Photographers

سلام و عرض ادب
خواهش می کنم وظیفه ی ماست که بهترین روز زندگی بهترین دوستان را بیاد داشته باشیم اول سومین ماه هر چندمین سالت مبارک و شاد باشی هر لحظه به لحظه ی زندگی :rose:

5 پسندیده

قربونت آقای باقری عزیز اسم عزیزت رو بگو برام سخته با فامیلی صدات بزنم بزرگوار
عکس زیبات مث مرام قشنگت زیباست و پر از روشنایی و چشم دید در شب میخواد که همه ی ما الحمدلله داریم.
چشم نزنم همگی بگین ماشالله

6 پسندیده

مهربونی و محبتتون بادوام:sunflower::sunflower::sunflower:

5 پسندیده

ممنون عباس آقای گل

4 پسندیده

مرسی آقا مصطفی گل.
ارادتمندم.کوچیک شما حسین ام

4 پسندیده

سلام
به به حسین آقای گلم
سلام به روی گل ماهت
عزیزی

5 پسندیده

بزرگوای رفیق

5 پسندیده

سلام به همه و درود به عباس آقای عزیز، عکس و شعر هردو عالی و زیبان، ممنونم از اشتراک گذاریتون بزرگوار. :rose:

آفرین بر آقا مصطفی، هنرمند و بداهه سرای تاپیک، تشکر دوست مهربان. :bouquet:

احسنت به شما حسین آقای عزیز، عباس آقا به زیبایی تصویر ارسالیتونو توصیف کردن و من هم واقعا از اون لذت بردم.
ممنونم بابت اشتراک گذاری. ⚘

6 پسندیده

مسیر کوهنوردی امروز عصر :mountain_snow::star_struck:

8 پسندیده

کوهنوردی امروز ،همراه و همقدم با پادکست «شاهنامه خوانی» اپیزود ۲۴ جنگ رستم و سهراب :pleading_face::sweat:
درراه صعود هرروزیک قسمت از شاهنامه خوانی و تفسیرش رو گوش میدم ،همپابا داستانهای شاهنامه شادشدم ،گریستم،به فکر رفتم ،تو روزهای آتی بازم باید گریه کنم :pleading_face: سهراب به دست رستم …

7 پسندیده

سلام صبح بخیر عباس عزیز و دوستان گلم
چه زیباست
چه هنرمندانه هنر هنرمند بزرگ را با هنرت به تصویر کشیدی
هنر نزد ایرانیان است و بس
در پناه ایزد یکتا
شاد باشی گلم :rose:

5 پسندیده

وااای چرا نیاوردیش خونه؟
الان خارجیا جوجه تیغی تو خونه بزرگ می‌کنن. با خانوادش میاوردی پرورش میدادی :sweat_smile:
خیلی حیوون خونگی خوبیه تازه پشتتم بخاره می‌تونی ازش استفاده کنی :joy:

5 پسندیده

سلام عرفان جان
هر وقت تونست جوجه تیغی پشت خودش رو بخارونه اونوقت پشت عباس جانم میتونه
شاید از بچه هاشون بشه برای سنگ پا استفاده کرد چون یه ماساژی برای پشت اونا میشه با این پاهای سفت ما

6 پسندیده

خداخیرت بده مصطفی جان ،یه جواب عالی دادی محضر آقا عرفان ،ممنون ،مونده بودم چه کنم :star_struck::rofl:

6 پسندیده

جوجه تیغی قرار نیست خودشو بخارونه. ثابت بشینه یه جا، ما پشتمون رو میکشیم روش :rofl:

5 پسندیده

آقا عرفان چشم،میرم میارمش خونه :rofl::rofl: من تسلیمم :raised_hands:

5 پسندیده

کوهنوردی امروز ،پادکست شاهنامه خوانی وتعلیق عجیب در شاهنامه و احتمال شناسایی سهراب توسط رستم قبل از نبرد ،چه سحری داره قلم فردوسی جاااان ،ای وای کشته شدن سهراب رو درپیش دارم :pleading_face:

آسمون هم براین تراژدی ،دلخونه :relieved:

7 پسندیده

چه زیبا سرودی عباسم
یادم باشه یه سروده برای عباس آب آور گفته ام بیارم بذارم تو تالار

4 پسندیده

سلام ، این نوت ۹ دوربین خیلی خوبی داره ؟ نصف عکسا نوت ۹ دارن ، -_- من ۸ میلیون خورده ای پوکو ایکس تری پرو خریدم دوربینش اصن خوب نیست فقط بدرد گیم میخوره

5 پسندیده

دوربین خیلی خوب یعنی چی؟ نسبت به چه گوشی ای؟
ولی کلا تجربهٔ من از استفاده ازش خوب بوده و دوربینشم به نسبت قیمت و برند و چیزای دیگهٔ گوشی خیلی خوبه خب
ولی مثلا نسبت به ایفون سیزده مثلا ضعیف تره میتونیم بگیم
سرجمع دوربینش خوبه واقعا

4 پسندیده