Photographers

سلام متین جان.
یه وقتایی که دلتون میگیره، اون موقع هایی که فکر میکنین دنیا رو سرتون خراب شده تشریف ببرین حرم، هیچ کاری نمیخواد بکنین، فقط بشینین، مردمو نگاه کنین، کسانی که با وجود مشکلات شدید اقتصادی ، گرفتاریهای مختلف و کلی نارضایتی، از راههای خیلی دوری تشریف آوردن. به این فکر کنین که اونجایی که شما نشستین جائیه که خیلیا آرزوشو دارن ولی تواناییشو نداردن که اونجا باشن. مطمئنم نتیجه ی خوبی میگیرین. امتحان کنین لطفا. التماس دعا :innocent::bouquet:
یه وقتی فکر نکنین که وحید آخونده. نه عزیزان منم یه آدمی هستم که با کلی نارضایتی دارم تو همین مملکت زندگی میکنم ولی عملکرد بد بعضی از عالمهای بی عمل و مزور نباید اعتقادات مارو ضعیف کنه.

5 پسندیده

شیراز خوشگلم
دعوتتون میکنم به دیدن یکی از بهترین زیبایی های شهرم

6 پسندیده

سلام، درسته کاملا حق با شماست.
شیراز شهری تاریخی و پر از زیبایی، هنر و البته مردمی هنرمنده. سپاس از اشتراک گذاری و ممنون از دعوتتون. :pray::bouquet:

3 پسندیده

سلام آقا متین؛ وقت خوش :relaxed::hibiscus:
اولین باره این جا می بینم تون؛ خوشحالم از حضورتون.
خوب و بد تعبیر ذهن ماست و ماتریکس…
لطفاً حتی ذره ای حس گناه نکنید، نه در این مورد بلکه در تمام مواردی که حس می کنید شایسته‌ی سرزنش هستید!
رفتن به این مکان های معنوی و بودن در اون ها میدان انرژی مثبت و حس نابی داره همراه با آرامش و رضایت قلبی که بهتره هر چند وقت برای شارژ انرژی مون یه سری بزنیم.
اما اینکه من نرفتم یا نخوام برم میشم آدم بده، صد البته که اشتباست.
خدایی که من شناختم، ما رو با تک تک تاریکی ها و روشنایی هامون دوست داره پس ما هم باید با خودمون همین طوری باشیم :smiling_face_with_three_hearts::blue_heart:
زنده و جاودان باشید به عشق‌ق :sparkles:

6 پسندیده

برداشت عسل از ۳ کندو ،تقریبا ۱۷ کیلو ،بفرمایین :honey_pot::honeybee: کاش بیشتر بود و به هر زبانشناس عزیز ۱ گرم ارسال می کردم :blush:

7 پسندیده

اگه انگلیسی بدون تلاش می خونید بیاید…

5 پسندیده

In last year, I wanted to Take a souvenir photo with a face mask
1400,Mashhad,Imam Reza Holy Shrine

7 پسندیده
5 پسندیده

ماشاالله آقا مهدی گل :rose:

5 پسندیده

Hello my dear friend.
Thanks a lot.
Very good & excellent.
Mostafa

4 پسندیده

وااااااااااای ماشالله تشکر از ارسال قشنگت و مرسی که دلمونو آب کردی عباس جان
دهنمون ام آب افتاد.
حالا این برادران و خواهران تلاشگر تولید کجان؟
چند تان؟

5 پسندیده

مصطفی جان ۴ تاکندو داشتم ،یکیشون به فنا رفت و از سه تا کندو استحصال شد ،انشاالله سال آینده اگه بچه دادن ،کندو بیشتر شد ،براتون می فرستم الان کمه ،شرمنده :pray:t3::star_struck::honey_pot:

5 پسندیده

کوهنوردی امروز،:pensive: سهراب از دست رفته ،سیاوش هم داره فید میشه :pleading_face: پادکست به جاهای دردناکی رسیده :cry:

ولی خوب این رنگین کمان کوچولو یکم شادم کرد :star_struck::rainbow:

8 پسندیده

سلام تشکر از شما عباس عزیز
گلی بزرگوار
همیشه پر برکت باشه ان شاء الله همه ی کندوهای شما و دعا می کنم هرسال چند برابر بشن
لطف دارین شما
شاد و پیروز باشید. :rose:

5 پسندیده

به به چه زیبا
فقط هنرمندی چون شما میتونه شکارچی لحظه های ناب طبیعت قشنگ باشه
شاد و تندرست باشی عباس جان

5 پسندیده

سپاس مردبزرگ صفاهان :hibiscus::pray:t3:

5 پسندیده

به به عباس جان نوش جونتون، انشالله در سالهای آتی اوقدر محصولتون زیاد بشه که بتونین به هر زبانشناس یک کیلو عسل هدیه کنین. :yum::honey_pot:

مناظرتون مثل همیشه عااااالی. :clap::clap:

قبول باشه مهدی جان انشالله هرسال قسمتتون بشه، ما رو هم دعا بفرمایین. :innocent:

5 پسندیده

سلام به همه، من هر دوسه سال یه بار آشپزی میکنم اونم اینجوری. :see_no_evil:

11 پسندیده

ماشاالله به اونی که باعث و بانی عشقه
واقعا آفرین

5 پسندیده

انشاالله :+1:

من دوسه سال یکبار در فکر غذا نیستم و آشپزی نمی کنم :laughing: همانا شکموها از بندگان نیک خدا هستند :star_struck:
خوبه کوکوی شما ،وانرفته ،آفرین :clap::clap:

5 پسندیده