Photographers

کوهنوردی امروز :star_struck:

8 پسندیده

سلام عباس جان عالی و چشم نواز
جای همه ی ما خالی
شاد و تندرست باشی

5 پسندیده

![

عصر همگی بخیر
دره کال جنی _ طبس _ استان خراسان جنوبی

میگن قدیما محل زندگی ارواح و عجنه بوده میگن هنوز به هنگام شب میتونی صداشونو از توی کال بشنوی که جیغ و فریاد میزنن :prayer_beads::joy:
جای قشنگیه کمی پیاده روی کنی میرسی به یک رودخانه توی دل این کال

7 پسندیده

جدی😱شماهم یبار امتحان کنید ببینید صداشونو میشنوید بعد اینجا گزارشو بفرستید

6 پسندیده

جای قشنگی هست عاشق شکل دیواره هاشم یه قسمت هست کلا حفره حفره است
ما که روز رفتیم بازم صدای جن می اومد😅
هر کی رفت قبل غروب برگرده که جنا نگیرنش😂

5 پسندیده

سلام ، :joy::fire:غروب بشه مثل میگ میگ باید اسکیپ کنی

6 پسندیده

سلام ، بله جای بسیار قشنگیه :joy: مخصوصا وسط هاش انگار یک اومدی توی یک مکان ناشناخته و بسیار غریب ! ولی جنی در کار نبود شاید رفتن ناهار چون ظهر بود :joy::prayer_beads:

5 پسندیده

سلام به همه دوستان خوبم، وقتتون بخیر. :rose:
از همه ی دوستان خوبی که با ارسال تصاویر زیباشون باعث شدند حال و هوای من و دیگر عزیزان بهتر بشه سپاسگزارم. :bouquet:
امروز نایب الزیاره همه ی عزیزان بودم در حرم مطهر رضوی و حیفم اومد دوستان خوبمو در ثوابش شریک نکنم پس نیت کنین و شروع کنین با زمزمه ی زیارت نامه ی مختصر آقا و از دعا برای من هم فراموش نکنین لطفا. :pray:

این روزا حرم سیاه پوش اصحاب کربلاست.ببینین و از صحنها رد شین تا ببرمتون کنار ضریح حضرت.

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

اگه حال دلتون خوب شد برا منم دعا کنین. :rose::innocent:

11 پسندیده

سلام وحید جان
واقعا عالیه
قربون قدمهای با صفات
سپاس واژه ی کوچکی است این همه لطف
دل ما رو بردی حرم با صفا
به قول صفای اصفهانی

غزلیات صفای اصفهانی

دل بردی از من به یغما ای ترک غارتگر من

دل بردی از من به یغما ای ترک غارتگر من
دیدی چه آوردی ای دوست از دست دل بر سر من
عشق تو در دل نهان شد دل زار و تن ناتوان شد
رفتی چو تیر و کمان شد از بار غم پیکر من
می سوزم از اشتیاقت در آتشم از فراقت
کانون من سینهٔ من سودای من آذر من

7 پسندیده

:heart:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

5 پسندیده

:hibiscus:

:pray:t3:

5 پسندیده

سلام ، زیارت قبول :smiley::prayer_beads:
ولی ما کلا ۳۰ دقیقه تا حرم راه هست :pensive: با بدان نشستیم خوبم نشدیم :joy:، الان ۶ سالی میشه حرم نرفتم

4 پسندیده

سلام سلام
خدارو شکر که وقت ناهارشون بوده
ما با خودمون جن گیر برده بودیم برا همین کاری بهمون نداشتن:joy::joy::joy:

4 پسندیده

سلام متین جان.
یه وقتایی که دلتون میگیره، اون موقع هایی که فکر میکنین دنیا رو سرتون خراب شده تشریف ببرین حرم، هیچ کاری نمیخواد بکنین، فقط بشینین، مردمو نگاه کنین، کسانی که با وجود مشکلات شدید اقتصادی ، گرفتاریهای مختلف و کلی نارضایتی، از راههای خیلی دوری تشریف آوردن. به این فکر کنین که اونجایی که شما نشستین جائیه که خیلیا آرزوشو دارن ولی تواناییشو نداردن که اونجا باشن. مطمئنم نتیجه ی خوبی میگیرین. امتحان کنین لطفا. التماس دعا :innocent::bouquet:
یه وقتی فکر نکنین که وحید آخونده. نه عزیزان منم یه آدمی هستم که با کلی نارضایتی دارم تو همین مملکت زندگی میکنم ولی عملکرد بد بعضی از عالمهای بی عمل و مزور نباید اعتقادات مارو ضعیف کنه.

5 پسندیده

شیراز خوشگلم
دعوتتون میکنم به دیدن یکی از بهترین زیبایی های شهرم

6 پسندیده

سلام، درسته کاملا حق با شماست.
شیراز شهری تاریخی و پر از زیبایی، هنر و البته مردمی هنرمنده. سپاس از اشتراک گذاری و ممنون از دعوتتون. :pray::bouquet:

3 پسندیده

سلام آقا متین؛ وقت خوش :relaxed::hibiscus:
اولین باره این جا می بینم تون؛ خوشحالم از حضورتون.
خوب و بد تعبیر ذهن ماست و ماتریکس…
لطفاً حتی ذره ای حس گناه نکنید، نه در این مورد بلکه در تمام مواردی که حس می کنید شایسته‌ی سرزنش هستید!
رفتن به این مکان های معنوی و بودن در اون ها میدان انرژی مثبت و حس نابی داره همراه با آرامش و رضایت قلبی که بهتره هر چند وقت برای شارژ انرژی مون یه سری بزنیم.
اما اینکه من نرفتم یا نخوام برم میشم آدم بده، صد البته که اشتباست.
خدایی که من شناختم، ما رو با تک تک تاریکی ها و روشنایی هامون دوست داره پس ما هم باید با خودمون همین طوری باشیم :smiling_face_with_three_hearts::blue_heart:
زنده و جاودان باشید به عشق‌ق :sparkles:

6 پسندیده

برداشت عسل از ۳ کندو ،تقریبا ۱۷ کیلو ،بفرمایین :honey_pot::honeybee: کاش بیشتر بود و به هر زبانشناس عزیز ۱ گرم ارسال می کردم :blush:

7 پسندیده

اگه انگلیسی بدون تلاش می خونید بیاید…

5 پسندیده

In last year, I wanted to Take a souvenir photo with a face mask
1400,Mashhad,Imam Reza Holy Shrine

7 پسندیده