Photographers

سلام و وقت بخیر خدمت شما دوستان هنرمند و هنردوستم :pray:t3::rose: ضمن تبریک میلاد امام علی ( ع ) و روز مرد خدمت شما بزرگواران، از حمایت و نظر لطف شما کمال تشکر رو دارم. قطعا نظر لطف و انرژی مثبت شما دوستان، برای من مشوقی خواهد بود برای ثبت لحظات زیبا و چشم نواز طبیعت :smiling_face_with_three_hearts::blush::rose:.

6 پسندیده

خیلی مچکرم.:heart::boom::star2::dizzy:

4 پسندیده

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما
متشکرم از اینکه از ما یاد کردید
من هم متقابلا این روز رو به شما و سایر دوستان تبریک میگم
روزگارتون پر از آرامش :tulip:

4 پسندیده

سلام و عرض ادب و احترام حضور شما و همه ی سروران گرامی
تشکر از شما و همه ی عزیزان تالار
این روز پر برکت را به شما و همگی دوستان تبریک عرض کرده و آرزوی سلامتی برای تک تک دوستان گلم در تالار دارم.

5 پسندیده

لطف داری وحید جان مهربان و عزیز
محبت شما بیکرانه و به من ثابت شده
ای ول گل تالار روزت مبارک
عباس عزیزم کمی سخنان گلش را بیاره که دلتنگش شدیم.
روزتان مبارک گل پسرای تالار

4 پسندیده

سلام سلام به عباس اقای عزیز
اقا مصطفی
اقا وحید و بقیه اقایون تالار
روزتون مبارک
شاد باشید و پیروز:rose::rose::rose:

4 پسندیده

دم خونه منتظره:heart_eyes::drooling_face:

8 پسندیده

سلام و درود بر شما یسنا خانم گرامی
تشکر از لطف شما
درود بر همه‌ی ایرانیان عزیز و محترم از مرد و زن

5 پسندیده

گروه واتساپ هنور پا بر جاست ؟

2 پسندیده

Yep

2 پسندیده

سپاس یسنا بانو ،سلامت و شاد باشید :hibiscus:

4 پسندیده

روز مرد با تاخیر مبارک

4 پسندیده

سلام آقاسورنا هموطن باذوق وبااحساس ودوستدارطبیعت بمعنای واقعی ودرعمل،نه صرفامثل بعضی‌ها درشعاروظاهری.
اول اینکه عکساتونوخیلی دوست داشتم مثل همیشه وواقعاممنونم که ازمحبت کردن به حیوانات دریغ نمی کنید،درموردنگرانی بابت دست زدن بهشون ویاانتقال بیماری وغیره،بایداعتراف کنم منم قبلنابخاطریسری باورهای مذهبی پوچ وبی پایه ازدست زدن به حیوانات پرهیزداشتم وازطرفیم نگران بودم اگه مثلا موهاشون به لباسم بچسبن،ممکنه خیلی مضرباشندخوشبختانه ازاون باورهای نادرست مدتهاست گذرکردم ووقتی سگهایاگربه هاروتوخیابون ویاپارک و…ببینم اگه باصاحباشون باشندازشون واسه نوازش کردن اجازه میگیرم واگرم تنهاباشندبدون نگرانی نوازششون میکنم،نکته دیگه اینکه حدودادوسه سالی میشه،بیشمارویدئو تویوتیوپ درباره حیوانات وخصوصاسگهاوگربه هادارم می بینم،یعنی حداقل دوسه روزیبارگاهیم هرروزالبته قبل ازفیلترینگ که خب بیشتر،هم یه کارتحقیقی دارم وهم علاقه منددونستن بیشتردرباره حیوانات هستم.تمام ویدئوها بازیرنویس انگلیسی بوده اند،اماازکشورهای مختلف اروپایی،آسیایی وامریکایی،پرواضحه که دراین بین تقویت زبانم هم مدنظرم بوده.
ویدیوهای خیلی خیلی زیادی دیدم ازخانواده هایکه برای چندین سال توخونه هاشون سگ یاگربه داشتندوحتی یبارهم نشنیدم،نخوندم وندیدم که این حیوانات معصوم ضرری برای خودشون یابچه های ازشیرخواره تانوجوونشون داشته باشن. وچه حکایتها،داستانهاوتجربه های بسیارجالب وزیبایی از نگهداری این مخلوقات باهوش وباوفا که تاحالانشنیدم وندیدم.صدالبته که مواردبهداشتی وسلامتی روبراشون فراهم کرده اند.
ببخشیدطولانی شد
قصدبی احترامی به اعتقادات مذهبی یاغیرمذهبی هیچ هموطن عزیزی نداشته وندارم،فقط خواستم تجربه امومنتقل کنم.
نمیدونم شايد بایدازآقاوحید
بزرگوارعذرخواهی کنم اگه کامنتم بی ربط به تاپیک هستش،یااگه لازمه پاکش کنم؟
واقعانمیدونم ،حس کردم شایدبدنباشه اینجادرباره تجربه ام کمی صحبت کنم.

