ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

روش منحصر به فرد و کاربردی

4 پسندیده

خیلی خیلی ممنونم از نرم افزار خوبتون و مشاوره های خوبی که بهم دادید…واقعا بهم کمک کرد

5 پسندیده

سلام
ببخشید شما حالتی ندارین که مثلا برای چند روز از نرم افزارتون استفاده کنیم بعدا سرویس های پولی رو بخریم
با تشکر

4 پسندیده

اکثر دوره های انگلیسی در این اپلیکیشن رایگان هست و برای امکانات برنامه هم فکر میکنیم به اندازه ی کافی برای تصمیم گیری مناسب امکانات رو به صورت رایگان و دمو قرار دادیم.

3 پسندیده

بیسار عالیست. از زحمات شما سپاسگذارم.

4 پسندیده

م رسی متشکرم از شما خیلی خیلی لظف می کنید

4 پسندیده

نظر خوبی است، تشکر تشکر

4 پسندیده

عالی خیلی توپ مرسی که رایگانه

4 پسندیده

با سلام
بنده واقعا از این طرح خلاقانه و هوشمندانه شما تشکر میکنم. من پاور انگلیش رو قبلا بصورت عادی میخوندم اما الان داخل نرم افزار زبان شناس به کمک جعبه لایتر اون خیلی راحتر و جذابتر دارم ادامه میدم.
دوستدار شما علی

5 پسندیده

عالیه.فقط کاش یکم ارزونتر بود میتونستیم از همه امکاناتش استفاده کنیم.

4 پسندیده

بسیار عالی …برنامه ی منحصر بفردی شده

5 پسندیده

برنامه خوبیه فقط یکم نامرتبوسطوحش.دقیقا مشخص نیست هر سطحی رو از کدوم درس شروع کنیم و کاش یه یاداور داشت وقتی تو یه روز بهش سرنمیزدیم یاداوری میکرد و با یه سری پیامهای نشاط اور جذابتر میشد

4 پسندیده

سلام من هر روز نظرات رو می خونم ولی آقای ناصری هر جا ازش تعریف شده جواب میده اصلا انتقاد پذیر نیست

3 پسندیده

نرم افزار خیلی عالیه

5 پسندیده

اتفاقا نظر من دقیقا عکس نظر شماست و به تو این مدتی که اینجا بودم هرجا یه ایرادی چیزی بخوان بگن جناب ناصری پاسخ میدن و در کل ازاونجا که تقریبن همیشه آنلاین اند ؛ هرجا نیاز باشه استاد جوابگو هستند .

4 پسندیده

واقعا عالیه … دمتون گرم

3 پسندیده

واسع فن شنیداری عالیع

5 پسندیده

سیستم آموزشی این نرم افزار را جهت یادگیری مکالمه بسیار موثر میدانم

4 پسندیده

عالیه! فقط کاش پرداختهاش بصورت ماهانه هم انجام میشد!

3 پسندیده

نرم افزار کمک اموزشی عالی و کاربردی هست

4 پسندیده