Photographers

پیشاپیش خوش بگذره :ok_hand::star_struck:ولی شما تعارف بزنین لااقل :pray:

9 پسندیده

چشم حتما یادم میمونه :pray:t2:

9 پسندیده

ممنونم لیا خانم، من خودم هم دهنم آب افتاده ولی چیزی گیرم نیومده و برای همینم عکسشو گذاشتم که تنها نباشم. :slightly_smiling_face::sweat_smile:

سلامت باشین از لطفتون بینهایت سپاسگزارم. :rose:

8 پسندیده

بعد از فوت پسرخاله ام،همسر دلش به حال افتضاح من سوخت،البته غر باک بنزین و خستگی رانندگی رو زدن ها :rofl:

8 پسندیده

از صمیم قلب تسلیت میگم نوشین بانو ،خداوند به بازماندگان صبر و سلامتی بده اون مرحوم رو شامل مغفرت کنه :palms_up_together:

این یدونه نقطه اشتراک مامردا هست :blush:درودروازه برای گوشها واسه همین روزهاس :+1:

8 پسندیده

تسلیت میگم، خدا رحمتشون کنه. ⚘ :herb: :rose:

8 پسندیده

ممنون دوستان :rose::rose::rose:،انشالله دیگه شاهد پرپر شدن جوون هامون با کرونا نباشیم :pensive:

8 پسندیده

8 پسندیده

What do your eyes see?:thinking::rofl:,چشام درومد

8 پسندیده

خدا نکنه ،دور از شما ،یه ورزشی به چشماتون دادیم تا فیتنس چشماتون باشه :eyes::eye:
کاملا درسته :+1: خوب فهمیدین ،مرسی ،خوب از مهندس جماعت انتظار می‌ره :clap::clap::clap:

7 پسندیده

این هم از مثال نقض دعوای سگ‌ها و گربه‌ها:)

9 پسندیده

به به آقا سجاد، خوش اومدی دایی جون. پارسال دوست امسال آشنا. :gift_heart::kissing_heart:
چه عکس زیبایی، آفرین بر شما. :clap::clap::clap::clap:

8 پسندیده

دیر اومدین سجاد عزیز ولی اومدنتون با این عکس همه رو جبران کرد،بی نظیره این عکس :tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::pray::pray::pray::+1::+1::+1::clap::clap::clap::smiling_face_with_three_hearts:

6 پسندیده

اینم نتیجه سحر خیزی :blush:

8 پسندیده

ارادتمندم دایی جان😁 بنده همیشه در خدمتم.

6 پسندیده

ارادت ویژه، دیگه از قدیم گفتن:
نه هرجای مرکب توان تاختن
که جاها سپر باید انداختن
بنده هم جلوی بزرگترها سپر زمین انداختم😂

6 پسندیده

شما عزیز دل هستین و بزرگی روح شما مسجل هست سجاد نازنین ،نیستی دلتنگت میشیم :+1::hibiscus:

6 پسندیده

متشکرم، دل به دل راه داره:rose::rose::rose::rose::rose:

6 پسندیده

عالی. زیبا. پر انرژی و دل انگیز. :seedling:

4 پسندیده

Taken by Natalie in relive app

6 پسندیده