ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

خیلی خوبه واقعا کاربردی

3 پسندیده

حرف نداره .برا تقویت مکالمه و صحبت کردن عالیه

5 پسندیده

خیلی مفید و عالی هست

5 پسندیده

دقیقا نرم افزاری هست که تا حالا انتظار داشتنشو داشت.عالیه . ممنون از تولید کننده هاشون

3 پسندیده

سلام من تازه اول راهم . میدانم که میتونم و میشوم اونی که میخوام بشم .

5 پسندیده

فقط میتونم بگم معرکست. این فقط یک اپلیکیشن ساده نیست بلکه یک کلاس زبان مجازیه که استادت هر روز برات یک درس جدید ارسال میکنه و پاسخگوی سوالاتت هست. به دوستان پیشنهاد میکنم این برنامه رو حتما دانلود کنن.

5 پسندیده

نرم افزار مفید و کاربردی است

3 پسندیده

سپاس بى کران…فکر مى کنم اين نرم افزار همان چيزى باشد که من مى خواستم…با پيشرفت بيشتر نظرات خود را خواهم گذاشت…تا اين جاى کار که من اول راهم از يافتن شما خوشنودم…

3 پسندیده

این حق شماست که در مقابل برنامه ای که ساختید هزینه دریافت کنید ولی چرا عنوان نکردید که رایگان نیست؟

3 پسندیده

بسیار عالیست ممنوم اززحمات شما متشکرم.

3 پسندیده

سلام. ببخشید کجا بایستی بنویسیم که برنامه تحت قالب هزینه هست؟ البته برنامه رو میشه رایگان هم استفاده کرد و برای امکانات بایستی هزینه داد.

3 پسندیده

خدا خیرتون بده بالاخره پیدا شد…فوق العادس واقعا خسته نباشید بهتراز این نمیشه

5 پسندیده

بنظر من عالیه هنوز جای ارتقا دادن داره

3 پسندیده

من به شخصه خیلی علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی هستم.ممنون

3 پسندیده

نرم افزار مورد نظر رایگان نیست برای باز کردن برنامه ها پول نیاز است

3 پسندیده

اگر جملات میشد به زبان فارسی بشه عالی میشه…در مورد کار کردن در اداره هم برنامه بزارید

3 پسندیده

روش هایی که فرمودید واقعا علمی و کاربردی هستن و من ازین بابت مطمئنم. این اپلیکیشن مفید رو به تمام دوستانم پیشنهاد خواهم داد چون صرفا یک اپلیکیشن نیست بلکه یک کلاس زبان مجازیه. امیدوارم بتونم تمام درس هایی رو که روزانه برای بنده ارسال می فرمایید، مو به مو انجام بدم و نتیجه ی دلخواهم را بگیرم. ناگفته نماند دیروز که روز اول بود به نحوی سر در گم بودم و چندین درس را همزمان خواندم! اما امروز با درس ها و راهنمایی های جدیدتون کمک شایانی به من ارائه دادید.

6 پسندیده

عاااااالی و کاربردی بهترین برنامه یادگیری زبان انگلیسی

5 پسندیده

خیلی خوشحال هستم که میتونم انگلیسی رو به این شیوه عالی یاد بگیرم. خیلی ممنون که هستید.

5 پسندیده

دمتون گرم خیلی خوب و مفیده

5 پسندیده