ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

راستش من یه مدت کلاس میرفتم لغت حفظ میکردم اما لغت ها بعد یه مدت یادم میرفت. البته از یه روش کدینگ برای لغات هم استفاده کردم که خوب بود و به یادگیری سریعتر و طولانی تر شدن مدت ماندگاری لغات کمک کرد اما مشکل این بود که من خیلی کم میتونستم ازشون استفاده کنم و در واقع وقتی میخواستم به انگلیسی صحبت کنم همشون یادم میرفت یا نمیدونستم اصلا باید چیو بکار ببرم و یا کلی باید مکث میکردم تا بفهمم معنی این کلمه به انگلیسی فلان میشه .ولی یه روش دیگه هم بهم کمک کرد .نرم افزار نصرت رو گوش میدادم.تکنیکش به تکنیک شما نزدیکه به نظرم، من فقط با گوش دادن بهش و تکرار جملات کوتاهش میتونستم هم کاربردی تر لغات و یاد بگیرم و هم بتونم یکم صحبت کنم و اینکه گرامرو خیلی بهتر و آسونتر یاد میگرفتم.اما مشکلی هم که به نظرم این برنامه داشت این بود که بسیار محدود بود به یکسری از صحبت های روزمره و خیلی کم.هیچ سطح پیشرفته ای نداشت و دایره لغات هم به نظرم بسیار ابتدایی و کم بود.

در محیط کاری که هستم یاد گرفتن مکاله زبان یه جورایی ضروریه.اینکه بقیه میتونن خیلی راحت صحبت کنن و تو نتونی خیلی بده. پس با انگیزه زیاد دنبال یه راه دیگه هم گشتم که هم مثل برنامه نصرت بتونم تو موبایلم داشته باشمش و موقع رفتن و برگشتن از سر کار گوش بدم و تکرار کنم و هم لغاتای بیشتری رو یاد بگیرم و لیسینینگمم خوب شه(به نظرم این راحترین روشیه که میشه ناخودآگاه زبانت کم کم خوب شه) نرم افزار شما فک کنم تمام چیزیو که میخواستم داشت. بعلاوه وقتی روش و تکنیکاتونو میخوندم میدیم واقعا باید همینطور باشه چون همسر بنده هم دقیقا همین شیوه ها رو برای صحبت کردن و مکالمه در محل کارش استفاده میکنه با اینکه هیچ کلاسی نرفته اون خیلی خیلی فیلم میدید و همیشه جمله های فیلم ها رو با همون لحن و صدا تکرار میکرد.فیلم دیدن باعث شد دایره لغاتش خیلی بالاتر بره و از همه مهمتر لیسینیگ خیلی خوبی داشته باشه. منم به تازگی همراهش فیلم میبینم واسه من تاثیر داشت ولی کم بعلاوه من هیچوقت مثل ایشون تکرار نمیکردم و در واقع اعتماد بنفس صبحت کردن و ندارم.این شیوه ای که شما فرمودین در مورد نحوه یادگیری به وسیله فیلم به نظرم خیلی خوب و هدفمند تره.

تمام اینارو گفتم تا بگم با اطمینان از شیوه آموزشیتون و با انگیزه میخوام شروع کنم.امیدوارم بتونم کاملش کنم و نصفه پیش نرم.

9 پسندیده

خیلی خوبه . فقط اگر در نموداره ها و ارزیابی توضیح بیشتری باشه بهتر میشود تا زبان اموز سر در گم نشود

5 پسندیده

خیلی عالی وکامل هس ولی نیاز به مداومت داره

5 پسندیده

برنامه بسیار خوبی هست و ارزش داره.

5 پسندیده

مفید و موثر و کاربردی، واقعا سپاسگزارم

5 پسندیده

برنامتون تو اجرا پشتیبان گیری و بازیابی پشتیبان افتضاحه دو سه ماهی هست که برنامتونو خریدم خیلی خوشحال و راضی بودم اما با ارتقاء اون نظرم عوض شد تمام درسایی رو که دان کرده بودم از بین رفت .

