ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

ضمن عرض سلام باید بگم نرم افزارتون و روش آموزشش خوبه

اما چند اشکال داره که قابلیت های مثبت این نرم افزارو تحت الشعاع قرار داده

اول اینکه داستانهایی که انتخاب کردین اصلا جذاب و جالب نیستن بخصوص بسته ی دوم از داستانهای کودکانه که هم از نظر محتوا و خود قصه و هم از نظر گویش افتضاحه ، افتضاح

بهتر بود داستانهای جذاب تری انتخاب میکردین

در ضمن تاکید می کنم که شما اصلا به محدودیت های زبان آموز ایرانی توجه نمی کنین ، درک گویش و لهجه ی گوینده داستانهای کودکانه حتی برای کودکانی که توو کشورهای انگلیس زبان به دنیا میان و زندگی می کنن هم سخته چه برسه به کودکان ایرانی

مشکل دومی که به نظر من بایستی رفع بشه ، نبودن تمرین برای داستانهاس ، شما اگه داستانهای دومینوی آکسفورد رو خونده باشین ، حتما دیدین که تمرین های مفید و کاربردی بعد از هر داستان قرار داده شده که هم به افزایش سطح مهارت زبان آموزها کمک میکنه و هم به محک زدن خودشون از میزان درک داستان و تسلطشون به اون

و اما سومین اشکال اینکه

دیکشنری نرم افزار زبانشناس بصورت آنلاین هستش

قطعا بهتره که این دیکشنری و قابلیت تلفظش بصورت آفلاین هم در دسترس باشه ، اگه بتونید یه دیکشنری مثل دیکشنریه تحلیلگران که توو کافه بازار موجوده به این نرم افزار وصل کنید
واقعا به بهبود کارایی زبانشناس و کاربراش کمک بزرگی کردید

با تشکر از شما

4 پسندیده

ببینید جناب شما دارید یکم کم لطفی می کنید همونطور که خودتون هم میگید داستان های بچگانه ،یعنی داستان هایی که سطح پایینی دارند پس طبیعتا باید متن راحتی هم داشته باشند پس متن راحت و موضوع جالب و هیجانی که شمارو مشتاق خوندن کنه خیلی باهم جور در نمیاد،لهجه ی داستان ها هم که بریتیش هستش اگه نوع لهجش رو دوست ندارید میتونید پکیج داستان های واقعی رو بخونید که هم داستان هاش خیلی جالب تر هستند و هم نوع لهجش آمریکایی هستش

.[quote=“vanqyboy, post:230, topic:540, full:true”]
که شما اصلا به محدودیت های زبان آموز ایرانی توجه نمی کنین ، درک گویش و لهجه ی گوینده داستانهای کودکانه حتی برای کودکانی که توو کشورهای انگلیس زبان به دنیا میان و زندگی می کنن هم سخته چه برسه به کودکان ایرانی
[/quote]

درضمن این اپلیکیشن اصلا برای کودکان ساخته نشده که شما این حرف رو میزنید برای کار کردن با همین سطح داستان های بچگانه هم باید دایره ی لغتی در حد دبیرستان بلد باشید که اگه شخص در این سطح باشه با چندبار گوش دادن به داستان ها به گویش گوینده عادت می کنه.

.[quote=“vanqyboy, post:230, topic:540, full:true”]
مشکل دومی که به نظر من بایستی رفع بشه ، نبودن تمرین برای داستانهاس ، شما اگه داستانهای دومینوی آکسفورد رو خونده باشین ، حتما دیدین که تمرین های مفید و کاربردی بعد از هر داستان قرار داده شده که هم به افزایش سطح مهارت زبان آموزها کمک میکنه و هم به محک زدن خودشون از میزان درک داستان و تسلطشون به اون
[/quote]
بله منم با شما موافق هستم که اگه در برنامه ازمون های برای تمرین و محک زدن زبان اموز قرار بدن خیلی بهتر میشه که اقای ناصری ی صحبت هایی در اینباره کردند.

نرم افزار، دیکشنری افلاین هم داره در همون صفحه ی دیکشنری بالای صفحه زده اضافه کردن دیکشنری آفلاین.

6 پسندیده

ترجمه ی فارسی و فایل صوتی زبان اصلی و لایتنر و دیکشنری و… داره.
برای یادگیری شنیدن و خواندن یکی از بهترین هاست

4 پسندیده

این برنامه عالیه ممنونم از شما

6 پسندیده

نابرده رنج گنج میسر نمیشود.اگه واااقعا طبق اصول از این نرم افزار استفاده کنیم و تمرین زیاد داشته باشیم تاثیرش حیرت انگیزه.نکته مهمش جذاااابیت شیوه ی آموزشش هست.واقعا با علاقه و شور ادامه میدید

6 پسندیده

علیه برنامش حرف نداره یعنی ازoxinchanelبهتره.دانش کنین

5 پسندیده

من ازش لذت بردم ممنون

5 پسندیده

نرم افزاری بسیار کاربردی

4 پسندیده

سلام چرا تو جعبه لایتنرز تلفظ خیلی. از لغات پیدا نمیشه!!!

3 پسندیده

سلام.بسیار کاربردی و مفید است.

3 پسندیده

روش اموزش خیلی خوبه خیلی شیرینه و ادم انگیزه پیدا می کند برای مطالعه زبان

5 پسندیده

بسیار عالی و کاربردی

6 پسندیده

بسیار نرم افزار خوب و کاربردی است

6 پسندیده

خوبه تا اینجا موندم بخرم یا نه

4 پسندیده

من داستان اولو تا وسطبا ترجه جلو رفتم از اون به بعد ترجمه پولی شد

3 پسندیده

عالی هستید وبهترین هستید!

3 پسندیده

برنامه زبان شناس بهترین برنامه یادگیری زبان موجود در کافه بازار است من از نسب این برنامه بسیار راضی هستم با تشکر از تمامی دستاندکاران

3 پسندیده

خییییییلی خوبه واقعا، عالیه

5 پسندیده

دوست دارم هر موقع که صلاح میدونم به جعبه لاینتر دسترسی داشته باشم،۳ روز به مرور بعدی یا… رو بردارید

3 پسندیده

نرم افزار خوبی است. خسته نباشید.

3 پسندیده