Photographers

Taken by noushin in zabanshenas app :face_with_hand_over_mouth:

7 پسندیده

Hello friends :gem::hugs:

8 پسندیده

نگاهی متفاوت ،عالی و خوب ،بهتر از این مگه میشه ،قابسازی برا سوژه از خود سوژه :rose::rose::herb::hibiscus:

6 پسندیده

یه معرفی هم بفرمایید ،اگه کلوزآپ هم می‌گرفتین قشنگ درمیومد ،در کل عالی و چشم نواز ،بازی رنگها و تلالو نور :+1::+1::rose::rose::herb:

5 پسندیده

کوهنوردی امروز :mount_fuji:

5 پسندیده

در حال عبور تو ماشین کلوزاپ نمیشه گرفت،اینا لاله های امام حسینی هستند سر چهارراه بودند،

6 پسندیده

باسلام،من از کجا باید بدونم شما درحال حرکت با ماشین هستین :face_with_hand_over_mouth: عکستون خوبه ممنون از اشتراکتون :ok_hand:

5 پسندیده

خب دیگه منم گفتم که در جریان باشید :grin:

5 پسندیده

خوب امتحان می کنیم :microphone: ۱، ۲ ،۳
من در جریان قرار گرفتم :face_with_hand_over_mouth:
جدی عکستون باتوجه به عدم تعادل کافی و اینکه داخل ماشین بودین عالیه ،سوژه بکری بود ،ممنون از اشتراک ،درضمن یه فایل براتون ارسال کردم دیدین ؟ خیلی عالیه :+1:

5 پسندیده

عکسهاتون فوق العاده زیبا هستن. روحم تازه شد. :smiling_face_with_three_hearts:

4 پسندیده

1400/6/1​:rose::rose::rose:

دوشنبه و اولین روزشهریورماهتون عالی. امیدوارم! چراغ زنـدگیتون، مـدام حـول محـورعشق وشادی وآرامش، در حـرکت باشـه. و ایـن مـاه شهریور، براتون برکـت خوشبختی، موفقيت و نگـاه خـدا روبـه هـمراه داشتـه باشـه.

جملات-انگیزشی-انگلیسی (1)

:blue_heart: :seedling:

5 پسندیده

سپاس از توجه و حضور پر مهر شما ،سلامت و سعادتمند باشید بانو :tulip:

4 پسندیده

آقا لابستر درحال استراحت در بالای درخت،خانم لابستر در لانه :grin:

5 پسندیده

مبارکه عجب لابستری :clap: خداحفظش کنه براتون :+1:

4 پسندیده

ممنون اینا نسل بعدی دو لابستر دیگه امون هستن :face_with_hand_over_mouth:

4 پسندیده

خداهمشون رو حفظ کنه :palms_up_together: و به شما،آقای دکتروبستگان محترم ،سلامتی و عزت بده :palms_up_together:
راستی نوشین بانو محبت کنین فایل ویدئویی به میلتون فرستادم درمورد مذاهب اونو نگاه کنید و بازخورد بدین ،ممنون میشم :pray::pray:

4 پسندیده

بلههه و اینم آنجلینا جولی :woman_facepalming::no_mouth:
مسخرم نکنیدا :pray:t2::grin:

6 پسندیده

هنرمند تمام عیار داره هنرهاشو رو می کنه ،من فقط موش بلدم بکشم،عالیه یگانه بانو :rose::100:

4 پسندیده

5e01881eaa6a5b90963cf64ad34bd724

5 پسندیده

خیلی ممنونم ازتون :pray::smiling_face_with_three_hearts: لطف دارین :sparkles: :rose:
سعیم رو کردم :sweat_smile:

5 پسندیده