ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

این نرم افزار های اموزشی واقعا عالیه جایگاه مختص به خودش و پیدا کرده و از هر لحاظ کم نظیره پشتیبانی فوق العاده و توانمند مسلط …

5 پسندیده

فوق العاده ! براتون آرزوي موفقيت روزافزون دارم . مرسى👌

4 پسندیده

برنامه ی خوبی هست البته در کنار پشتکار و تمرین حتما نتیجه میگیرید.

4 پسندیده

برنامه خوبی است. موفق باشین

4 پسندیده

بی نظیر و فوق العادس ، کاملتر از هرچی کلاس زبان هست ، من حس میکنم استادم با کمال صبر و حوصله هرلحظه تماما آمادس تا اگه لازم باشه هزااران مرتبه با هم تکرار کنیم ، امکانات و دسترسی ها خیلی کامل و حرفه ایه دمتون گرم انشاالله که تا پایان دوره و دوره های بعد هم همینطور باشه

5 پسندیده

سلام دوست خوبم راجب مورد اول اینکه دوره‌هایی که برای مبتدی تدارک دیده شده که در بخش زبانشناس هستن در حال ترجمه هستن…مورد دوم هر برند و شرکتی یک نوع پرداختی رو در نظر میگیره که زبانشناس هم این روش پرداختی رو انتخاب کرده دوست خوبم…باید با برنامه ریزی برای چیزی که تهیه کردین زمان بذارین

برای مورد سوم هم این لینکها رو میتونین مطالعه کنین و به زودی یک برنامه ریزی جامع تدارک میبینیم

2 پسندیده

اپلیکیشن شما کاملا مطابق با شرایط بنده می باشد ولی یک مشکلی فنی که مدام در حال تکرار هست باعث شده من از خرید دوره صرف نظر کنم

4 پسندیده

به نظر من بهتر بود زبانشناس قسمت Speaking هم داشت

4 پسندیده

بسیار عالی و کاربردی

4 پسندیده

سلام خوبه داستانها با صدا وبدون تصویر گاها نامفهوم است

4 پسندیده

بسیار عالی و برنامه ریزی شده

5 پسندیده

نرم افزار بسیار مفیدی می باشد مخصوصا با وجود اساتید عالی که راهنمایی میکنند.

4 پسندیده

اگر موردی دیدین حتما بهمون اطلاع بدین که اگر تونستیم ویس و یا تصویر جایگزین براش پیدا کنیم

2 پسندیده

اپلییکشن بسیار خوب مفید و کاربردی هست.
البته وقتی بیشتر باهاش کار میکنم متوجه ضعفهایی تو برنامه میشم اما اونقدر قوی نیستن که باعث بشه تو انتخاب برنامه و کار باهاش اختلال ایجاد کنه.
سه ماهه که دارم با این اپ کار میکنم و خیلی خیلی پیشرفت کردم هم تو درک مطلب هم لیسینینگ و هم دامنه لغات. هرچند بیشتر با بسته های پرسش و پاسخ کار میکنم اما هنوز هیچ تغییری تو مکالمم احساس نمیکنم.و اصلا نمیدونم برای مکالمه چطوری باید تمرین کنم.

4 پسندیده

برنامه زبانشناس عالیه

5 پسندیده

فوق العاده و بی نظیر

5 پسندیده

پیشنهاد میشه در ابتدا دایره لغات و درک انگلیسیتون رو افزایش بدید. برای این کار ما برنامه ای رو طراحی کردیم که می تونه بسیار به مکالمه شما کمک کنه.

تمامی استراتژی های ارائه شده داخل این رو بر روی دروس داستان واقعی و نیمچه داستان نرم افزار زبانشناس تا حد امکان پیاده سازی کنید. این دو دوره طوری طراحی شدن که مکالمه و گرامر رو به صورت ناخودآگاه تقویت میکنن و با زبان مسلط میشین. البته تنها این کافی نیست بلکه بایستی یه پارتر هم پیدا کنین و رفته رفته این دروس رو با هم کار کنین و مکالمه داشته باشین. طبیعیه اگر فی البداهه بخواید مکالمه ای رو شروع کنین چیزی به ذهنتون نرسه اما اگه دونفری یه داستان رو خونده باشین میتونین در رابطه با اون داستان با همدیگه صحبت کنین. اولش سخته ولی رفته رفته روتین میشه که خیلی روی مهارت مکالمه شما تاثیر میذاره

4 پسندیده

خوبه. در یاد گیری لغات سرعت خوبی ایجاد می کند

4 پسندیده

ممنونم از اینکه همیشه راهنمایی میکنین و پاسخگو هستین. از ابتدای شروع با زبانشناس با همین 5 استراتژی مطالعه کردم.به جز کتابهای خیلی ساده که گسترده خوانی میکنم.

2 پسندیده

سلام دوستم @zaribano
من یکسری سوالات جزئی ازتون دارم که بتونیم مشکل رو ریشه یابی کنیم، اما برای اینکه اینجا شلوغ نشه ممنون میشم برام یک پیغام خصوصی بزارید و انشالله بتونیم با هم مشکل رو حل بکنیم

5 پسندیده