5 پسندیده

سلام و درود
خیلی لطف دارید شما
ممنون از اینکه تجربتون رو عرض کردید. این دوست عزیزی که سوال داشتن راجب این موضوع رو تگ میکنم چون برای ایشون سوال شده بود چه کاری درست تره.
@anarad

این وسطم بگم دوستان آدرس خونه رو یاد گرفتن هر روز صبح منتظر قدم صبگاهیشون با من هستن:heart_eyes::grinning::star_struck:

6 پسندیده

درودبرشما

خواهش میکنم.امیدوارم مفیدباشه واسه دوستان.

ازبس که باهوشن وبااحساس وقدرشناس.

گفتم شایددوست داشته باشیدشمایاسایردوستان اینوبدونید
خب من عکسی که خودم گرفته باشم ازحیوانات فعلا توگوشیم ندارم اینجاباشتراک بذارم،ولی سرفرصت بتونم میفرستم.

4 پسندیده

خیلی مچکرم. اتفاقا قصد اینو دارم که به لطف خدا یکیشونو به رفاقت بگیرم. دونستن این چیزا لازمم میشه:heart_eyes:

5 پسندیده

یاد این عکس افتادم یبارهمینکه ازساختمون اومدم بیرون،اون دوتاموجودنازنین رودیدم که بی توجه به غوغاوسروصداهای مختلف روسیمهامشغول استراحت بودن،بقیه رونمیدونم ولی واسه من چنین صحنه هایی واقعاجذابن،اوناننشسته ان روسیمها،باخیال راحت خوابیدن،سکبال وراحت وآرام.
دوستان دوست داشتنی شماروزمین هستن ازمن اون بالایادرحال پرواز یادرحال استراحت.

اینام کوچولوهای نازخودمونن،راستش من بانگهداشتن پرنده هاتوقفس مخالفم والبته که شروع کننده نبودم،ونگهداری ازیناقناریهای ناز وزیباهم یه داستان تقریباغمناک داره که نمیخوام بهش اشاره کنم.وباخودم عهدکردم تازنده ام هرگزهیچ حیوونی که قراره توقفس باشه رونه بخرم،ونه عهده دارنگهداریش بشم.

6 پسندیده

to be honest
روز اولی که این تاپیکو دیدم از خودم پرسیدم آخه فروم زبان و عکاسی؟ اما امروز اولین چیزی که به ذهنم رسید این بودش که بیام اینجا
What’s happening to the world :joy:

پی‌نوشت۱: نقاط سیاهی که در تصویر مشاهده می‌کنید، پرندگان مهاجرند:sweat_smile: جاست زوم این :grin:
پی‌نوشت۲: کاش پروسه مهاجرت آدم‌ها هم فقط به دو عدد بال احتیاج داشت:joy::joy:

11 پسندیده

درود بر شما یسنای گرامی لطفتون مستدام. :rose:

4 پسندیده

درود بر شما، اینجا، جای همدلیه. ممنونم که نظرتونو به اشتراک گذاشتین. :rose:

4 پسندیده