5 ماه استفاده مداوم از اپلیکیشن زبانشناس چه نتیجه ای دارد؟

سلام اقا عادل … نمیدونم شاید پیامم باعث این برداشت شما شده … ولی اگه واقعا بخوام رو انصاف حرف بزنم
… منی که شاید از انگلیسی فقط hi … by … بلد بودم
با کمک زبانشناس و دوستانی که کمک کردن … الان میتونم داستان های کوکانه راحت بخونم … این برای من واقعا پیشرفت محسوب میشه …و همینطور شنیداریم … واقعا بهتر از قبل شده … …منظور من به تلاش کمم بود شاید اگه تلاشم بیشتر بود الان اوضاع بهتر از تصورم بود :melting_face: و خب اینم بر میگرده به خودم … ن زبانشناس …
در مورد کلاس زبان … من واقعا شرایط رفتن ندارم … ولی خب موافقم با کلاسایی که ارزش رفتن دارن …و واقعا پیشرفت چشم گیری میشه داشته باشی…:relaxed:

7 پسندیده

فوق العاده کامل چ جامع گفتین

4 پسندیده

دقیقاا درست گفتی صبا جان :clap::clap::clap:

4 پسندیده

اگه مایل به پارتنری باشین در خدمتم

3 پسندیده

خیلی ممنونم ازلطف شما. راستش پارتنردارم.
تواپ lingbe کاربرای زیادی هستن دنبال پارتنرن.
همونجاباچندین نفراشناشدم.هموطن وغیرهموطن.بعضیاشونم کاربرزبانشناسن.:blush:

2 پسندیده

:woman_facepalming: خدارو شکر وا دادی…!!! خداییش تصورشم خجالت آوره :neutral_face::grimacing:
خیلی دوست دارم بیام ولی نمیزاره :joy:

3 پسندیده

من دانلود کردم ولی اصلا با محیطش آشنا نیستم ی توضیح میدین

4 پسندیده

۴تا استخون:ok_hand::joy:
جانم…!
تا وقتی خدا زبون چرب و نرمو داده نیازی به خون خونریزی نیست :sweat_smile:

1 پسندیده

دیگه صلاح مملکتتو خودت میدونی :neutral_face::joy:

1 پسندیده

:joy:زدم خوردو خمیرش کردم :sunglasses::sunglasses::sunglasses:

1 پسندیده

Well down :ok_hand::clap::clap:
اینهههه:muscle::muscle::joy:

2 پسندیده

والا دورغ چرا :joy::joy: من خودمم شبیح کسیم که از پشت ویترین دارم به همه نگاه میکنم …نمیتونم هیچ حرکتی بزنم … برای من هنوز راه ارتباطی باز نشده :joy::joy: نمیتونم پیام بدم
مگه تو میتونی؟ :neutral_face::neutral_face:

2 پسندیده

دیگه باید عادت کنی … :joy:
ولی واقعا انگلیسی با لهجه هندی خیلی فهمیدنش سخته . یجور خاصیه اصن … :grimacing:

2 پسندیده

عذرمیخوام آقارضا
لطفااین تاپیکوبخونین،همه چیوتوضیح دادم درباره این آپ.اگه بازم سوالی بوددرخدمتم
البته تواین تاپیک مسائل مختلفی مطرح شده،شما میتونین فقط توضیحاتی که مربوط به استفاده ازین اپ هست روبخونین.

3 پسندیده

دستت زد نکنه

1 پسندیده

سلام، صحبت من اینه که اگه شخصی مثل شما اینقدر تایم برای مطالعه زبان داره، قطعا با کلاس میتونه خیلی موفق باشه. تفاوت کلاس رفتن با خوندن توی خونه اینه که شما همون کتابی که خودتون میخونین رو با یه نفر که در یه ترم اونو خونده مقایسه کنید و متوجه میشین که یادگیری و به ذهن ماندن مطالبی که سر کلاس آموخته شده بسیار بیشتره. ضمن اینکه اگر شما اموزشگاهای معتبر دوره بگذرونین این مشکلاتی که در مورد استاد یا همسطح نبودن زبان اموزها اسم بردین وجود نداره یا خیلی کمه

3 پسندیده

خوبه که پیشرفت کردین. مسلما وقتی اینهمه تایم بذارین قطعا زبانتون ارتقا پیدا میکنه، نکته کیفیت یادگیری و ماندگاری اون در ذهن هست و از همه مهمتر اینکه چیزایی که داخل کلاس به تدریج یاد میگیری بیشتر میتونی در مکالمه خودت، اونا رو استفاده کنی، دلیلش اینه که اونجا هم میشنوی هم صحبت میکنی اما در زبانشناس شما برای خودت داری تنهایی مطالعه میکنی. اینو واقعا نمیشه انکار کرد مگر اینکه کسی از روی تعصب بخواد جبهه بگیره.

1 پسندیده

من اصلا مخالف اموزشگاه نیستم … چون من اطراف خودم خیلی هارو دیدم که با اموزشگاه به سطح بالایی از زبان رسیدن …
زبانشاس برای منی که وقت کلاس زبان رفتنو ندارم مثل کلاس زبان سیاره … و همینطور فضایی ایجاد کرده مثل تالار … که راحت بشه با دوستان تبادل اطلاعت کرد … خیلی از تایپیکا بچه ها دارن دوره های زبان شناسو باهم تمرین میکنن … و همینطور راحت میشه پارتنر پیدا کرد …و باهم ی درسو پیش ببریم که به قول معروف تنها نباشیم .از داده هامون استفاده کنیم… در مورد موندگاری اون اطلاعت واقعا بستگی به خود طرف داره و تمرینش … چون همون قدر که ادم موفق دیدم … خیلی هارو هم دیدم که موفق نشدن با …باکیفیت ترین کلاس زبان ها
اینم اضافه کنم ‌‌.نگید این حرفا از روی تعصبه … این حرفا از تجربه خیلی از بچه ها تو همین تاالاره … درصد بالایی موفق بودن خب این بیشک نشونه کار آمد بودن این برنامس …
.

2 پسندیده

اینم ممکنه البته. اما باید دید کسانی که اینجا موفق شدن سطحشون رو بالا بیارن ایا واقعا هیچ کلاسی شرکت نکرده بودن و یا اینکه در گذشته و با همزمان با استفاده از این برنامه، از طریق کلاس هم دارن آموزش میبینن

2 پسندیده

من تا جایی که تجربه بچه هارو خوندم اسمی از کلاس زبان نشنیدم …بیشتر اسم زبانشناس مطرح بوده
@saba.a97 صبا جان تو سطح بالایی هستن ‌… و خب پیامشون خوندین
یکی دیگه از اساتید اقای کشاورز … ایشونم تجربه مشابه داشتن و من چیزی از ادامه دادن کلاس زبان در کنار زبانشناس تو حرفاشون ندیدم .و خیلی موافق کلاس نیستن

البته شاید خیلی از دوستان کنار زبانشناس از کلاس هم استفاده کنن …

3 پسندیده