4 پسندیده

دست مریزاد عالیه، واقعا برنامه کاربردی برای منه به بقیه هم پیشنهاد می‌کنم استفاده کنید…

5 پسندیده

یکی از دلایلی که این نرم افزار بسیار بسیار خوب هست اینه که همرا با زبان اموز گام برداشته میشه و زمانی که به ی سد میخوره زبانشناس این سد بر میداره و زبان اموز به جلو حل میده در واقع در یک کلام گروه زبانشناس دارن حمایت میکنن و زبان اموز به حال خودش رها نمیکنن…این یعنی خلق یک پدیده در نوع خودش.چقدر زیباست که گام به گام همراهت هستن و اجازه نمیدن رها کنی تا به هدفت برسی اگر خود فرد بخواد.این خیلی ارزشمنده خدا قوت.

8 پسندیده

سلام .خدا قوت
تلاش شما برای ارتقا سطح علمی و استفاده بهینه و کاربردی از امکانات دردسترس ستودنی است .
قطعا با استفاده صحیح و به اندازه که مبتنی بر راهنمایی های شما باشد برنامه کاملا کاربردی است . سپاس

6 پسندیده

عالی هست فقط ترجمه قسمتهای دیگه هم باشه دیگه کامل کامله

5 پسندیده

بسیار عالیست ممنونتم داداش

5 پسندیده

اون موقع ها كه گوشي اندرويد داشتم واقعا يكي ار سرگرمي هام شده بود اپليكيشن شما.ولي حالا كه iosدارم واقعا دلم ميخواد اپ شما رو روي iosهم داشته باشم.
واقعا چرا بچه هاي زبان شناس براي ios دست به كار نميشيد؟؟؟؟
واقعا حيفه

4 پسندیده

عالی…تبریک به خلاقیتتون

5 پسندیده

من به تازگی در یک هتل 4 ستاره در قسمت پذیرش مشغول شدم. .در به در دنبال نرم افزار ها و کلاسها بودم از طرفی شیفت کاریم چون عصر بود نمیتونستم در کلاسهای معتبری مثل گلدیس ثبت نام کنم به ناچار در یه کلاس سطح پایین ثبت نام کردم که کلاسهاش بی نظم برگزار میشد و خیلی کند پیش میرفتیم ، زده شدم از کلاس زبان

بعد دنبال نرم افزار ها رفتم که اکثرا خسته کننده بودند مثل 504 و… از طرفی ادم هم لغت رو حفظ میکنه وقتی میخوای مکالمه کنی انگار نه انگار که اون لغت رو حفظی بعد که نرم افزار رو باز میکنی تا لغت رو میبینی یاد معنیش میوفتی

اینکه نرم افزار شما هم صوتی با لهجه مناسبه وهم تصویری و داستانیه لغت در قالب داستان در ذهن ادم میشینه که خیلی یادگیریشو اسونتر میکنه ،از طرفی یه جذابیتی هست برای ادامه دادن وقتی داستانی رو شروع میکنی مشتاقی ببینی اخرش چی میشه .

یک مشکل کوچک هم اگر حل بشه نرم افزارتون محشر میشه ، اون هم اصطلاحات انگلیسی هست به فرض مثال go away ادم وقتی معنی تک تکش رو میزنه به دیکشنری میشه برو دور ولی معنیش اونجا /گم شو/ هستش. بازم متشکرم از برنامه بسیار خوبتون تنها نرم افزاریه که دوست دارم بازش کنم و باهاش زبان بخونم .
به امید پیشرفت روز افزونتون

6 پسندیده

دوست عزیز با توجه به اینکه ios قوانین بسیار سختگیرانه ای نسبت به اپلیکیشن های ایرانی داره نوشتن اپ ios با توجه به هزینه های بالای اون فعلا ریسک بالایی داره.

در ضمن با این وجود ما فراخوانی برای جذب نیروی ios برای همکاری در این مورد در وبسایت دادیم ولی هنوز همکار مناسبی پیدا نکردیم.

2 پسندیده

خیلی خوبه من باهاش لذت می برم

4 پسندیده

عالیه. تا الان که خوب بوده ایده و طرح جالبیه فقط اگه میشد لغاتی رو که نشانه گذاری کردیم بیشتر یادآوری میکرد بهتر بود

5 پسندیده

فوق العاده ست. دارم ادامه میدم. و امیدوارم تا آخرش برم.

5 پسندیده

بسیار خوب اگر قسمتی برای اسپیکینگ هم در آینده در نظر بگیرین بهتر میشه

5 پسندیده

برنامه خوبی است البته اگر برای تمام بخش های آن ترجمه فارسی قرار دهید بهتر میشه

5 پسندیده