بازی یا اشکالهای بازی میگن
ممنون از پاسخ خلاصه تون

1 پسندیده

ببخشید درسا جان نیم فاصله چیه؟که گفتین هر موقع پیام به خاطر کوتاه بودن ارسال نمیشه بزنیم؟کلید فاصله رو میدونم کدومه ولی نیم فاصله رو نه

1 پسندیده

تو گوشی من اینه:

حالا تفاوتش با فاصله و کاربردش رو براتون با مثال توضیح میدم:
الههی عشق = بدون فاصله
الهه ی عشق = فاصله
الهه‌ی عشق = نیم‌فاصله

باید چندین بار دکمه‌ی نیم فاصله رو بزنین تا پیام کوتاهتون رو ارسال کنه (یعنی اگه یبار زدین و دیدین نرفت مشکلی نیست و باید باز هم بزنین دکمه رو)

1 پسندیده

سپاس الهه ی مهر و محبت و مهربانی

1 پسندیده

شما باز منو شرمنده کردین :pray::pray::pray::sweat_smile:

1 پسندیده

عریز من من خودم مهربان لبریزم و مهربونا و با محبت رو هر جا که باشند میفهمم و این حس های حدادی منه تست چاکرا کردم قلب من 4تا قطاعش کامله و با محبتها را حس می کنم

1 پسندیده

بازم ممنون درسا جان.کلید نیم فاصله رومتوجه شدم ولی منظورتو از مثالی که زده بودی متوجه نشدم

1 پسندیده

خواستم تفاوتش رو با فاصله نمایش بدم
خواهش میکنم :smiling_face_with_three_hearts:

1 پسندیده