ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

بسیاربسیار عالی موفق و پیروز و سربلند باشید

5 پسندیده

با سلام من راههای زیادی رو برای اموختن زبان امتحان کردم. انصافا این نرم افزار حرف نداره . هر روز با اشتیاق میام سراغ نرم افزار زبانشناس. عالیه از شما ممنونم

5 پسندیده

نرم افزار عالی هست در میون سایر برنامه ها زبان آموز

4 پسندیده

برنامه خوب و کاربردی است

4 پسندیده

نرم افزار خیلی عالیه با استفاده از این نرم افزار لغات زیادی یاد گرفتم

5 پسندیده

عالی بود فقط ای کاش ترجمه متنی هم داشت البته بصورت مرحله ای قابل مشاهده باشه

4 پسندیده

نرم افزار بسیار زیبا

3 پسندیده

خیلی عالی به یادگیریم داره کمک میکنه,واقعا خسته نباشین

4 پسندیده

سلام و خسته نباشید نرم افزار فوق العاده ای هست طوری طراحی شده که انگیزت رو بیشتر میکنه سعی میکنی هر روز شاخص لغات طول زنجیر رو بالا نگه داری

4 پسندیده

یکی از بهترین نرم افزارهای اموزش زبان

3 پسندیده

برنامه ی بسیار عالی برای یادگیری زبان، امیدوارم با بروز رسانی هایی که انجام میدید بهتر و بهتر بشه.

5 پسندیده

در هر درس واسه کلمات، گزینه ای واسه تلفظِ کلمه موجود نیست. لطفا این مورد رو بررسی بفرمایید

5 پسندیده

توی جعبه لایتنر ۶۰درصد کلمات رو برای تلفظ میزنه واژه پیدا نشد،این خیلی مهمه درستش کنید لطفاااااااااا،زووود

5 پسندیده

دوست گرامی این مورد در برنامه ما وجود داره. در آپدیت های بعدی انشالا

2 پسندیده

تا حالا که خوب بوده لطفا برایم ایمیلهای درسی را بفرستید

3 پسندیده

برنامه بسیار عالی است.ممنون ازشما

4 پسندیده

عالی بود عالیه عالی …

5 پسندیده

به نظر برنامه خوب و مفیدی میاد . دنبال یادگیری زبان هستم . امیدوارم این برنامه بتونه بهم کمک کنه

4 پسندیده

من تاحالا چندین باره تصمیم گرفتم زبان انگلیسی رو یاد بگیرم؛ اما موفق نشدم

برنامه شما انقدر جالبه که من داستان جوجه اردک زشتو با لذت دیروز تاحالا ۲۰ باره که گوش کردم و اصلا برام خسته کننده نبود

امیدوارم هرچه زودتر زبان انگلیسی رو به کمک شما دوست عزیز یاو بگیرم و این برنامه رو به بقیه معرفی کنم که تاثیر بسزایی تو موفقیتم داشت

با ارزوی سلامتی و موفقیت برای شما

6 پسندیده

سلام میشه لطفا راهنمایی کنید آیا راهی هست که داستان ها پشت هم یا یکی را چندبار بشه گوش داد یا اینکه هر بار بعد از تمام شدن یک داستان باید حتما داستان بعدی رو انتخاب کنیم. در اصل من میخوام وقتی مشغول کاری هستم یا رانندگی بتونم داستان ها رو پشت هم گوش بدم بدون اینکه نیاز باشه هر بار خودم کلیک کنم روی اونها ممنون میشم اگر راهی داره راهنمایی کنید.

و یک موضوع دیگه که کمی از انگیزه من کم کرد برای کار با این برنامه این بود که چند مرتبه تلاش کردم تا زنجیره رو بسازم و حفظ کنم ولی به علت اختلاف ساعتی که ما با ایران داریم که سه ساعت و نیم هست برنامه اینجا ساعت هشت و نیم شب میره رو فردا برای همین من نمیتونم وقتم رو باهاش تنظیم کنم به طور مثال من شب ساعت نه شب بچه هامو میخوابونم و میام سراغ برنامه و درسم رو کار میکنم و زنجیره ایجاد میشه و فرداش ساعت دو ظهر وقت پیدا میکنم و درسم رو انجام میدم ولی این برای من جزء زنجیره حساب نمیشه و فرداش که روز سوم هست من میرم سراغ برنامه زنجیرم تشکیل نشده یعنی بجای دوازده شب هشت و نیم شب برنامه میره برای فردا و چندین بار این مسئله برای من پیش اومده و زنجیرم رو از دست دادم تا متوجه این موضوع شدم.

اما با تمام اینها چیزی از مفید بودن و ارزش این برنامه کم نمیکنه و واقعا اگر با پشتکار ادامه داده بشه تاثیرش فوق العاده هست ولی متاسفانه با تمام نیازی که من به دانستن زبان انگلیسی دارم اما به دلیل یاد نگرفتن پشتکارم رو از دست دادم.

3 پسندیده