Photographers

وای شغل آینده ام :pray:t2::rose::grin:
سپاس آقا عباس❤

5 پسندیده

ممنون از عکس اتون،دانلودش کردم با اجازه

5 پسندیده

باعث افتخاره ،قابلی نداره ،فقط ببخشید فایل رو دیدین؟

4 پسندیده

خیلی خوب نقاشی کردین.
:joy::joy::joy::joy::joy:

5 پسندیده

بله بله،جالب بود، سه بار تا ۹۷درصد میرفت لود نمیشد ببخشید دیر جواب دادم

4 پسندیده

ممنونم ازتون :pray::smiling_face_with_three_hearts:

:joy:؟ :laughing:

5 پسندیده

خواهش می کنم :pray: شما هم البته لطفتون شاملم میشه اگه مطالبی بود ارسال کنید :clap:
منتظر فیدبک و تفسیر فاخر شما هستم ،قطعا با احاطه ای که دارین بسیار جذاب ومفید فایده خواهد بود مهندس :pray::pray::pray:

4 پسندیده

Dedicated to all photographers in the Zabanshenas app

6 پسندیده

به امید خدا و درسایه تلاشتون ،چرا که نه :+1: دختر برادرم چهار سال هست قبول شده پزشکی همدان و دختر خواهرم هم پارسال قبول شد پزشکی کرمانشاه ،شما هم امیدوارم که قبول میشین ،انشاالله تخصص هم مختلف بخونین سه تا خانم دکتر با تخصص مختلف که پول ویزیت ما رایگان باشه :clap::clap::clap::clap::clap: :relaxed::stethoscope:

5 پسندیده

خیلی دوست دارم لحظه مرگم ،پلکم که بسته میشه با اینگونه صحنه ها بسته بشه و وداع کنم بازندگی :+1: البته هنوز تو برنامم نیست :sweat_smile: بره بکگراند ذهنم تا به وقتش ،وقت برا زندگی کمه ،برا مردن وقت زیاده :grinning::tada:

4 پسندیده

خیلی ممنونم ازتون :pray::smiling_face_with_three_hearts:
انشاالله اگر خدا بخواد :palms_up_together:t2:
من می خوام جراح قلب بشم :heart:

5 پسندیده

به امیدخدا،من هم دعا می کنم قبول شید و حتما بهم خبر بدین وقتی پزشکی قبول شدین یه هدیه براتون بگیرم ،تعارف نیست والکی نمی گم ،و یک خواهش بزرگ اگه جراح قلب شدید قلب انسانها رو جوری عمل کنید که خاطرات خوبشون از دست نره واگه تونستید خوبیها رو درقلبشون بولد کنید ،اگه تونستین با پنس دونه دونه دردها و غصه هاشون رو بکشید بیرون :pray::pray::pray::pray::pray: دیگه راهش رو خودتون یاد می گیرین واین که این مردم رنج دیده :pensive: یه پزشک مهربان می خوان :pray: خواهش خانم دکتر بالقوه و بالفعل آینده :100:

3 پسندیده

هرچند این تصاویر بسیار زیبا رو به عکاسان زبانشناس تقدیم کردین اما با اینکه من عکاس نیستم ولی به خودم گرفتم :joy:
بسیار زیبا و چشم نواز.

:blue_heart: :seedling:

3 پسندیده

خدا نکنه عباس آقا پاینده باشید و مانا.
این عکسهارو من حدود سه چهار سال پیش گرفتم. اون موقع یه گوشی LG مدل G2mini داشتم یادش بخیر.

شما لطف دارین ولی شکسته نفسی میکنین، ما اینجا عکسهای حرفه ای زیبایی از شما دیدیم.

3 پسندیده

همیشه رنگ سرخ آسمان نشانه ی غروب نیست.
گاه طلوعیست که نوید آغازی دوباره را می دهد.
مژده ی شروع یک روز خوب و با نشاط را.
شاد و سربلند و پیروز باشید.
@abbas_17

3 پسندیده

من متاسفانه از بچگی دستخط خوبی نداشتم ولی همینجوری خواستم اینو به خط خودم بذارمش. :person_facepalming:

5 پسندیده

سپاس مرد بزرگ :clap::clap::pray:ممنون از انگیزه ای که میدین :+1:

3 پسندیده

دوستان شبتون خوش ما صبح ساعت ۷ عازم صعود به علم کوه جان هستیم ،برامون دعا کنید ،به امید خدا چهارشنبه بالای قله خواهیم بود،جاتون رو خالی می کنم :pray: زنده باشید و سربلند :rose::rose::rose:

3 پسندیده

موفق و موید باشین انشالله.
به قول شاعر:
آن سفرکرده که صد قافله دل همره اوست،
هرکجا هست خدایا به سلامت دارش.
:innocent:

3 پسندیده

موفق باشین و به سلامتی برسین. ما هم از عکسهای بی نظیرتون بی بهره نزارین.

:blue_heart: :seedling:

3 پسندیده