آیا زبانشناس برای سطح مبتدی طراحی شده یا خیر!؟

درود دوستان
بند بعد از چند روز کار کردن با اپ متوجه شدم واسه سطح بنده طراحی نشده! یا بنده دارم اشتباه میرم جلو!! :thinking:
امروز داستان شاهزاده هملت رو شروع کردم و دیدم کلی کلمه هس که نمیدونم / واسه تست نشستم یکی یکی ترجمه کردم کلمات رو حداقل 2 ساعت وقتمو گرفت هنوز هم کامل نشده… :joy: ینی صفر صفرم !:persevere:
وقتی یه کلمه تو جمله هستش کلا ترجمه فرق میکنه حسابی گیچ شدم :sweat: این قسمت انگلیسی واقعا داغون میکنه آدمو :no_mouth:

تو جعبه لایتنر هم کلی کلمه هس که باید یاد بگیرم / این خودش یه مشکل شده برام اخه یکی و دوتا نیس که :joy:

چیزی که میتونم زود بفهمم اینه. با 3 یا 4 بار دیدن ترجمه فارسی داستان دیگه راحت متوجه میشم الان گوینده داره چی میگه بدون اینکه برم سراغ ترجمه !!!
این روش خوبی هستش یا فقط دارم خودمو گول میزنم ! :confounded:

برام سخته بشینم یکی یکی ترجمه کنم

اگر واسه سطح مبتدی یا بهتره بگم 0 طراحی نشده لطفا بگین تا درگیر نیشیم :hugs:
بهتره برم روش دیگه ای تست کنم یا خیر !!؟:thinking:
یه توضیح کلی میخوام. ممنون میشم اساتید و دوستان دیگه هم نظر بدن :writing_hand: :pray:

8 پسندیده

این سوالو آقای ناصری @hnaseri
بهتر از هرکسی میتونه ج بده
شوهرمنم خیلی وقته از زبان دور بوده…برای همین فعلا مبنا رو گذاشته به لغت خوندن و بعد از یه مدت میاد سراغ داستانای زبانشناس…همون درس اول زبانشناسم واقعا براش سخته و کلافش کرد

4 پسندیده

دوست عزیز جدی فکر می کنی سطحت پایینه یا دارید لج ما رو‌در میارید. :grin::grin::grin:
از زمانی که من شروع کردم خیلی جلوتر هستید.
کمی صبوری کنید.
شما از همون سطح اول شروع کنید و چند هزار لغت بفرستید به جعبه ی لایتنر و آنها را مرور کنید،
بعد در مورد روش تون تردید کنید.
شک نکنید که جای درستی اومده اید و روش تون درسته.

3 پسندیده

ممنون اقا مصطفی
سطح مبتدی هستم
من جلوترم !!! بنده چند روزه شروع کردم > شما خودتون استادین<
صبر هم میکنم استاد
از سطح1شروع کردم ! اخه دیگه چقد آدم میتونه تو جعبه رو چک کنه :joy:

اینو متوجه نشدم دقیق منظورتون رو!!

لایتنر، بعد در مورد روش تون تردید کنید.

اینم نمیدونم تعریف بود یا… :joy:

شک نکنید که جای درستی اومده اید و روش تون درسته.

بازم منتظر راهنمایی هستم اساتید گرامی

2 پسندیده

سوال خوبی کردید.
به زودی یه مقاله واسه شروع کننده ها می نویسم.
فک می کنم موضوع مهمیه که باید اضافه شه به دیتا بیس زبانشناسمون.
تا امشب یا فردا می نویسم.

7 پسندیده

من در شش ماه گذشته، بیش از ۳۰۰ ساعت را صرف استراخ کلمه از متن به جعبه ی لایتنر و مرور اونها کرده ام و هنوز هم دو قورت و نیمش باقیه :grin::grin: کلمه تمومی نداره. حتی پس از سال ها اقامت در کشور انگلیسی زبان.

متنو کمی تغییر دادم. دوباره ببینیدش.

صد در صد تعریف بود.
من به تمام دوستانم توصیه کرده ام که بچه هاشون رو هدایت کنند به سمت زبانشناس و دهکده. البته زبانشناس برتری داره و تالار زبانشناس هم یکی از نقاط قوتش هست.

2 پسندیده

سلام و درود و با تشکر از زحمات ارجمندتون. ببخشید مقاله ای که ذکر کردین رو نوشتین بفریتین؟

1 پسندیده

این همون مقاله ایه که قولشو داده بودن!

بنظرم آخرای مقاله، توی قسمت نتیجه گیری و حتی کامنتا هم نکات خیلی کاربردی می تونین پیدا کنین! :blush::four_leaf_clover:

1 پسندیده

حالا علاوه بر روش و نقشه ی برنامه، انگیزه ام خیلی مهمه!
به همین خاطر این دوتا مقاله رو هم در تکمیل مقاله ی بالا دوس داشتم و اینجا لینکشون می کنم :

برای یادگیری زبان باید عاشق شد - شروع یک ماجراجویی برای موفقیت

:arrow_forward:❥ …

1 پسندیده

سلام عزیزم لطف کردیندپیدا کردیند و گذاشتیند واقعامحبت کردیند🌹

1 پسندیده

:kissing_closed_eyes::rose::kissing_heart: ناتینگ :)) لذت بخشه :blush::pray:

1 پسندیده