ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

دوست گرامی. اپلیکیشن کافه بازار فعال میمونه و حتی آپدیت هم میشه بنابراین این حرفی که شما میزنید زیاد صحیح نیست و اختیار دست شما هست.
اپلیکیشن جدید در ساختار کافه بازار جای نمیگرفت که مجبور شدیم مستقل کنیم.

4 پسندیده

سلام آقای ناصری عزیز …

من واقعا عاشق زبانم و با علاقه میخونم . روش های متنوع و کتابهای مختلفی رو هم امتحان کردم … صوت های نصرت … کتابهای لیندا لی و گرامر این یوز و ۵۰۴ و کلاس های زبان . اموزش در خواب و … .
و الانم که تازه شروع کردم به استفاده از برنامه شما …

به نظرم شیوه شما خیلی جالب تر و مهیج تر اومد . همینطور متوجه شدم که روند یادگیریم وقتی فیلم جدید اهنگ جدید یا کتاب جدیدی رو میخونم خود به خود بهتر میشه و اینکه تا وقتی دامنه لغات خیلی پایینی داشتم عملا خوندن گرامر بی فایده بود … و یه چیز دیگه هم که فکر میکنم خیلی کمکم میکنه فرهنگ لغت آکسفورد هست بدون خوندن ترجمه فارسی و با خوندن توضیح انگلیسیش معنی کلمه رو که متوجه میشم دیرتر فراموش میکنم … البته چیزی که واضحه اینه که به نظرم فیلم و اهنگ موثر تر هست . همونطور که ما فارسی رو کتابی حرف نمیزنیم واسه اونام همینطور هست در واقع اصطلاحاتشون رو اگه میشد یاد گرفت خیلی کمک میکرد

7 پسندیده

کمک زیادی کرد و باعث گسترده شدن دایره لغات و یادگیری اسان لغات واصطلاحات میشود

6 پسندیده

عالی امیدوارم شما هم لذت ببرید

4 پسندیده

اگه قابل بدونید یه پیشنهاد میخواستم بدم…
اگه یه کانال تلگرام بزنید واسه نکاتی که میگید یا راهنماییهایی که میکنید فکر کنم بهتر از ایمیل باشه…:blush:

8 پسندیده

سلام بنظر بنده نرم افزار کاملی است.با تشکر

4 پسندیده

آقای ناصری من میخوام از طرفتون جوابش رو بدم اگه اجازه بدید:grinning:
قبلا هم این پیشنهاد داده شده و آقای ناصری گفتن که چون مدیریت کردن گروه در تلگرام کار دشواری هستش بهتره که این کار صورت نگیره،تو همین تالار گفتمان هم میتونید خیلی راحت سوالاتتون رو بپرسید .

8 پسندیده

من دو ماه که از زبانشناس استفاده میکنم. دایره لغات من تو این مدت خیلی گسترده شد خیلی ازش راضی ام

8 پسندیده

برنامه.عالیه واقعا دمتون گرم

4 پسندیده

بسیار خوشحالم که محیطی امن برای یادگیری آسان زبان طراحی کردید

4 پسندیده

تازه شروع کردم
ولی فکر کنم اگه باهاش جلو برم
نتیجه میگیرم

5 پسندیده

این برنامه برای لیسنینگ خوب . من تو لیسنیگ مشکل داشتم و نمیدوتستم چی کار کنم . ولی ایراد اول . باید انلاین شد و گوش داد یا از زبان شناس استفاده کرد . 2 داستانها از جای دیگه و به صورت ان لاین باید گوش داد . 3 محل لغاتش. که میزنی بره لایتنر بلافاصله تموم میشه و محدو ده . وایکاش ازمون هم داشت .خیلی خوب میشد . باز با این نقوص خوب . من خوشم اومده .برای زبانهای دیگم میتونید بزارید .مثل ژاپنی ،المانی ،و…

5 پسندیده

اگر از قبل مطالب مورد نیاز دانلود شده باشه، نیازی به آنلاین بودن برای خیلی از موارد نیست. به جز دیکشنری و تلفظ. البته دیکشنری آفلاین هم یکی دو تا گذاشتیم که سعی میکنیم بهتر هم بشه.

4 پسندیده

عالی و بی نظیر ، به من خیلی کمک کرده

5 پسندیده

من زبانم خیلی بد بود. در حدی که تو امتحان های پایان ترم فقط در حد قبولی بلد بودم. همیشه تو زبان ضعف داشتم. وقتی میخواستم شروع کنم زبانو بخونم میگفتم من باید برگردم از صفر شروع کنم چون میدونستم از پایه مشکل داشتم و یه مشکلم این بود که اگر میخواستم مکالمه خودمو قوی کنم میدیدم که از قواعد هیچی نمیدونم و وقتی به قواعد متوصل میشدم میدیم تو مثال ها من قدرت ترجمعه ندارم و دایره لغاتم ضعیف بود.

من برنامه های زیادی عوض کردم اما به دلایلی نشد کلاس زبان برم و تاحالا کلاس زبان نرفتم. اما این برنامه شمارو که دیدم فهمیدم که با برنامه های ایرانی دیگه آموزش زبان خیلی فرق داره چون شما از ابتکار های جالبی توش استفاده کردین. من مطمعنم اگه مطالعاتمو زیاد کنم و بصورت مداوم از برنامه تون استفاده کنم مکالمه من حتما درست خواهد شد چون الان که استفاده میکنم تغییرات خودمو دارم مشاهده میکنم.

6 پسندیده

همون بهتر که وقت و پولتون رو برای کلاس رفتن هدر ندادید چون به درد نمی خوره،البته امیدوارم این حرف من به کسایی که کلاس رفتن و براشون مفید بوده بر نخوره،ولی تجربه ثابت کرده که واقعا کلاس آموزشی به اون اندازه ای که براشون تبلیغ می کنن و تو باید براشون وقت و هزینه صرف کنی بازده ای نداره ،من که خودم خیلی از این نرم افزار راضیم و تا الان خیلی بهم کمک کرده ،فقط بهتون پیشنهاد میدم طبق روشی که مشاوره هاشون میگن داستان ها رو مطالعه کنید ،چون اون جور که من باهاشون در ارتباط بودم در قسمت ارتباط با ما در داخل اپلیکیشن هم به خوبی جوالگوی سوالات کاربرا هستند و بهشون مشاوره میدن .

7 پسندیده

عالیه ممنونم دمتون گرم ایولا

5 پسندیده

تا حالا که کمی استفاده کردم و به نظرم نسبت به نرم افزار های دیگر خیلی موثرتره.

5 پسندیده

قدر دان زحمات شما هستم

5 پسندیده

عااااالییییییه، سپاسگزار از طراحان و برنامه نویسان محترم

5 پسندیده